Как сте с географията?

  • 2 234
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 454
Първи опит 99. Да си призная, че има градове и места , на които изобщо не успявам да си преведа имената. Ще трябва да ги понауча на английски и пак да пробвам.

# 16
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Радвам се, че ви е интересно   bouquet
Аnuschka, и аз с известните места съм най-зле - музеи, битки... ужас  Tired
Velesa, наистина е кофти като не ги знаеш имената на английски - Кишинев, Кьолн и мн. други не можеш да ги познаеш на английски  Crazy
Падала ли ви се е Тракийска гробница в Казанлък?Аз много се кефя, като ми се падат неща в България: Рилския манастир, София, Пловдив, Несебър... Много гот ми става Party
Сега играя на Световни столици, там ми е доста по-трудно - стигам до 100-110 обаче като дойде тоя Карибски басейн (май 7мо ниво беше) и ме съсипва  Crazy
Но ще ги науча и тях.

# 17
  • Мнения: 865
И аз се издъних на известните места.Като за първи резултат -99т..Отивам да тренирам Grinning

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 1 212
98 .... с налучкаване на няколко напълно непознати места и купища оЧевадни грешки  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 318
106.. не е зле Whistling

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
ъъъъ... къде показва колко ти е IQ-то? Mr. Green
стигнах 5то ниво и до там.. на този линк.

# 23
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
abs, след като свършиш теста (дори и да си скъсан)  в червено прозорче ти показва колко точки имаш и колко ти е IQ. Пробвай пак.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моят резултат е 94. В последният кръг дори не уцелих нищо.
Ще пробвам пак.

# 25
  • София
  • Мнения: 358
91 на Европа  smile3501 newsm18
Като се има предвид колко съм зле   Blush Обаче Букурещ нацелих с точност до 10 км ...
направо се гордея със себе си Simple Smile

Много  е яка играта ... дори пита къде е резервата Сребърна  bg- това от въпросите на Unesco

Отивам да тренирам  newsm39

# 26
  • София
  • Мнения: 6 074
Ъх... 96. Поизложих се на места...

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм толкова... но за мен е зле (предвид образованието ми) Embarassed

# 28
  • Мнения: 940
102 на Европа, малко съм зле с точните местонахождения Simple Smile Ама поне за държавите нямам пропуски кой знае колко. Май само една държава ми се изгуби на картата.

# 29
  • Мнения: 5 103
100 на света.

Общи условия

Активация на акаунт