Търся мнение за клиниката на д-р Щерев

  • 75 449
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 213
qundie ти при коя лекарка беше?Аз също не съм доволна от Щерев.

# 91
  • Мнения: 4 070
qundie ти при коя лекарка беше?Аз също не съм доволна от Щерев.
Ганева

# 92
  • София
  • Мнения: 4 493
qundie ти при коя лекарка беше?Аз също не съм доволна от Щерев.

А ти при кой лекар беше?

# 93
  • Мнения: 1 622
За мен това, което разказвате за клиниката и за отношението на някои лекари към вас като пациентки е неразбираемо, защото и аз като Ели съм супер доволна от всичко и всички в тази клиника.
Но искам да попитам защо конкретните си въпроси - например за това дали се признават изследвания от други лаборатории и т.н. - не ги задавате направо във форума за Онлайн консултации, където отговарят директно лекари от клиника Щерев?  newsm78

# 94
  • София
  • Мнения: 40
За мен това, което разказвате за клиниката и за отношението на някои лекари към вас като пациентки е неразбираемо, защото и аз като Ели съм супер доволна от всичко и всички в тази клиника.
Но искам да попитам защо конкретните си въпроси - например за това дали се признават изследвания от други лаборатории и т.н. - не ги задавате направо във форума за Онлайн консултации, където отговарят директно лекари от клиника Щерев?  newsm78
Благодарско Hug. Пуснах въпроса си там Simple Smile
И ми отговориха при това много бързо, страхотно е това, че има такава възможност и се учудвам при все лудницата в клиниката, как имат време и за това!! Радвам се, че съм тук, разбира се не само за това, а защото всички сте толкова мили и отзивчиви, и човек не се чувства сам сам!  bouquet

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 15:34 от mishell

# 95
  • Мнения: 213
Margaritka,аз пак ще се повторя, но ще те попитам за теб нормално ли е при 3 опита инвитро,при което 1 е успешно,но за жалост в 6 г.с.пометнах,да няма нито 1 изследване.Ако за теб е нормолно ок.Но за мен не е.И ако една спермограма за теб е изследване ок.Бъдете си доволни аз не искам да ви променям мнението.Аз изобщо неисках да сменям клиниката,но док.Ганева ме принуди.И в никакъв случай не искам да кажа,че не са добри.Това не значи че при мен като се случи така са лоши лекари.Но специално Ганева не обърна никакво внимание.Съжелявам но  е така.Никой  не карам да ми вярва.

# 96
  • Мнения: 4 070
Margaritka,аз пак ще се повторя, но ще те попитам за теб нормално ли е при 3 опита инвитро,при което 1 е успешно,но за жалост в 6 г.с.пометнах,да няма нито 1 изследване.Ако за теб е нормолно ок.Но за мен не е.И ако една спермограма за теб е изследване ок.Бъдете си доволни аз не искам да ви променям мнението.Аз изобщо неисках да сменям клиниката,но док.Ганева ме принуди.И в никакъв случай не искам да кажа,че не са добри.Това не значи че при мен като се случи така са лоши лекари.Но специално Ганева не обърна никакво внимание.Съжелявам но  е така.Никой  не карам да ми вярва.
ооо, аз ти вярвам и то точно за Ганева, добре че при мен нямаше нищо сериозно- явно добре съм я преценила и все пак навреме съм се изнесла, съжалявам за теб и ти стискам палци Hug

# 97
  • Мнения: 1 622
violetka, gundie, аз само искам да кажа следното, въз основа на многото си разговори и тук, във форума, и на живо с много момичета:
От всеки един лекар има доволни и недоволни. Затова аз не заставам на 100% нито зад едното, нито зад другото становище. Но нека не забравяме, че отношението на пациента към лекаря, както и обратното, са субективни, както и самото му третиране. Каква връзка ще се осъществи между двете страни зависи от тях самите, т.е. колкото зависи от лекаря, толкова и от пациента. Но тъй като ние сме прекалено чувствителни и изтормозени от нашия проблем, понякога не отчитаме този факт. Затова е добре да общуваме с други хора, които поглеждайки отстрани могат да ни дадат адекватен съвет.
А ако наистина човек е недоволен от лекаря си и няма доверие в него, най-доброто действие несъмнено е да го смени!  Peace Така че желая късмет, вяра и успех на всички момичета, при който и да е лекар и в която и да е клиника!   bouquet  Hug

