Какъв фон дьо тен ползвате? - 2

  • 99 124
  • 657
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 224
Олее,тука говорите за ФДТ за по 70-80 лв,пък аз си търся нещо до 20 лв.Предложения? LaughingС мазна кожа на Т-зоната съм.
Афинитон е жесток, пробвай го. Към 14 - 15 лв някъде е  Rolling Eyes
Сега в студеното време малко ми се поизсуши кожата, а иначе е смесена.
Дали ще е подходящ за мен? Дали ще е траен да не лъсва?
Ами аз попринцип съм си със суха кожа, добре ми се отразява, не я доизсушава, дори напротив. И не ми лъсва, не ми се е случвало да трябва да слагам допълнително през деня. Сутрин преди работа си слагам и не повтарям.  Peace
Сменила съм много фон дьо тен-и, какви ли не.. От този съм най-доволна.

# 586
  • Мнения: 4 202
Олее,тука говорите за ФДТ за по 70-80 лв,пък аз си търся нещо до 20 лв.Предложения? LaughingС мазна кожа на Т-зоната съм.
Афинитон е жесток, пробвай го. Към 14 - 15 лв някъде е  Rolling Eyes
Сега в студеното време малко ми се поизсуши кожата, а иначе е смесена.
Дали ще е подходящ за мен? Дали ще е траен да не лъсва?
Ами аз попринцип съм си със суха кожа, добре ми се отразява, не я доизсушава, дори напротив. И не ми лъсва, не ми се е случвало да трябва да слагам допълнително през деня. Сутрин преди работа си слагам и не повтарям.  Peace
Сменила съм много фон дьо тен-и, какви ли не.. От този съм най-доволна.


Този Афинитон на коя марка е?

# 587
  • Мнения: 1 224
На Мейбълин  Peace

# 588
  • Мнения: 123
Аз съм с Виши в момента, но не мога да кажа, че е кой знае какво...може би имах големи очаквания от него.Не  еплътен, хубаво се разнася по кожата, но ми се струва, ме откакто го използвам имам леки пъпчици.Преди нето ползвах на орифлейм и бях хиляда пъти по-доволна и беше около 10лв., а на виши е 25лв. за 30мл.

# 589
  • Мнения: 13 627
моята кожа е смесена, но все лъщеше след който и да е фон дьо тен. От една година ползвам вече Dream Matte Mousse на Maybelline  и направо се родих! Супер покрива и дори след цял ден няма грам лъщене!

# 590
  • Мнения: 5 647
Олее,тука говорите за ФДТ за по 70-80 лв,пък аз си търся нещо до 20 лв.Предложения? LaughingС мазна кожа на Т-зоната съм.
Афинитон е жесток, пробвай го. Към 14 - 15 лв някъде е  Rolling Eyes
Сега в студеното време малко ми се поизсуши кожата, а иначе е смесена.
Дали ще е подходящ за мен? Дали ще е траен да не лъсва?
Ами аз попринцип съм си със суха кожа, добре ми се отразява, не я доизсушава, дори напротив. И не ми лъсва, не ми се е случвало да трябва да слагам допълнително през деня. Сутрин преди работа си слагам и не повтарям.  Peace
Сменила съм много фон дьо тен-и, какви ли не.. От този съм най-доволна.


И аз съм с него, въпреки че по-рядко го слагам, когато се сетя, де. Братовчедка ми си е взела един на Clarins и е много доволна, та мога и аз да тествам като този свърши.

# 591
  • Мнения: 7 947
Аз съм с Виши в момента, но не мога да кажа, че е кой знае какво...може би имах големи очаквания от него.Не  еплътен, хубаво се разнася по кожата, но ми се струва, ме откакто го използвам имам леки пъпчици.Преди нето ползвах на орифлейм и бях хиляда пъти по-доволна и беше около 10лв., а на виши е 25лв. за 30мл.
Peace Същата работа с Вишито преди време - челото ми беше пламнало в ситни пъпчици...

# 592
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм с Виши в момента, но не мога да кажа, че е кой знае какво...може би имах големи очаквания от него.Не  еплътен, хубаво се разнася по кожата, но ми се струва, ме откакто го използвам имам леки пъпчици.Преди нето ползвах на орифлейм и бях хиляда пъти по-доволна и беше около 10лв., а на виши е 25лв. за 30мл.
Peace Същата работа с Вишито преди време - челото ми беше пламнало в ситни пъпчици...

Сигурно е алергична реакция. Аз така се бях подредила от един крем на Виши - кожата ми стана като грис - на мн. ситни безцветни пъпчици.

# 593
  • Мнения: 81
Здравейте!
Някой ако може, да  ми даде съвет.Кожата ми е мазна...и много трудно попадам на подходящ фон дьо тен!купих си наското на Chanel  матиращ и съм много,ама много доволна, но малко скъпичък ми идва.Някоя от вас може ли да ми препоръча някой на по-сносна цена, понеже този е около 100 лв, а аз постоянно използвам и бързичко свършва!

# 594
  • Мнения: 4 496
Искам само да отбележа, че от Афинитон и аз се сдобих с няколко пъпки. Crossing Arms А мислех да си го купувам... ooooh!

# 595
  • Мнения: 557
За Виши,явно имат някаква съставка,защото и от кремовете им се оплакват много хора ,а и аз лично, не съм доволна от тях ми излязоха пъпки.Днес си взех Афинитон на Мейбълин,имах тестер от него и съм много доволна Peace,нямах оплаквания,хем е покривен ,хем не стои като маска.

# 596
  • Мнения: 289
Сега ползвам това: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=80851&goChar=G#DETAIL
Много е удобно, няма плескане, нанася се лесно, покривен е и стои естествено на кожата и не е мазен. Ползвам вече втора опаковка.

# 597
  • Мнения: 149
Станимира, самостоятелно ли ползваш пудрата или в комбинация с ФДТ.Аз преди около 20 дни си взех ФДТ на Герлен-Parure Extreme, но ползвам пудра на Ланком.Иска ми се да си купя и пудра от същата серия на Герлен, но незная дали комбинацията ще е добра.Дали няма да стане тежък грим.Все пак твоето е пудра-ФДТ.

# 598
  • София
  • Мнения: 3 907
Сега ползвам това: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=80851&goChar=G#DETAIL
Много е удобно, няма плескане, нанася се лесно, покривен е и стои естествено на кожата и не е мазен. Ползвам вече втора опаковка.

Това крем-пудра ли е? За колко време ти стига една опаковка?

# 599
  • Мнения: 81
аз имам на Герлен и фон дьо тен и пудра.в никав случай не става тежък грима...естествено,ако не прекаляваш с пудрата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт