На мен не ми минават тия ...

  • 3 170
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
На майка ми се обаждали преди време
с въпроса имате ли роднини в чужбина.
Казала, че няма. Не й се разсърдих никак.

# 16
  • Мнения: 2 018
Оня ден и мен ме бабосаха и разсмяха.

А преди около година ми се обажда един и ми казва, че е мой роднина - Георги. Усетих го аз и му казах:
- Георги, ти ли си бе? Кога ще се видим да ми върнеш парите?  Wink
Познайте какво последва от другата страна - една тлъста псувня и тръшкане на слушалката.  Mr. Green  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 309
Аз замалко да се вържа!Просто беше такъв период от живота ми-брат ми забъркан в проблеми,нервите ми опънати,той ми звъни и реве като е сгафил нещо.И така-звъни телефона и някакво момче реве-"Голяма беля направих,блъснах едно дете"....и на мен направо ми се подкосиха краката...наистина-незнаех,че на мен може да се случи,момчето продължи"Моля те,лельо!И като чух-"лельо" ми стана ясно-единствените ,които ми казваха така са малките ми племенници-веднага питах"Кой се обажда?Как ти е името?"...и се затвори.Иначе в първия момент се вързах.

# 18
  • Мнения: 1 878
И на мен точно същия случай ми се случи  Mr. Green - аз го отрязах разбира се - пратих го в затвора щом е блъснал човек, но посре след като се обадих в полицията ме хвана яд, че не се"вързах" на среща и да му организирам един хубав бой на синковеца  Twisted Evil

Иначе свеки се беше вързала и като не успяла и да се свърже с нас се се беше хукнала пари да събира  ooooh!, чак не можах да повярвам че е възможно някой изобщо да повярва на безумния им сценарий ама явно..........

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Баба ми е на 83 години и на нея са й звъняли такива. Казали й, че е синът й. Обаче баба ми ги отрязала:

- Какъв син бе. Аз нямам син. И не съм баба, а леля!  Mr. Green

Да е жив и здрав вуйчо ми  Wink После обясняваше, че много се ядосала "Какво си мислят тези, че на сина си гласа ли не познавам"  Laughing Бойна баба си имам!

# 20
  • Мнения: 606
Евала на бабето.

# 21
  • Мнения: 263
И на мен точно същия случай ми се случи  Mr. Green - аз го отрязах разбира се - пратих го в затвора щом е блъснал човек, но посре след като се обадих в полицията ме хвана яд, че не се"вързах" на среща и да му организирам един хубав бой на синковеца  Twisted Evil

Иначе свеки се беше вързала и като не успяла и да се свърже с нас се се беше хукнала пари да събира  ooooh!, чак не можах да повярвам че е възможно някой изобщо да повярва на безумния им сценарий ама явно..........

Честно да си кажа, и аз съм се замисляла, дали не може да им се организира на тези една среща, уж да се дадат пари, а да се иде с чичко полицай!
Иначе баща ми, който е по - млад от баба ми, изгоря с 1000 лева при пенсия 130! Не питайте как ги е намерил..  ooooh!
Невър майнд  Stop

# 22
  • Мнения: 1 878
Всъшност ако има заловени то май точно така става с клопка, обаче рядко се навива някой или пък да се сети овреме.

nana77
, били са големи глупаци, на свеки са и казали че сде обаждат от полицията - серж. незнам си кой, че синът и е блъснал човек и сега е задържан, да се видят да говорят какво следва сега от тук нататък да се прави от страна на роднините, защото щели да го обвинят в убийство ако не се действало бързо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  ГАДОВВЕ МРЪСНИ. В крайна сметка всичко блесна наяве ама притеснението и нервите дето е изхабила жената докато ни намери (че и ние бяхме в планината с лоша връзка  ooooh!) , а има и високо кръвно .................. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 23
  • Мнения: 940
Ние сме предупредили баба и дядо, ако стане нещо такова, веднага да звънят на нас. Пък после да се паникюсват. Но добре, че досега не им се е случвало, че както са болни и двамата--не ми се мисли.
Иначе на майка ми се е случвало няколко пъти, ту аз се обадя и плача, ту "зет й". Винаги ги отрязва.
Но миналия ден на една приятелка на майка й се обаждат --"Дъщеря ти много тежко пострада в катастрофа, сега е в болница." И женицата направо откачила. И после като й казали, че дъщеря й карала и се освестила--приятелката ми няма книжка.

