Търся мнение за клиниката на д-р Щерев

  • 75 467
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 326
Поста на Маргаритка / която  напълно подкрепям/ и реакциите на някои от разочарованите момичета ме провокираха и аз да се изкажа принципно за клиниката:

- На първо място, разбира се, поставям крайният резултат, защото целта на всяка от нас е да гушне своето бебе. Е, тук, в "Проблемното", има достатъчно бременни момичета, които са пациентки иманно на тази клиника. /Това, че при някои положителният резултат не идва с първия опит, не значи, че вината е в екипа на болницата. Както казва една съфорумка - ако беше въпрос само на клиника, лаборатория и лекари, при Селин Дион щеше да стане от първия път/
- Освен резултата, обаче, е много важно и отношението на персонала - от лекаря до санитарката. Аз съм пациент на клиниката от 2007 година /минала съм през почти всички възможни процедури там/ и имам пълното право да обобщя - перфектно! /Все пак, клиниката е с категория 5 звезди и си ги заслужава/.
- Що се отнася до чакането, случвало ми се е, когато съм без час, да повися и повечко - примерно час и половина -, но за мен това не е проблем.

Искам да кажа и нещо много важно за тези, които още се колебаят дали да изберат точно тази клиника: тя никога не затваря. Няма лятна ваканция, няма Коледа, няма Великден - просто там работата не спира. Дори избраният от вас лекар да отсъства по някаква причина, винаги има дежурен, който да ви поеме. Така че празниците или летния сезон не могат да са причина за отлагане на процедурата ви /както става в някои други клиники/

П.П.  EmbarassedИзвинете ме за дългия пост. Постарах са да бъда максимално кратка... Wink

# 106
  • Мнения: 1 622
burty ,   202uu  Peace   bouquet

# 107
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
burty  newsm74
Зад всяка една твоя дума заставам. Аз съм пациентка от 1 година, но нямам никакви оплаквания. Само суперлативи   bouquet  bouquet  bouquet

# 108
  • Мнения: 14
От скоро съм пациент на др. Савова и ще бъда благодарна за обратна връзка...
Благодаря Ви   bouquet

# 109
  • Мнения: 88
Аз точно от д-р Савова избягах, но това, че не е моят лекар, не значи, че няма да е твоят.
Успех!

# 110
  • Мнения: 46
Напълно подкрепям мнението на Burty-това е и моето мнение.За клиниката няма почивка,всички лекари са истински професионалисти.А аз съм и една от многото успели-да сбъднат мечтата си(в момента бременна).Пожелавам на всички успешни процедури и сбъднати желания!

# 111
  • Мнения: 213
Аз пък не съм доволна от док.Ганева.Имам 3 опита инвитро при нея,много е мила приветлива,но уви не ми обърна достатъчно внимание.Самата клиника е много хубава и евтина,но се отчаях.Тя не ми направи никакви изследвания.Имам 1 успешно инвитро,но за съжаление в 6 г.с го изхвърлих.Според вас от тези работи който ви написах не трябва ли да се направи нещо?Направих лапаро в друга клиника и се оказа че имам ХИДРОСАЛПИНГС в тръбите,повишени ЕНК клетки,а сега лекуваме лигавицата.В момента правя 4 в клиника Селена.А за Юнакова нищо немога да кажа.

# 112
  • Мнения: 2 153
Аз съм пациентка на клиниката от 2009, т.е. вече 2 години и като цяло съм доволна от това което получавам като обслужване, но резултатт все още няма, така че незнам какво мнение да изкажа...

# 113
  • Мнения: 1 291
Аз съм пациентка на Юнакова и след 2 инвитрорезултата е на снимката!

# 114
  • Мнения: 309
Аз съм пациентка на д-р Савова от почти 2 години ,ако не и повече, и съм много доволна от всички там.Вярно,че се чака много,особено ако си без час,но всички са супер мили и отзивчиви.А д-р Савова винаги ,когато ми е трябвала се е свързвала с мен независимо кое време е .

