Какъв фон дьо тен ползвате? - 2

  • 99 094
  • 657
  •   1
Отговори
# 615
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

[/quote]
Води се ФДТ- пудра
Около 6 месеца използвах една опаковка, но не всеки ден. Аз обаче си купих четка, с която го нанасям. Това, което е в самата пудра /едно бяло гумено парченце/, много не става за нанасяне и хаби повече от пудрата.
[/quote]

Бях доста скептично настроена за това изказване,просто не мисе вярваШе ,че с четка може да се нанася такьв вид ФДТ,но....реШих да пробвам и резулатат найстина е впечатляваЩ newsm03. Наскоро си взех компактния ФДТ на Авене и бях реШила,че е просто отвратителен,от далеч изглежда супер,но от близо Sick  А сега след като го нанесох с четка мисля,че намерих моя ФДТ.
Благодаря на авторката за идеята smile3525

# 616
  • Мнения: 812
Води се ФДТ- пудра
Около 6 месеца използвах една опаковка, но не всеки ден. Аз обаче си купих четка, с която го нанасям. Това, което е в самата пудра /едно бяло гумено парченце/, много не става за нанасяне и хаби повече от пудрата.
[/quote]

Бях доста скептично настроена за това изказване,просто не мисе вярваШе ,че с четка може да се нанася такьв вид ФДТ,но....реШих да пробвам и резулатат найстина е впечатляваЩ newsm03. Наскоро си взех компактния ФДТ на Авене и бях реШила,че е просто отвратителен,от далеч изглежда супер,но от близо Sick  А сега след като го нанесох с четка мисля,че намерих моя ФДТ.
Благодаря на авторката за идеята smile3525
[/quote]можели снимка на въпросната четка

# 617
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ами четкато ,която ползвах аз е сьвсем обикновенна ,такава която се ползва по принцип за пудра.

# 618
  • Мнения: 81
и аз искам да вида такава четка, ако може

# 619
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
http://www.twenga.es/oferta/32309/8295076489683268816.html
ето една,разбира се моята не струва и 2евро,да не говорим ,че пьк едва ли някой Ще даде 72 за четка #Shocked

# 620
  • Мнения: 81
Да ясно и аз имам такава четка, е не есъщата...  newsm78
Но Никога не съм пробвала, понеже все си мисля, че няма да стане хубаво нанасяне с такава четка.само за прахообразна пудра съм я ползвала!

# 621
  • Мнения: 3 394
използвам мус за лице, не фон дьо тен. Установих,че по-добре ми стои на кожата, а и не се налага да ползвам пудра. лесно и бързо се нанася.
А фон дьо тен-а много ми лъщи на лицето, каквито и видове марки да ползвах. Въпрос на кожа

# 622
  • Мнения: 289
Води се ФДТ- пудра
Около 6 месеца използвах една опаковка, но не всеки ден. Аз обаче си купих четка, с която го нанасям. Това, което е в самата пудра /едно бяло гумено парченце/, много не става за нанасяне и хаби повече от пудрата.

Бях доста скептично настроена за това изказване,просто не мисе вярваШе ,че с четка може да се нанася такьв вид ФДТ,но....реШих да пробвам и резулатат найстина е впечатляваЩ newsm03. Наскоро си взех компактния ФДТ на Авене и бях реШила,че е просто отвратителен,от далеч изглежда супер,но от близо Sick  А сега след като го нанесох с четка мисля,че намерих моя ФДТ.
Благодаря на авторката за идеята smile3525
[/quote]можели снимка на въпросната четка
[/quote]

Това е четката, която аз ползвам: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=80080&goChar=G#DETAIL

# 623
  • Мнения: 7 947
Аз съм пробвала и с четка, и с тампон, но с гъба/дунапренче определено ми е най-удобно и най-добре застава на кожата ми  Wink

Искам и още нещо да вметна, за лъщенето на мазната кожа - значително намалява, ако под ФДТ или пудрата или каквото и да е там се сложи подходящ лосион и дневен крем  Peace Също така за мазна кожа каквито и да измислят - за мен си остава най-добре с компактните ФДТни и пудри!!!

# 624
  • Мнения: 149
tweety19848,тази ли пудра http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=78287&goChar=G#DETAIL ползваш след ФДТ.Трудно ми е да взема правилно решение за покупката на пудрата, защото тест мога да направя само в магазин, а аз съм с грим.Затова ще ми е полезно мнението на момиче, което ползва пудра и ФДТ от серията  Parure на Герлен.
  P.S. Намерих отговор на въпроса ми.Благодаря на Eta.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 19:05 от Мая.

# 625
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ох, момичета, като ви чета отзивите за пудрата много се навивам да си я купя...въпреки, че имам ФДТ-на и не останах особено впечатлена и съм го ползвала само 2-3 пъти... Rolling Eyes

# 626
  • Мнения: 2 768
Мая., малко по-нагоре писах, че ползвам и пудрата и ФДТ Parure на Герлен, не четеш!  Wink
Пудрата не се ползва върху течен ФДТ, тя самата е ФДТ.
Трансперантна пудра за фиксиране на ликуид ФДТ на Герлен са Метеоритите потретвам   Laughing

Да не е съвсем празен поста ми, ползвам четки на Bare Escentuals, естествен косъм, прилична цена.

# 627
  • Мнения: 149
Eta,явно колкото потребители-толкова и мнения.Аз имам Метеоритите, но не съм доволна от тях и те така стоят неизползвани.
Ти отново даде отговор на чуденето ми.Зная, че едното е пудра-ФДТ.И днес ги гледах надълго в Сити-центъра -Пловдив.
 

# 628
  • Мнения: 31 326
...Аз имам Метеоритите, но не съм доволна от тях и те така стоят неизползвани.
Мая, защо не си доволна, от кое по точно?

# 629
  • Мнения: 149
densi,опитвала съм се няколко пъти да сложа Метеоритите над ФДТ с цел фиксиране и завършване на грима, но колкото и леко да нанасям имам чуството, че след тях вместо желаната свежест ми се получават едни пори, които нямам, когато съм с компактна пудра или без грим.И аз си минах на изпитания вариант- завършека да ми е с пудра Мажор на Ланком.

Общи условия

Активация на акаунт