КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 39

  • 21 165
  • 581
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001



Мастерче, каква кола караш?

Жаки,карам Фолксфаген  - голф


Марси,чакаме утре черпенетоооо  Party Party Party Party

# 76
  • Мнения: 77
 




























































































































ХЕЙ ТАКОВА ЧУДО- НЕ БЕШЕ МИ ИЗЛИЗАЛО!



 БОЖЕ, ЩЕ СЕ ГРЪМНА!













ВСЕ СА МИ ИЗЛИЗАЛИ ИНТЕРВАЛИ, НО ТАКЪВ РЕЗИЛ СКОРО НЕ БЯХ ПРАВИЛА!!!!!


























Аз направих "Добруджанките", но понеже им сложих две яйца, ми пое повечко брашно.
Не знам какво ще излезе от фурната, но на вид са чудни и мирише вкусноооо!
Както обичам тестени неща, добре ще ми дойдат.
Ходих да ги видя- приличат на войнишки курабии.
Чакам домочадието да се прибере, че да ги шашна! Хи,хи,хиии...



      chef smile3521 newsm64 feeding























Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 19:48 от Танита60

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Голямо писане ударихте пак, невъзможно е да отговоря на всички но искам да ви кажа че сте гореми сладурки и че ви прегръщам истински.. Hug Hug Hug Hug Hug 

И които иска -- Joy Joy Joy Joy

Готвите  ,мишки търсите ,други пък се кефят на вече бързият ремонт , HugБраво на вас ... Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Шпунц радвам се за Оля че всичко е преминало . Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Дидия как е малката след първият градински ден  newsm78 newsm78 newsm78

Привет и на новодошлите Кипърки радваме се че сте при нас и благодаря за почерпките . Hug Hug

# 78
  • Мнения: 5 001
Зичееее  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много поздрави на Миши и Вики  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 1 750
    Момичета,намерих мишката! Под дивана.Обаче може да е била бременна-май има голямо коремче.
    Днес ме гони голям глад.Правих си канелени бисквити и фалшива шкембе чорба.
    Тази вечер ще съм сама у дома и ще съм с вас.
    Зиче,как сте?Кой плува по-добре - Вики или баба?
    Танче,не зная какво натискаш неволно,та така ти се получава.Аз реших,че ми се развали комп. и изчезна всичко.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 20:10 от baba iaga

# 80
  • Мнения: 77
Сега ме е страх да пиша!

Никакви картинки няма да слагам вече, че там май натиснах нещо погрешно!

Голяма съм гъска!

И все бързам! Поне да съм някоя пъргавелка, да не ме е яд! Ще се гръмна или ще се обеся на .....
няма къде затова си подарявам живота!

# 81
  • Мнения: 7 438
.............. Ще бъде по-честно да ми кажете истината. .................. Например със представянето на всяка от нас, на масата в ресторанта, една дама се отегчи.
    ТАНИТКЕ, ще ти скъсам ушичките!  Laughing Понеже не ме познаваш хвърляш камъните в моята градина!Да, ама аз никога не съм се страхувала да говоря истината и никога не съм двуличничела!Факт ,който признават всички,които ме познават!Та ,така ......НЯМАМ нищо против ДНЕВНИЯ/ НОЩНИЯ ред,който ти въведе само СЕ ИЗПЛАШИХ,че при толкова приказлици и то сладкодумни няма да остане време за нищо друго.Аз когато ходя по заведения  и забавления ходя защото обичам да танцувам.Пия САМО за компания,не ям много и когато има танци обикновено питиетата и храните остават непокътнати.Не съм се отегчила /защото когато се отегчавам ,всички знаят,че ставам и си излизам/ казвам още веднъж,че подскачах на мястото си слушайки хубавата музика.Както видя и на чалга танцувах,това не съм го правила никога ,КОЕТО ЗНАЧИ,ЧЕ МИ БЕШЕ ПРИЯТНО И ЗАБАВНО ВЪВ ВАШАТА КОМПАНИЯ.Показвах снимки на колегите,четохме ти поемата и с една дума още бъбрим по твой адрес,колко си забавна,интересна и весела.Така,че може би когато се видим няколко пъти ще видиш каква съм и може би ще промениш мнението си за мен!

