Търся мнение за клиниката на д-р Щерев

  • 75 497
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте, аз отскоро ходя в клиниката на Щерев, при доктор Савова.За съжаление не мога да се похваля с нищо.Отидох с такова желание и надежда, че това ще е моята докторка, но уви.От една седмица чакам да ми се обади да ми каже резултатите от направените изследвания, и да се разберем за следващ преглед според цикъла, но засега без резултат.Загубих нерви, пари и време като се обърнах към тази клиника. А отзивите , които бях чела бяха повече от добри Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 113
demi_m, здравей. Не знам какво сте се разбрали, но аз от доста време посещавам тази клиника и практиката е пациента да се обади. Звънни, провери кога е на смяна, нека ти внесат досието при нея и тя ще коментира с теб. Не се притеснявай да се обадиш. Малко е трудно, защото е меко казано лудница, но бъди настоятелна.
Аз съм доволна от клиниката и ако това е единственото ти разочарование - не е основателно сама ще се убедиш.
Желая ти успех!!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 39
Обаждах се разбира се,и ми внесоха досието още преди седмица, явно докторката няма време да се обади:(Но разбираш, че в такива случаи времето е от значение:(Звъня всеки ден,повече от настоятелна съм Sad

# 33
  • Мнения: 524
Деми, учудвам се, че така се е получило с твоите резултати. Аз съм пациентка на д-р Ганева. И преди процедурата, и по време на нея, след това на едната, а сега и на втората бременност, когато съм искала резултатите от изследванията ми да ми ги кажат и коментират, никога не е имало проблем. Обаждам се, казвам си името и лекаря, казват ми да звънна след половин час обикновено, после ме свързват директно с кабинета на докторката и говорим. Ако нея я няма, както се случи наскоро, понеже беше в командировка в чужина, резултатите ми ги дадоха на друг лекар и той подробно ги коментира.

# 34
  • Мнения: 796
Аз съм при доктор Коновалова. Засега съм доволна от нея. Много любезна е и приветлива.

demi_m трябва ти да им се обадиш - те нямат практика  да звънят.  Аз винаги, когато имам въпроси се обаждам  директно на Коновалова и ни е оставям шанс да ме забрави.. сигурно съм направо досадна Laughing

# 35
  • Мнения: 195
Аз съм при д-р Савова от около 2 месеца. Последния път малко се поразочаровах , тъй като настоява за хидротубация при условие , че при лапароскопия и двете ми тръби са проходими. А лапарото го правих преди два месеца. Добре , че поне се сети да ми пусне по обстойна микробиология и ми излезе микоплазма. Сега я лекуваме. Още на третия преглед ми каза , че е добре да прибегнем към инсеминация. Иначе като я попитам нещо ми го разяснява подробно.

# 36
  • Мнения: 547
Деми, точно от Савова не очаквай да те потърси, за да ти тълкува резултатите. При последната й среща с мъжа ми му казала, че упражнявам телефонен тероризъм над нея- търсила съм я за да си уточня лекарствата с които съм се стимулирала, за да уточня кога да отида в София за някоя процедура или преглед или пък когато изписано от нея лечение не дава резултат, за да попитам какво да правя занапред. Нищо извън това и смятам че е нормално тези които са от провинцията да държат връзка с лекаря си по телефона. Детето което имам не е благодарение на нея /бяхме нейни пациенти/, а въпреки нея. Но пък има момичета които са страшно доволни и затова останах с впечатление, че действа по симпатии. Явно аз не й бях симпатична. При един от последните ми контакти с нея трябваше да изтълкува микробиологията на мъжа ми, но директно ме препрати към д-р Бъчваров, който дори не ми е виждал очите. Той разговаря с мен подробно, внимателно, човешки вкл. и в извън работно време. Влезе в положение, че звъня от провинцията и макар че не е много редно на база изследванията на мъжа му назначи лечение и резултата скоро ще навърши 3г. А изследванията на мъжа ми си ги изисках аз. Ако Савова ги беше назначила още в началото може би нямаше да мина през 4 инсеминации, инвитро, ендометриоза и операция с отстраняване на яйчник. Ходих до Плевен, при Конова, за да си направя изследванията които исках от Савова, но тя си направи оглушки и не ми ги пусна, а от лабораторията в клиниката отказаха да ми ги направят щом лекуващия лекар не ги е назначил. Както и очаквах от тези изследвания изскочи другия заек в нашия проблем и с по един аспирин протект вечер си изкарах бременността. Още първия месец в който вътре в себе си се отказах от Савова и се доверих на интуицията си, поредният антибиотик изписан от Бъчваров най-после изчисти бактериите при мъжа ми, а аз си самоназначих посещение при Конова /макар че в деня в който бях при нея вече съм била 2-и ден бременна/ успях. Ганева ми прави операцията /заедно с Александров/ и когато ме посети, за да види как съм установих че е много мила и ми хареса много. Изключително съм доволна от анестезиолога там - д-р Николаев.

