Бой на детската площадка - реакция

  • 2 791
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 900

НИКОЙ възрастен няма право да удря детето ми - НИКОГА и при НИКАКВИ обстоятелства. И ако не реагирам съответно на това, което са му направили - разбирайте, да причиня пое 2 пъти по- голяма болка и 10 пъти по- голямо унижение на насилника, значи не мога да го защитя и не ставам изобщо за родител.

Не се намесвам само ако някой насилва собственото си дете - нямам прави, уви - но дори и тогава се възмущавам
Peace

# 46
  • Мнения: 1 745
Ние живеем в една къща с брата на мъжа ми,който има 2 дечица и по цял ден сме на двора заедно!
Малкото им дете е на 1,4г.,а голямото-на 4 години!Понеже баткото винаги е взимал играчките на малкото,сега то ги взима от моята дъщеря и даже я удря,драска,блъска... Rolling EyesСтава въпрос за всички играчки,независимо наши или техни!И на мен не ми е приятно,още повече,че аз я водя да ходи за двете ръчички и дори да иска,не може да се защити.А и не мисля,че ще го направи,защото е кротушанка!Етърва ми се кара на нейното дете,аз също му правя забележка,но няма резултат... Confused Такова нещо да го нашляпам Shocked -не съм си го и помисляла! Naughty Някой път си взимам играчката на Лизи,но пък другото детенце започва да плаче. Rolling EyesДруг път казвам на Лизи "Дай я да си поиграе тя малко и ще ти я върне" ,но ми е жал като я гледам разочарована. Sad  А и никога не й я връща... ooooh! Много е сложно с тия деца,но не бих си замълчала ако някой пляска детето ми! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт