КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 39

  • 21 168
  • 581
  •   1
Отговори
# 510
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър вечер , девойки!   bouquet
Току що се прибирам от срещата.
Изкарахме супер , е малко шашнахме Доби , че неможа да вземе думата от мен , Яжка , Мая и Римар , но....  Blush
Много е готина , а дъщеря й е кукличка.  Heart Eyes
Неусетно минаха тез 3-4 часа. Поприказвахме за кво ли не.
Дай Боже повече и по начесто такива срещи.  Hug
Естествено фотоси нямаме , защото никой не се беше сетил за тая екстра.  Thinking
Доби е с нова прическа и много ми хареса. Бе супер беше. Хапнахме , пийнахме и кой от къде. Те бяха изморени от път , а и утре сутринта тръгват на обратно и се разделихме толкова рано , иначе можехме още да бърбориме.
Друго не се сещам , другите ще се включат и те с впечатления от срещата.  Hug

# 511
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 316
 
 Абе как няма да се сетите за фотоси!Ама направо  #2gunfire #2gunfire #2gunfireАм то значи за нас не сте се сетили!!!!Язък!!!няма да видя на Добчето новата прическа!И срещата! Не!Нямам думи!
 Добииии,защ6о не взе камерата???

# 512
  • Мнения: 3 036
Янче,
То спомените ще ги топлят.
Дано се съберем на софийската среща че да видите среща и фотоси.

# 513
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ние си мислехме за вас , даже разказахме на Доби за срещата.  Hug
Доби обеща за софийската среща да е с нас.  Peace
Не се сърдете много , извиняваме се , че нямаме фотоси. Praynig

# 514
  • София
  • Мнения: 4 179
Е, от тичане насам-натам, забравих фотото. Но вече сте ни виждали, де-не е като без хич.
Жалко ,че Дидиа, Шпунц и  Мастерчето не можаха. Айша си беше казала,че ще изпраща младите. На Доби май не и дадохме много думата. А щерката-не знам как ни издържа геройски детенцето. Голяма сладурка е. Дидиа, представям си Неда-само така, гледай там изкъсо положението, поне ти е пред очите. Честит рожден ден и на свекър ти-да е жив и здрав човека, да се разбирате.

Какво става тук - 23 гости?!, аз и 1 скрит?

# 515
  • София
  • Мнения: 4 179
Голям интерес-такова нещо май не се е случвало? Даже се увеличават.

# 516
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Какво става тук - 23 гости?!, аз и 1 скрит?

Скритата съм аз.  Blush
Да се предадът останалите.  hahaha

# 517
  • София
  • Мнения: 4 179
Предизвикахме интерес сред аудиторията, няма лошо. Ние сме с открити сърца, пък който не е - негов си проблем.  Grinning

# 518
  • Мнения: 77
Хубава работа! Тръгнали на среща без фото! Ама сте я свършили!

Деска, за всякакви точки ще си говорим, стига да е "компетенция" туриста!
Не се притеснявай от дядо Стефчо, ние носим шега.



Внука се прибра, което означава, че трябва да освободя стола!

    ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ!

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 21:47 от Танита60

# 519
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 316

 Гостите нещо рязко намаляха като нямаше снимки!Нищо!Ние сме се виждали,но все пак!Пък на софийската среща дано се съберем всички,та дори и да няма фотоси - поне ще сме били заедно.Ееее,то за спомени трябват,но тогава няма да забравим!

# 520
  • Мнения: 263
Привет дружки! И аз бях гостенка, ама говорих с колежката по скайп и вас четох да разбера за срещата. Жалко, че нямяло фото, но нищо другия път. Важното, че сте се видяли и запознали на живо с Добито и сте си прекарали добре.
За работа още не мога да се надявам. Всеки ден нови промени. Дори катедрите още не си знаят колежките със сигурност. Не достигат все още ученици в един единствен клас /1 или 2-ма/ и това е най-големия проблем, да няма слети паралелки и да съм на работа.
Ох, всеки с проблемите си, че и аз. Tired

# 521
  • София
  • Мнения: 4 179
Диди, дано да се уредят нещата при теб и да се върнеш на работа. Янчето е права, няма снимки-няма гости (за теб не се отнася, а за чуждите). Янче, тогава снимки ще има, но може да си ги пращаме и по пощата. Или на дискове да ги размножим, ще го измислим. Важно е да се съберем повечето.

# 522
  • София
  • Мнения: 16 138
Прибрах се, но форумът нещо ми се сърди. Писах и накрая не мога да публикувам, кара ме да пиша кодове, отхвърля ме. Направих си рестарт и сега дано е добре.
Знам си аз човечето, ако не бях тук - в последния момент си търси личната карта, прехвърля дрехи, тъпче. Ако не я бях попитала - не знае дали е в чантата и. Едвам излязохме от къщи, нямаше таксита, дойде 1 в последния момент и ги завлякох. Преди малко се обадиха, кацнали са. Самолета бил голям, докато поговорили и кацнали, взели ги с кола и пътуваха към Кранево. Дано се приберат живи и здрави в петък вечер.

# 523
  • Мнения: 263
Дано Римар! Praynig А за снимките, и аз така мисля. Може и на лични да си ги пращаме, или по-друг някакъв начин, щом толкова любопитни има и най-вече скрити.

# 524
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 316
 Римар и аз на това се надявам.

 Айша,дано си изкарат добре децата!Не се притеснявай - всичко ще е наред!Още повече,че вече сигурно са стигнали!Кранево е хубаво курортно селище - не е голямо,но приятно!

Общи условия

Активация на акаунт