# 37
  • Мнения: 195
Още малко мисля да съм при нея. Как пък не се сети някакъв посткоитален тест да ми назначи. Или примерно някакви изследвания за съвместимост. На няколко пъти и подчертах , че дакато бяхме разделени с партнъора ми , друга жена беше забременяла от него.

# 38
  • София
  • Мнения: 113
Аз ходя при д-р Андреева вече 2 години и половина и съм много доволна. Може би е малко резервирана или пестелива на емоции, но така е по-добре, защото иначе се размекваме!!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 423
Защо чакаш да ти се обадят? Като ти внесат документите звънни пак и ще откриеш лекарката? Доволна съм от клиниката макар и без конктретен резултат за сега.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
аз съм при Андреева и да ти кажа съм много доволна.Наистина е по стегната от към емоции и лиготии няма,но така е по добре за нас.До сега не съм имала проблем с коментара на изследвания,звъня в клиниката,казвам си имената,внасят и досието и след околко 30 мин пак се обаждам и тя ми назначава лекарствата.И хидро правих при нея,беше много внимателна и тя и сестрата Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 113
voltarena, ако нямаш доверие на лекарката си по-добре я смени. Не е нужно да сменяш клиниката, но нея да. Когато аз бях загубила надежда и се чудех дали да се преместя, изведнъж док.стана много инициативна. Каза, че променя подхода, че ще се съветва на събранието за моя случай и т.н. Това ми върна надеждата и действително това се отрази.

# 42
  • Мнения: 195
voltarena, ако нямаш доверие на лекарката си по-добре я смени. Не е нужно да сменяш клиниката, но нея да. Когато аз бях загубила надежда и се чудех дали да се преместя, изведнъж док.стана много инициативна. Каза, че променя подхода, че ще се съветва на събранието за моя случай и т.н. Това ми върна надеждата и действително това се отрази.

Да ти кажа честно вече ми писна  да сменям на по 2-3 месеца лекарите. Наистина признавам ,че те са компететни и разбират много повече от мене. Но мисля , че не подхождат правилно към моя случай. Как никой не се сети някакви генетични изследвания или една инсулинова резистентност да ми пусне . Знае ли някой какви точно изследвания за съвместимост между партниори трябва да направя ?

# 43
  • София
  • Мнения: 113
Не знам какви изследвания трябва да си направиш, но знам че в тази клиника се опитват да не товарят хората с много пари за изследвания. И на мен не ми бяха правили и когато попитах няма ли да генетични и имунологични изследвания док. ми каза, че няма смисъл но щом искам....
Написа ми няколоко неща и се радвам, че пуснах тези изследвания.
По-добре някой лев в повече, отколкото проби и грешки на наш гръб. Питай док.за всички възможни причини и какви изследвания са необходими. Не я оставяй да се измъкне!!!!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 423
Волтарена, миналия път каза, че докторката се съмнява в ЛУФ при теб, това е една напълно достатъчна диагноза, за да няма бебе. За каков ти е посткоитален тест като така или иначе ще правиш инсе, това важи и за съвместимостта. Иначе има всякакви изследвания, които би могла да си направиш по този въпрос. Например на мен ми написаха изследвания за съвместимост плюс разни фрагментации и т.н за спермата на съпруга ми. цялото удоволствие надминаваше 600 лв.Гинеколозите не са много по частат с инсулиновата резистентност за нея е редно да одидеш на ендокринолог и той да ти каже какви изследвания да направиш и след това какви хапчета да пиеш. Има гинеколози дето изписват такива хапчета,ама малко на око го правят,а с това шега не бива.

Общи условия

Активация на акаунт