Тайната на дългата и здрава коса - 43

  • 28 264
  • 387
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 159
tetko``, прави като мен. Вечер си мажа косата с тривитаминол и на другата сутрин я измивам. Два месеца го правя, а после един почивам и се мажа с кокосово масло. Тъй като ми свърши мисля за другата почивка да си взема бадемово. При мен цялото мацотене има голям ефект.  newsm10
П.П. Горещо ти препоръчвам маслата пред разните продукти с химия.  smile3521

# 46
  • Мнения: 164
Някоя от вас момичета ползвала лие тези продукти EVA PROFESSIONAL www.evaprofessional-bg.com ?
Моля,дайте отзиви за ефекта им?
И къде могат да бъдат намерени

# 47
  • Мнения: 1 919
  за маската на ЛОРЕАЛ за която МИС АРК все мърмори да пробваме...ми няма такоз нещо за 1 път виждам продукт който да действа ВЕДНАГА видимо на моята коса. Косата ми имам чувството, че стана двойна  като някой абориген съм в главата...но след малко ще играе пресата  Whistling такъв обем такоз чудоо малеее Thinking е какво толкоз има в нея newsm78
та за протокола: 1 ползване резултат перфектен...ще докладвам пак как е при следващото ползване Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте момичета!Аз имам коса до кръста,но напоследък ми капе повече от обикновено Rolling Eyes ...не знам защо.Имаше определен период на стрес но той свърши.От половин година ползва ампули на Loreal...имат ефект,но не е много голям.Ако някой знае нещо по добро..моля посъветвайте ме! Praynig

# 49
  • Мнения: 1 919
maniadekay   пробвай маската от 1ва страница-върши чудеса, тук няма човек които да я пробвал и да не е останал доволен.  bouquet

# 50
# 51
  • Мнения: 3 050
galentinass коя е маската че аз съм спала из редовете   bouquet

# 52
  • Мнения: 4 496
Игуанче, Абсолют рипеар. Hug

Галка, радвам се, че ти харесва! Hug

maniadekay, напоследък се вихри сезонен косопад! Вземи си нещо против него и за заздравяване. Или продължи с ампулите на Л`Ореал. Те за какво са предназначени точно? Ако искаш преброй колко косъма ти падат при миене. Дневно до 100 е нормално.  Hug

# 53
  • Мнения: 134
Игуанче, Абсолют рипеар. Hug

Галка, радвам се, че ти харесва! Hug

maniadekay, напоследък се вихри сезонен косопад! Вземи си нещо против него и за заздравяване. Или продължи с ампулите на Л`Ореал. Те за какво са предназначени точно? Ако искаш преброй колко косъма ти падат при миене. Дневно до 100 е нормално.  Hug
А някой може ли да покаже снимка на тази маска,че и аз нещо изпуснах Blush

# 54
  • Мнения: 758
днес една приятелка ми прати от чужбина Лореал цимент серамид(шампоан и балсам)преди имах розовия и беше много хубав,няма нищо общо с тукашния!сега като пробвам и този ще пиша резултати!

# 55
  • Мнения: 3 050
тази ли е
май 30 лв каза че е  bouquet
Absolut Repair - 200 ml

Възтановяваща маска за много изтощени коси.
 Възтановява в дълбочина и подхранва безжизнения нормален към дебел косъм.NEOFIBRINE е комбинация от укрепващ Серамид,актив за блясък,УВ филтър за силни,защитени,лесни за разресване и сияйни коси.
 инфо от тук
http://www.studiolilovi.com/materialite/materialite.html

# 56
  • Мнения: 4 496
Тази е, същата! Grinning

Мале, още колко неща си харесах от линкчето... Money ooooh!

# 57
  • Мнения: 3 050
повече линкчета няма да давам
ти откъде си я купи и тежка ли би ми била...      bouquet

# 58
  • Мнения: 111
Вие кокосовото масло затопляте ли го преди да го използвате? Аз не го затоплям. Като съм се мазала досега с него не съм виждала никакъв ефект.

# 59
  • Мнения: 1 919
galentinass коя е маската че аз съм спала из редовете   bouquet

тази е  Embarassed сории за закъснението сега влизам    Браво, че сте я показали!
за тежка незнам-косата ми е добре, или косата ми е много зле/да не ме чуе дявола ама не цъфти и нямам косПопад-значи не я опреелям като зле/ просто е по сухичка от боята newsm78 това за 1во ползване, незнам как ще е като се понасити косата Whistling но ще кажа Wink

П“С   Мис Арк добави в речника новата дума косПопад   Joy от бързане така ставаа....ама верно защо не сложиш 1 речник на 1ва стараница  Blush

Общи условия

Активация на акаунт