Отговори
# 15
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Привет и добре дошла на Хапчица! Айде разказвай! Как изкарахте, какво ви удиви, какво ви впечатли, какво ви промени????

Бенмари, с удоволствие ще "прескоча" до вас, но ще е следващата седмица, че утре идват майсторите да разбичкват паркета в хола. Дано да ти е удобно тогава!

Магито, не съм излязла още в майчински, просто си взех болничен че съм имала право и аз да не се мина, реших да се възползвам. То само 10 дни, но пак е нещо. От 15ти съм пак на линия и вече докогато издържа.

Ох, стискайте ми палци, че следващата седмица ще ходя до Емниета (централното полицейско) да подавам документи за удължаване на разрешението за работа. Като знам какъв е ад там, кой знае в колко трябва да станем сутринта че да успеем да си вземем номерче... Някой ако е ходил скоро да каже дали е все още такава блъсканица. Дали би било по-спокойно заради Рамазана??

# 16
  • Мнения: 745
Здравейте и от мен  Hug
desert prsincess прекрасна темичка   bouquet
Как сте момичета? Аз от днес отново съм в отпуск и смятам да направя едно голямо есенно почистване и да довършим приготовленията за първи клас - малееее няма да ви казвам колко ми е притеснено.

# 17
  • Мнения: 16
здравейте и от нас

аз нещо напоследьк май страдам от някаква кърмаческа умора.или не ям достатъчно или съм просто уморена от всекидневни дейности незнам.
но ме бройте за срещата с малкия Дениз ще дойда с Неда няма как иначе ...аз не я оставям на бабата.

лека нощ на всички

# 18
  • Мнения: 164
И аз да се разпиша. След няколко дни пътувам за Истанбул, този път за 4 дена. Ще пада шопинг. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 0
 Grinning Здравейте момичета, от скоро открих че в този форум имало такива интересни темички като вашите и вече 2 дни се занимавам с четене на старите теми,за  да ви опозная малко Simple Smile Аз да се представя, казвам се Деница, на 22 години, в момента живея в София. Така се случва , че и бившият и настоящият ми приятел са от Турция, и аз вече се чувствам обвързана с тази държава, дори и започвам да уча езика:)))  Имам доста притеснения, свързани със сегашната ми връзка, за които може би някоя от вас ще може да ми помогне, като "по-опитни така да се каже. Но ще ви пиша по-късно, ако изявите желание да разберете повече. Да не ви досаждам сега:)

# 20
  • Мнения: 6 243
Ще разкажа с удоволствие, но все още не сме приклиучили ремонта и нямам нет. сега съм на едно място за 5 минути

Обешавам да се отчета подобаващо, като се прибера у нас  Embarassed  bouquet

# 21
  • Мнения: 1
Ето ме и мен, след дългото отсъствие сам пак тук имаме и нови приятелки. Здравейте на всички.  bouquet  bouquet
Малеее колко много сте изписали докато ме няма. Че чак и нова тема, хайде да ни е честита темичка. Честит и рамазан.
Направо срамота Embarassed Rolling Eyes. Колко мн. неща сам изпуснала.
Аз да се отчета на кратко.
Бях в Бг да си прибера детенцето и 1 седмица почивка при мамини. Беше разкошно, първо на басейн после на кафе с приятелки, на парк. Просто нямам думи.
От понеделник Нил е на градина, но хич не и се ходи. Всяка сутрин ставаме и почваме да ревем, още от вешерта почва не ми се ходи, приспиват ме и пр. Ама няма как, ще се свиква. Още на 3 тия ден се разболя и сега сме на лекарства. Та толкова от мен. На новите ни сафорумки добре дошли. newsm51 smile3525
Хайде се извиня със сладко гюллач.
http://www.itusozluk.com/gorseller.php/g%FClla%E7/24934

# 22
  • Мнения: 333
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИЛЯРА!



С пожелания за  много здраве, двойно повече щастие, много пътувания и безгранична любов!

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 02:30 от Desert Princess

# 23
  • Истанбул
  • Мнения: 123
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИЛЯРА И ОТ МЕН
ПРЕКРАСНА МЛАДОСТ, ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ ЖИВОТ С НАЙ_ЛюБИМИТЕ ХОРА!!!!

# 24
  • Мнения: 16
Честит Рожден Ден   newsm59
всичко най-хубаво ти пожелаваме

# 25
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
ДИЛЯРА, ЧРД!  newsm59

Пожелавам ти много успехи в живота! Никога не се отказвай да преследваш мечтите и любовта си,защото единствено те осмислят живота!

# 26
  • Мнения: 164
Благодаря ви много, момичета!!!
Много ме трогнахте! Много сте мили, наистина.
Hug Hug Hug
Да почерпя и аз с нещо:

Блгагодаря ви за прекрасните пожелания!!! Hug
Desert princess, благодаря!!!
Blush

# 27
  • Мнения: 1 243
Dilqra Честит рижден ден![/color]
Бъди все така усмихната и лъчезарна! Желая ти безгранично щастие и многооо пътувания в така обичаната от теб Турция!

Момичета днес е Денят на Съединението!Честит празник на всички ви!
Нека бъдем по-обединени и задружни
!

# 28
  • Мнения: 18
 DilQRa`  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!!! Пожелавам ти здраве,любов и успехи във всичко,с което се захванеш  Hug   bouquet

# 29
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен, мила ДИЛАРА!!!


Да си жива и здрава за да сбъдваш мечтите си!

Общи условия

Активация на акаунт