                  Момичета,благодаря ви за успокоението за Неда.  bouquet  bouquet  bouquetТя между другото им е разказала играта,а аз допреди 10 минути умирах от смях когато самата Неда имитираше сестрата в яслата и аз познах точно за кого става дума. Laughing Толкова точно имитираше "ШШШШШШШШШШт!Няма да плачеш"С интонация и мимика,че с мъжО умряхме от смях , а той вика ,че утре ще им каже как ги е имитирала.Обясни ни кой я е хранил,кой е сменил пампи и ....всичко!
МУЦИБЛАГОДАРЯ ЗА ПОЧЕРПКАТА!  bouquet  bouquet  bouquet
                  Момичета ОБИЧАМ ВИ всичките.И тези дето видях и тези дето само си пишем!ЗА ВАС!!!

# 82
  • Мнения: 3 036
Здравейте момичета,
Минавам да се обадя,че нещо ми е тегаво.
Не е здравословен проблем(слава Богу)
Но много ми дойде и нещо не ми се пише,а и не  искам да натоварвам компанията.
Чета ви ,радвам ви се(не се карайте)
И с това се успокоявам.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 179
Здравейте момичета-кокичета!
Честит Рожден Ден на Мел! Много здраве и щастие пожелавам!   bouquet
Браво  Яжке-утрепа мишока брей. Какво малко, мило животинче -защо ни е толкоз страх , не знам.
Дидиа, ще свикне Неда или ще ги върти на пръста си. Ти защо се притесняваш-това си е късмет близък да работи в яслата или градината. Ти си печена, акъл няма да ти давам, но много, много да не те вижда, за да не се разстройва.
Има нови попълнения, но съм пропуснала нещо май.
Шпунц, и аз се радвам, че всичко при вас е наред.
Нещо ако пропуснах-ще наваксам.

# 84
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 316
 Пак съм тук!
Миме,ама много опасни кифтета,бе душа!Ам то много работи трябват!Но ще ги опитам някой път като съм по-опаричена!

 Яжке,четох рецептата ти за маринованите чушки в кипърската тема.Това за пълнене ли ги ползваш?
 
 Римар,благодаря за поздравите!Мел каза,че открила една зала по-близо до тях и утре ще влезе поне да си прочете поздравите!

 Десиииии!Пак училищни проблеми ли?

 Танитке,споко! И на мен ми се е случвало!Впрочем благодаря за стихчето - много е "пожелателно" и точно на място.А началото на следващата поема е върхът!Вазов ряпа да яде!Наистина многообещаващо е!Като си помисля какво ще е продължението....нямам търпение!
 
 Впрочем и аз си имам мишок!Лази по рафтовете,където са ми подправките.Какво майка си търси там,не знам.Но утре и аз ще му купя нещо да го нахраня,че Котьо гледа само хрупките напоследък!

# 85
  • София
  • Мнения: 16 135
И аз да се разпиша.
Пламен имаше почивен ден, бях с него. Първо минахме през Драгалевци и Симеоново/да му прегледа  майстора колата/, после ходихме в Люлин да види майка си, после от там до Бенковски - да си види една от хилядите племенници. Та така се отвозих из цяла София. Прибрахме се, почиваме - с бяло вино. Чакаме Ани да си дойде от работа. Какви времена - детето да работи, а ние с винце пред комп. Тя снощи си донесе трудовия договор, четохме го и и обяснявах  какви права и задължения има.  cook Да ви почерпя за него. Снощи правих зрял боб - одобри го и сега ще си го ядем с кюфтета. Карам я мързеливо.
Дидиа, сетих се за яслата - взимахме храна  от там и Ани сама пожела да ходи при децата. Беше на 1г и 8 месеца като я заведох, всички деца реват за майките,  моето влиза бързо и тича при играчките.  Направо се чувствах пренебрегната - защо не реве за мама. Мислехме да я вземаме на обяд - тя не искаше и ревеше да стои при децата.  Свикна бързо  и Неда ще  се оправя сама в яслата. Сега децата са умни и будни.