# 98
  • Мнения: 4 070
Маргаритка, аз  по принцип съм адски комуникативна, отворена съм винаги към едно много лесно и добро общуване,  почти никога нямам проблем с общуването със случайни хора, с персонал, с лекари и всякакви подобни- освен, ако няма нужда да вядя зъби и оръжие (и за това съм отворена, ако се наложи  Wink) и освен това нямам проблем с др. лекарки при които ходя, като имам наблюдения , че едната е малко дръпната, а дори и тя има много мило и приятелско отношение към мен...съответно и моето към нея е такова.  Hug

# 99
  • Мнения: 1 622
Едно хубаво предаване с участието на Доц. Щерев и д-р Табакова:

http://bnt.bg/bg/productions/95/edition/13912/zdrave_25_april_2011

# 100
  • Мнения: 35
Здравейте майчета, току що се регистрирах с надеждата Вие да ми помогнете, защото съм в беда. Направих преди 2дни втори спонтанен аборт, и двата пъти зародиша няма сърдечна дейност, не може да се развие. Ходене по мъките, обиколих всички държавни болници и чух какви ли не мнения. Правих хормонални изследвания на щитовидната жлеза , оказа се че хормона TSH е с граници доста над 2.5, което било предела за бременни, но друг доктор ми каза, че това не било правилно да изследвам по време на бременност, а трябвало преди бременността.
Можете ли да ми кажете някой добър и разбиращ специалист, който да ми помогне да ми каже какво лечение да направя и как да  постигна мечтата ми да имам деца.Чух добри отзиви да Щерев, но дали е така или ми препоръчайте някой добър специалист ,може и от друга болница, който да ми обърне внимание и наистина да ми помогне, да приеме насериозно моят проблем.
Моля ви помогнете ми!!!

# 101
  • Мнения: 1 121
roni25, много съжалявам, минала съм по този път Sad Hug ако ходиш в болницата на Щерев иди при др. Савова или др, Тимева- те са от най-старите им кадри и са много компетентни, аз благодарение на др. Савова вече имам 2 дечица; запаси се с много търпение , защото часовете на се спазват и много се чака, но мисля че каузата си  заслужава; иначе при др. Стаменов знам че записват часове за др. година

# 102
  • София
  • Мнения: 1 326
roni25 , щом ТСХ е бил над нормата, добре е и консултация с ендокринолог...

# 103
  • София
  • Мнения: 4 493
roni25 от кой град си и какви други изследвания си правила. Тези миседи не са само от ТСХ-то. Има тема за назначените изследвания при мисед - тук във форума - потърси я.

# 104
  • Мнения: 1 622
Можете ли да ми кажете някой добър и разбиращ специалист, който да ми помогне да ми каже какво лечение да направя и как да  постигна мечтата ми да имам деца.Чух добри отзиви да Щерев, но дали е така или ми препоръчайте някой добър специалист ,може и от друга болница, който да ми обърне внимание и наистина да ми помогне, да приеме насериозно моят проблем.
Моля ви помогнете ми!!!

Здравей, roni25! Аз самата съм пациентка на клиниката и ако погледнеш постовете ми по-напред в темата, ще разбереш, че съм много доволна от лекарите там. Говоря в множествено число, защото може би само с лекарите, започнали работа в клиниката след раждането на сина ми, не съм правила нищо, всички останали са взели някакво участие в забременяването, проследявнаето на бременността ми и раждането. Моята лекарка е Юнакова, но те съветвам да влезеш в сайта на клиниката
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … d=120&lang=bg
и да си харесаш на първо време визуално някой от тях. В последствие ако не си допаднете винаги можеш да го смениш с друг лекар от клиниката, без всякакви притеснения и последствия за теб.

...запаси се с много търпение , защото часовете на се спазват и много се чака, но мисля че каузата си  заслужава
az-mama2, не знам кога и защо си чакала толкова много в клиниката... Аз съм нейна пацинтка от ноември 2008 и докато родя през май 2010 имаше само един път, в който отидох без час и се наложи да чакам един час. За всички останали прегледи, независимо дали с час или без, съм чакала максимум 30 мин, като най-обичайното беше да влеза в кабинета 10-ина мин. след като е дошъл часът ми!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт