Търся мнение за клиниката на д-р Щерев

  • 75 463
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 379
Rita_72, съжалявам, че така са протекли нещата при вас и ти стискам палци сега да успеете.  Hug За себе си мога да кажа, че вече нямам нерви да се нервя, заради това, че някой се държи по определен начин. Да се държат както си искат, бих ги критикувала, само ако направят гаф по медицинските си компетенции. За да не оспавам темата, аз съм пациентка на клиниката отскоро, с голямо доверие съм към лекарката ми и няма да сменя Щерев, освен ако не се издънят като манипулации.

# 136
  • Мнения: 278
Аз съм пациент на клиниката от доста време. Преди да започнем опитите там ходех на профилактични прегледи. Доволна съм от отношението на моята докторка, а и на целия екип. Правила съм 3 опита до сега, диагностична хистероскопия и куп други манипулации. Случвало се е и на мен да ми се пукат вени при взимане на кръв. Но това си е в реда на нещата, още повече, предвид това колко пъти съм пускала кръвни изследвания. Не мисля да сменям клиниката. Вярвам, че с помощта на доки и екипа там ще успеем. Заявявам, че абсолютно винаги съм получавала нужното внимание и отговори на всички зададени от мен въпроси- а аз доста досадно си разпитвам  Laughing . Чувала съм се с доки и в периодите, в които не съм била в процедура. Тя многократно ми е звъняла да ме чуе как съм и тн... За мен това е моята клиника и това е отношението, което ме кара да вярвам, че всичко ще приключи с желания от нас финал.

# 137
  • Мнения: 110
Момичета извинявам се ако тук не е мястото за въпроса ми искам да попитам някой чувал ли е за д-р Христина Кръшкова от Щерев понеже ми предстой абразио по медицински причини и само при нея имаше най рано час а не намирам нищо за нея? Много ще съм благодарна ако накой изкаже мнение!

# 138
  • Мнения: 3
Ето го и моето мнение за клиниката на д-р Щерев след две подадени жалби и прекратяване на ползваната от мен услуга. Да, клиниката изглежда приятно, но това да чакаш за всеки преглед по минимум час (дори когато имаш записан час от самата лекарка) е недопустимо. Други жени споделиха, че са чакали и по два и по четири часа за преглед! Аз си плащам допълнително, именно за да има по-специално отношение към мен, ако ще е така, по-добре да отида в някоя държавна болница без да си плащам 750лв за "разширен пакет проследяване". Д-р Юнакова има страшно много пациенти, съответно на прегледите се бърза доста. Не се чувствам комфортно да разпитвам подробно за каквото и да е, а не би трябвало да е така. Не ми дава личен телефон и ако искам да се свържа с нея, трябва да изчакам 01. Да е на смяна. 02. Да ми се обади след като и свърши смяната. 03. Очаква се в рамките на 1 час да се свърже с всички, които са я потърсили. Съответно нито веднъж не успях да говоря с нея. Всеки път се обажда асистентката и, която съжалявам, но не е достатъчно информирана или поне относно въпросите, които аз имах (свързани с отрицателен резус фактор). На последния преглед лекарката ми насрочи час за трета фетална морфология, която след като направих, се оказа, че дължа 80лв за прегледа, като никой не ме беше уведомил, че този преглед не влиза в иначе "разширения" ми пакет. Изследването ми беше назначено съвсем рутинно, все едно си е поредното нещо, което трябва да направя. Заради което и все пак избрах пакет за проследяване - за да не следя аз всичко, което трябва да правя едно по едно. Но това да ти назначават изследвания, без да те уведомят за цената и изобщо, че трябва да си плащаш е най-малкото некоректно! Отказах да платя и спирам проследяването си в Щерев. Ходенето там ме изнервя повече отколкото ми помага, а реално доста малко неща ме изнервят и имам като цяло приятна и лишена от проблеми и дразнения бременност. Усмихнат и спокоен човек съм, представям си ако беше някой нервак... Исках да споделя с всички, за да предотвратя проблемите и на други хора. От управата, разбира се, отказват да ми върнат парите, но съм пуснала оплакване към КЗП. Просто такова отношение не трябва да се толерира!

Общи условия

Активация на акаунт