# 24
  • Мнения: 539
И на мен точно същия случай ми се случи  Mr. Green - аз го отрязах разбира се - пратих го в затвора щом е блъснал човек, но посре след като се обадих в полицията ме хвана яд, че не се"вързах" на среща и да му организирам един хубав бой на синковеца  Twisted Evil

Иначе свеки се беше вързала и като не успяла и да се свърже с нас се се беше хукнала пари да събира  ooooh!, чак не можах да повярвам че е възможно някой изобщо да повярва на безумния им сценарий ама явно..........

Не съжалявай.
Един приятел реши така да ги хванат измамниците, а те се оказаха полицаи и го караха да пише обяснения че им бил провалил акцията. Дълга история. Беше голям екшън. Без подкрепа от полицията тези нямаше да просъществуват толкова дълго.

# 25
  • Мнения: 2 018
Един приятел реши така да ги хванат измамниците, а те се оказаха полицаи и го караха да пише обяснения че им бил провалил акцията. Дълга история. Беше голям екшън. Без подкрепа от полицията тези нямаше да просъществуват толкова дълго.

Какво четат очите ми, я поразкажи малко от тази история.   bouquet

# 26
  • Мнения: 958
И моята баба да похваля. Тя пък е леля, баба и кака, така че, каквото и да и кажат все няма да сбъркат.
Тя пък решила, че е на починалата и сестра, синът. И казала.
Ами А.., нали знаеш леле, аз имам само 400 лв и ги пазя за погребение. Обади се на другите си лели.
Така че понякога и да си малко стиснат помага  hahaha

# 27
  • Мнения: 539
Историята започва по познатия начин. Обаждат се на една баба - внук ви направи катастрофа и т.н.
Решават зетя и синът му да хванат тез в крачка и се оговарят да се срещнат с "адвоката" някъде.Въпосните измамници казват, че ще дойдат с кола VW.  Отиват и двамата уж да дават парите като бащата се крие в съседния вход. Пристигат двама с голф и отиват при сина и започват да го разпитват кой чака. Той казва: "Имам среща с едно момиче", а те: "Ама момиче или жена?" и после не знам какъв разговор са водили точно, но тези в един момент го изкарват, че едва ли не той е този, който трябва да получи парите (полицията не е била запозната с това какво правят). Показват му някаква карта и му казват ние сме полицаи, качвай се в колата. На което той отказва и се обажда на жена му да звъни в полицията, а на тях казва като са полицаи да извикат патрулка и че ще се качи в нея. Пристига след малко патрулката, карат го в районното. Пак е имало някакви екшъни и накрая шефа на полицията го накарал да пише обяснения.  Shocked какво бил правил той там по това време. Абе пуснаха го и се потули работата, но същите полицаи ги хванаха 2 седмици по-късно с парите. По новините го казаха, но беше само толкова. Явно не им се е случило нищо щом измамите продължават.

Не ме бива много да разказвам истории, затова не знам колко разбираемо съм го написала, но това е в общи линии ... Голям филм е било  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 539
Това са новините 2 седмици по-късно

цък и
цък

Явно така са излязли от ситуация - казали са че са пристигнали преди истинските измамници  Confused Добре че им повярвах  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 559
Историята е от понеделник. Някой звъни на бабата на мъжа ми и казва - блъснах жена с колата.....тя пита Божидаре ти ли си? Той - не, от полицията сме трябват 2000 лв, за да не влезне Божидар в затвора. Жената е 82 годишна, инвалид първа група, разплаква се и дава телефона на свекърва ми. След малко разплакан мъж се обажда на свекърва ми и казва "майко, Божидар е, блъснах жена на едно кръстовище и сега съм в полицията". Тя се осъмнява, защото колата ние е при мен във Варна, а мъжа ми е в София, лети на другия ден за САЩ и е взел от майка си билети за градския транспорт преди 20 мин. И пита "На кое кръстовище стана катастрофата", отсреща само плач. "С каква кола катастрофира" - мълчание и шум в слушалката. Попитала още няколко пъти с коя кола се е блъснал, накрая й затворили. След 10 минути й се обадили, че блъснатата жена била дебела и нищо й нямало, нямало нужда да се плаща. От там нататък свекърва ми започва разследване кой е дал телефона й и името на мъжа ми. Обажда се на бабата и се оказва, че от нея, бабата с кръвно 210, не спира да плаче. Сега обаче решаваме, че трябва да успокоим бабата, че мъжа ми е не е 3 месеца в затвора, а в командировка. И започва той да й звъни през час, за да повярва тя, че не й е звъннал от единственото разрешено обаждане по телефона.
Абе изобщо цирк, бабата още не може да спи нощем. Поне разбра, че са измамници!

Общи условия

Активация на акаунт