Какъв фон дьо тен ползвате? - 2

  • 99 091
  • 657
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 36
 tweety19848,ако говориш за фдт и  пудра Guerlain Parure Extreme,как си комбинирала цветовете им.Имам този фдт №2 и пудрата ли от този номер да взема,в сайта им ми се струват различни,а няма къде да ги видя на живо newsm78

# 601
  • София
  • Мнения: 1 809
аз имам на Герлен и фон дьо тен и пудра.в никав случай не става тежък грима...естествено,ако не прекаляваш с пудрата Simple Smile
А на Герлен Parure ли ползваш? ОТ кой си по-доволна от Chanel или  от този?
Аз съм сменила какво ли не и още немога да открия своя ФДТ. Кожата ми е комбинирана, свръх чувствителна. В момента ползвам Диор, но нещо не е както трябва. Уж е матиращ, а лицето ми лъсва още на 2-я час. Преди ползвах от спрейовете на Диор, май по-добребеше, но незнам защо свършват супер бързо. Виши не става, нищо особено не е и ми лъсва лицето, да не говорим, че нямат точно моя цвят. От Мейбълин и МаксФактор се изривам ужасно, както и от Буржоа. Лумене на мен изобщо не ми харесва, лек е като кремче, като чета, колко доволни има и как бил покривен направо се чудя. Сестра ми също го има и сега си купи Герлен, Луменето го ползва, като база, иначе не й върши работа. От клиник изобщо не съм доволна, изсушаваше ми кожата, Кларинс също, не ми покриваше добре, както и Ланком.
Ще съм благодарна да ми помогне някои, който е ползвал Шанел и Герлен, май само те останаха да пробвам.

# 602
  • Мнения: 289
Станимира, самостоятелно ли ползваш пудрата или в комбинация с ФДТ.Аз преди около 20 дни си взех ФДТ на Герлен-Parure Extreme, но ползвам пудра на Ланком.Иска ми се да си купя и пудра от същата серия на Герлен, но незная дали комбинацията ще е добра.Дали няма да стане тежък грим.Все пак твоето е пудра-ФДТ.

Ползвам само пудрата. Аз това и исках, да нанасям нещо лесно и бързо, направо върху крема за лице. Когато преди година и нещо си го купих за първи път от магазин в Мадрид, попитах консултантката за нещо подобно и тя ме насочи към Parure.Иначе ползвам и по-рядко ФДТ на Шанел, но върху него вече слагам и пудра пак на Шанел. А с ФДТ- пудра на Герлен това не е необходимо.

# 603
  • Мнения: 289
Сега ползвам това: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=80851&goChar=G#DETAIL
Много е удобно, няма плескане, нанася се лесно, покривен е и стои естествено на кожата и не е мазен. Ползвам вече втора опаковка.

Това крем-пудра ли е? За колко време ти стига една опаковка?
Води се ФДТ- пудра
Около 6 месеца използвах една опаковка, но не всеки ден. Аз обаче си купих четка, с която го нанасям. Това, което е в самата пудра /едно бяло гумено парченце/, много не става за нанасяне и хаби повече от пудрата.

# 604
  • Мнения: 81
elichko да то кажа честно не съм обърнала внимание на номерата им.аз си ги купих от магазин за козметика.и там като влязох и им казах какво искам и те веднага ме наклепаха и ми казаха виж се така видях че цветовете си паснаха и ги взех!
В момента съм в офиса и няма как да провера, но довечера мога да ти кажа точно кой фон дьо тен и точно коя пудра и кои са номерата им!

# 605
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм сменила какво ли не и още немога да открия своя ФДТ. Кожата ми е комбинирана, свръх чувствителна.

Ще съм благодарна да ми помогне някои, който е ползвал Шанел и Герлен, май само те останаха да пробвам.

И аз съм с подобен проблем и подобно питане - Шанел или Герлен?

Кожата ми е смесена и чувствителна. Направих алергия към Виши, а сега и към фон дьо тена на Ла Рош Посе, хем е хипоалергенен  Rolling Eyes От други, които съм ползвала пък ми се запушват порите и затова питането ми е за фон дьо тен, който не запушва порите, но различен от Авенския и останалата медицинска козметика, защото не ги харесвам изобщо.

