КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 39

  • 21 199
  • 581
  •   1
Отговори
# 495
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета, тръгвам си след малко.Направо съм като парцал днес...Crazy
Дано всички на срещата се забаляват и заради нас Hug
Лека вечер! Heart Eyes Heart Eyes

# 496
  • Мнения: 5 001
                          , а и аз нали мога да надничам по всяко време видях една сценка дето хич не ми се понрави и я грабнах при мен. #Cussing out Сега полива цветята,та цялата къща е утънала във вода,а като се карам хапе / на уж ,де  Laughing/. Разказва тя за ДЯ ама се убедих ,че инфото е верно.Да му мислят ,ако се повтори.Май ще забравя,че са ми колежки. Mr. Green
Какво си видяла бе Диде? Да не и е посегнала да я бие някоя твоя колежка?!  Shocked
Че и аз скачам и яхвам метлата,ако е така... Twisted Evil

# 497
  • Мнения: 4
Здравейте приятелки.
Зиче дано Здравко се оправи по бързо.
Ти знаеш миналата седмица каква я патих с Дани.
Аман от тия вируси.
Дидия да ти е жив и здрав свекито.
Жаки дано всичко да е добре при вас.
Сега ви оставям отивам при малкото слънце.

# 498
  • тук и там
  • Мнения: 312
Дидка,далеко ли беше срещата.На Ния щеше да и е интересно при толкова много лелички.
Мони здравей.Оправи ли се напълно Дани?

# 499
  • Мнения: 7 505
                           Мастърче,смее ли някой да посегне? С такава баба като мен  Mr. Green Просто видях как НЕ трябва да се гледат деца,особено малки.Прави са приятелите от университета,че от 2 год. трябва да са с учители.
                           Бабо Мимче,не беше далеко срещата и на Неда сигурно щеше да и е интересно,ама питаш ли ме на мен дали щеше да ми е интересно  Mr. Green Аз си мислех деди да ни закара с колата и да остане с тях в парка пред НДК ,ама само като си представих картинката  Laughing и след това дедито ми мина ентусиазма за секунди.На срещи само сама.Аз си мислех,че привечер щеше да е по-добре.Хем хлад,хем сме издали отрочетата на родителите.Пък и да похапнеш навън в компания е по-весело.Нищо!Следващия път.  bouquet

# 500
  • Мнения: 263
Дидия, тъкмо си мислех къде се загуби тия дни. Честит рожден ден на свекър ти! С пожелание да се радва на добро здраве и на още много внуци и правнуци!
Зиче и Миме, дано внучетата ви да са по-добре вече. Praynig Явно е вирус и докато не се навърлува няма отърване.
Аз до сега бях по магазини. Напазарувах на Веско доста работи, почти е готов за училище. Изморих се от обикаляне и хал нямам за нищо. Така е като съм по цял ден вкъщи и нямам движение. Мастерче, и аз имам нужда от масажист, че ми се схващат врата и раменете, особено като стоя дълго време на компа. Laughing
Жабчето днес май се губи, сигурно е на среща.
Чакам с нетърпение да чуя новини от срещата с Доби.

# 501
  • тук и там
  • Мнения: 312
Така е, Дидка,ти най добре си знаеш.
Аз в петък вечерта ще пътувам за Бургас.Една седмица ще гледам Петинка/дано се оправи дотогава/,а дъщеря ми и зет ми ще ходят на почивка в Гърция с техни приятели.
Сега други тревоги-решили да ходят с мотора,а багажа в колата на приятелите.Това са много километри и ще има да ги мисля.Но и да им кажа няма да ме послушат,а и аз не им се меся.Само се ядосвам като кажа нещо, а те си правят каквото знаят.

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 18:36 от baba mimi

# 502
  • Мнения: 77
Наспала се, се явявам!
Да видим довечера какво ще правя, след като си поспах добре!

Зиче, аз също се моля Здравко да оздравява, че аман от вируси! Чакаме да кажеш, че е по-добре и е по-бодричък!

Съжалявам, че доста от софиянки не можете да отидете на срещата! Ама то през седмицата се случват такива неща! Дано за Витоша, да няма пречки!
Дано тези, които са се събрали да си изкарат добре!

Мими, и да се ядосваме, смисъл няма! Кой чува като му говориш! Казваш всичко да минава добре и това си е! И Петинка да оздравява, бързо-бързо, че баба й да не се тревожи! Дано да си изкарат добре, дъщеря ти и зетя!


Отивам да си нахраня бабето и пак тука!

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 19:41 от Танита60

# 503
  • Мнения: 7 505
                                Аз ви пожелавам ЛЕКА НОЩ!

# 504
  • Мнения: 77
Сама съм останала!

Така е, като дойде ракиено време и оставаме само въздържателки! В случая - АЗ!

Ако в къщи не броя майка ми- и тук съм сама!

Хайдееее, завръщайте се, скучно е да си сама!
Сам човек и за банята не става, че ще си остане с неизтъркан гръб! Ако пък вземе много да се напъва, сам да се търка, може да си "изкълчи гърба", като нашето Боренце! Ха, ха, хаааа......

# 505
  • Мнения: 3 036
А не Танитке,
Аз съм тук.
Няма ракия ,няма салата.
Стоя и броя часове и правя програма,но съм тук.
Не си сама.
Е не ти се отвори парашута на Балани да видиш я козар я овчар.

# 506
  • Мнения: 77
Да бе Деси, много постно ми беше!

Неееее, хубаво ни беше, но много малко беше! Беше!

Ще чакам на Витоша, я планинар, я алпинист, я депутат, я генерал, я кмет, я....все нещо ще срещна! Човек като търси намира!


Чакаме отзиви от срещата в София, и дано има снимки!

# 507
  • Мнения: 3 036
Ех,мечтиииииииии .
Гледай барем планински спасител да видиш,
че освен за друго може и да те спаси.

# 508
  • Мнения: 77
Спасителя ще е много млад, на мен нещо в пред- пенсионна възраст, че да не ставам за резил!
Има да си говорим за внуци, за точки, за пенсии...... и то съмнало! Ха, ха, хаааа...
.

# 509
  • Мнения: 3 036
Танитке,
За кои точки по точно ще си говорите?
За точките на  пенсиите или ерогените точки.
Дано не чете дядо ти Стефчо

Общи условия

Активация на акаунт