Но все пак всеки си има мнение.Успех на всички момичета Praynig Hug

# 115
  • Мнения: 213
burty,на мен ми отложиха първото инвитро заради коледните празници.Това беше2009год.Аз не искам да кажа че клиниката не е на ниво,напротив много съм доволна от обслужването като започнеш от санитарките та до лекарите,също така не се оплаквам от чакането.Аз се оплаквам от това че при 3 опита инвитро при което едното успешно,но за кратко нямам никакви изследвания,а се оказа че имам страхотни проблеми.Ако според вас 1 спермограма е изследване е добре ОК,значи има изследване.Не ме разбирайте погрешно.А за Савова наистина съм била свидетелка как вика.Явно док.Ганева не и се е занимавало с мен.Имах и страхотно доверие,много е харесвах като лекар.Беше ми много трудно да реша да се махна от клиниката,но всеки гледа къде му обръщат внимание,става въпрос за изследвания.Искам да се извиня на Маргаритка за тона ми,МОЛЯ ТЕ ИЗВИНИ МЕ.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 326
Виолетка, съжалявам, че така е станало при теб, но явно това
... при 3 опита инвитро ... нямам никакви изследвания...
е по-скоро изключение. Аз лично още след първото посещение там пуснах поне няколко изследвания, после се заредиха и други...Кам днешна дата няма нещо, дето да не съм изследвала и едва ли съм единствена... Но, както и да е. Важното е да си доволна от новия си избор и най-вече - да успееш!!! Hug
Стискам палци скоро да ти честитим бременност!!!

# 117
  • Мнения: 1 622
Виолетка, благодаря ти, ама не съм искала да ми се извиняваш и да е чак толкоз официално!   bouquet
Да ти кажа честно не разбрах след като си от Пловдив защо си тръгнала по софийските клиники... Виж, в Русе, където съм аз, нямаме клиника и затова момичетата са принудени да ходят в Тутракан, Шумен, София, Варна...
Аз пък се надявам, че след като сега си в клиника Селена и в града, в който живееш, ще успееш, защото нали знаеш, че където са корените ти и стените помагат!  newsm10 newsm17 newsm51

# 118
  • Мнения: 35
Благодаря ви момичета за отговора, но аз се отказах от клиниката на Щерев. Разрових се тук в интернет и прочетох доста неща, реших първо да направя изследвания в националната лаборатория по генетика в Майчин дом и тогава ще мисля към кой доктор да се обърна, макар че вече имам някои насоки за избор.
Бих помолила ако има тук майче, което е имала 2 спонтанни аборта в началните седмици да ми пише, бих искала да чуя мнение от човек, който се е преборил с това и е постигнал желания резултат. Благодаря предварително!

# 119
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
Виолетка, съжалявам, че така е станало при теб, но явно това
... при 3 опита инвитро ... нямам никакви изследвания...
е по-скоро изключение...

Е, явно и аз съм изключение-бях пациент на д-р Ганева в периода 2005-2007г. Спермограма, хидротубация и основните полови хормони. Последваха 6 инсеминации, 1 икси с лека стимулация, 1 икси на естествен цикъл и една провалена стимулация.
Започнах да чета из нета, сама си назначих изследвания, преместих се в нова клиника. И както бях безпроблемна според докторката, така изкочиха куп проблеми, включително ИЯР. Да не говорим, че 6-те инсета са били безмислени, защото имам антиовариални тела.
Както и да е. Чух, че от тогава в клиниката доста неща са се променили, има много доволни момичета, което ме радва.
Но д-р Ганева не бих препоръчала, много е мила, много ми допадаше, но ми загуби времето.
 От д-р Савова, д-р Тимева и д-р Александров съм много доволна.
Успех на пациентите на клиниката, пожелавам ви го от цялото си сърце! Peace

Общи условия

Активация на акаунт