# 606
  • Мнения: 81
meggle искам да ти кажа, че и аз съм ползвала Диор и специално от фон дьо тена не съм доволна.иначе съм по-доволна от Шанел, отколкото от Герлен.и покритието е по-добро и лъскавината не се появява поне до 4-5 часа...но шабела го комбинирам и с пудра пак на Шанел...

# 607
  • София
  • Мнения: 1 809
tweety  а кой точно ФДТ на Шанел? Може би заради комбинирането с пудра не се появява лъскавина? А имат ли избор на цветове? Защото на Диор са много зле цветово. Единият цвят е прекалено светъл, друг розовее,а следващия си е оранжев направо ooooh! Виж Клиник имат много добри цветове, жалко, че не стават за мен  Sad

# 608
  • Мнения: 7 947
Сега ползвам това: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=80851&goChar=G#DETAIL
Много е удобно, няма плескане, нанася се лесно, покривен е и стои естествено на кожата и не е мазен. Ползвам вече втора опаковка.

Това крем-пудра ли е? За колко време ти стига една опаковка?
Води се ФДТ- пудра
Около 6 месеца използвах една опаковка, но не всеки ден. Аз обаче си купих четка, с която го нанасям. Това, което е в самата пудра /едно бяло гумено парченце/, много не става за нанасяне и хаби повече от пудрата.
ФДТ и пудра 2 в 1 на Манхатан, четвъртита, с бял капак и огледалце - около 20лв струва и върши чудеса - много много по-добър е от Клиника например, което ми беше много чудно, но е факт - аз съм с мазна кожа и лятото го ползвам!

# 609
  • Мнения: 289
tweety  а кой точно ФДТ на Шанел? Може би заради комбинирането с пудра не се появява лъскавина? А имат ли избор на цветове? Защото на Диор са много зле цветово. Единият цвят е прекалено светъл, друг розовее,а следващия си е оранжев направо ooooh! Виж Клиник имат много добри цветове, жалко, че не стават за мен  Sad

Аз използвам Chanel  Vitalumiere, има лъскавина, с чувствителна кожа съм, но с този на Шанел, както и с Герлена нямам проблеми с кожата.

# 610
  • Мнения: 2 768
Станимира, самостоятелно ли ползваш пудрата или в комбинация с ФДТ.Аз преди около 20 дни си взех ФДТ на Герлен-Parure Extreme, но ползвам пудра на Ланком.Иска ми се да си купя и пудра от същата серия на Герлен, но незная дали комбинацията ще е добра.Дали няма да стане тежък грим.Все пак твоето е пудра-ФДТ.

Имам и двата вида ФДТ Parure - течния и компактния. Не са за съвместно ползване, права си, че комбинацията ще стане твърде тежка. Течният Parure Extreme ползвам сега, зимата, а компактният - лятото. Също нанасям с четка, вече ще сменя втори пълнител.

Ако искаш безцветна пудра за фиксиране на ликуид ФДТ на Герлен, препоръчвам Метеоритите. Новата компактна версия ми се струва подобрена.

# 611
  • Мнения: 49
Със смесена, даже мазна кожа съм и ми трябва матиращ.

Някакви отзиви за този?

# 612
  • Мнения: 87
Аз ползвам фон дьо тен на La rouge posay N 16
Перфектно покривен е и най -важното медицинска козметика не запушва порите Peace

# 613
  • Paris
  • Мнения: 1 727
meggle искам да ти кажа, че и аз съм ползвала Диор и специално от фон дьо тена не съм доволна.иначе съм по-доволна от Шанел, отколкото от Герлен.и покритието е по-добро и лъскавината не се появява поне до 4-5 часа...но шабела го комбинирам и с пудра пак на Шанел...
От кой ФДТ на Диор не си доволна? За съм пробвала на Шанел, но предпочитам Диор-Pure light=

# 614
  • Мнения: 81
meggle и аз съм на същото мнение за цветовете на диор.а това са фон дьо тена и пудрата на шанел,които идеално паснаха на моя тип кожа и цят на кожата също....но не знам на теб точно какъв цвят ти трябва и дали ще го има?




Общи условия

Активация на акаунт