# 86
  • Мнения: 3 036
Янче,
Да ,след като се замислям да напусна
прави сметка какво е!
Просто днес ми падна пердето и си взех чантата и си тръгнах в в 2 и 20.
Само някой да ви каже нещо утре  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 87
  • София
  • Мнения: 1 750
     Деси,не зная дали греша,но на моменти ми се струваше,когато бяхме на Балани,че имаш някакви грижи или притеснения.Дано не е нещо сериозно...
     Янче,това е парена туршия.Не зная по вашия край дали се прави.Но това е по-модерен вариант,а иначе едно време са я правили в делва.Така както съм я описала става готова след 2 седмици.Преди това чушките не са поели олиото и оцета.Хрупкава е и е вкусна.Но сложи няколко аспирина,защото сега чушките са с нитрати и това бързо разваля всички туршии.
     Танче,стига с тия притеснения.Колкото си весела и забавна,толкова си и притеснотелна-но НЕОСНОВАТЕЛНО.

# 88
  • Мнения: 3 036
Яжке,
Правилно си разбрала и усетила.
Пекат ме на бавен огън и не знам докога ще издържа.
Не видя му се работата и проблемите.
Проблем с деца и родители нямам ,но с директор да.
Имам чувството че съм в концентрационен лагер и не мога да се освободя.
Има ни за бели роби а ме видяхте 49 кг.
Но майка ми не ме е намерила на пътя.
Имам и дъщеря и мъж и майка за която да се грижа и хич не ми е до тоя скужубра.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мастерче ще ги поздравя и нацелувам непременно .. Hug Hug
ЯГЕ аз имам бойната задача да пазя Здравунчо тъй че не ми остава много време да плувам даже още не съм се спускала и по пързалките ..Миши се оправя със Вики и плуват на големият басейн . Peace
Дидия браво на баба детето то няма да се остави на някой да го командори и да и казва дали да плаче или не... амахааааааа..  Joy Joy JoyJoy Joy Joy
ДЕСИ кажи си болката бе мила ти самата си ми казвала да пиша за да ми олекне ..моля теее Praynig
Римар нека да ти се мушне в гащите тоя мишок и да ти върви нагоре по крачола и без да знаеш какво е  ..не да те е страх ами направо се трупясах тогава.
А като живеехме при свекърва ми нямаше ток и аз влизам в тоалетната те живееха на пъпа на Пловдив в блок .та влизам т тоалетната и си свалям гащите да пикая и тъкмо седнах на тоалетната чения и нещо голямо меко ми се претълкулна по краката .И понеже е тъмно нищо не видях но както бях със събути гащи и беж да ме няма и се качих на леглото и си стоя със гол задник и скачам и крещя ..Идва свекърва ми и се смее докато и разправям какво се е случило и тя женицата се превива от смях и ми вика -Добре де само не РАЗБИРАМ ЗАЩО ОЩЕ СТОИШ СЪС ГОЛ ЗАДНИК .
Чак тогава се погледнах че гащите ми от крещене и скачането по кревата ги няма те хептен са се исглузили и си бях дибидюс с гол задник .  
Добре че свекър ми го нямаше иначе излагацията щеше да е пълна ..

Дойде тока и тя влезна в банята и като почна тази жена с метлата вика и чука вика и чука събори всичко в банята легени корито и кошчета ..и крещи тази жена -"НАТИ ..НАТИ НА ТЕБЕ ПЛЪХ ТАКЪВ ЩЕ ПЛАШИШ ДЕТЕТО АААААА"  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Аз само докато чух ПЛЪХ и беж да ме няма но този път на масата че плъха е по голям от мишката ..
 
И като го искара отрепан мале като коте голяма и добре че няваше ток че там на кенефа щях да си остана . ooooh! ooooh!

Та такива истории имам аз със тези "сладки " животинки че не искам и да ги виждам  smile3514 smile3514

Общи условия

Активация на акаунт