КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 39

  • 21 197
  • 581
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 036
Зиче,
Целувам те и тебе и Вики и Миши и Здравунчо(до тук спирам ,че ако кажа и мъжо вече ще си изпрося боя)
Проблема и такъв че трябва или да взема мерки и да действам или да си седя и кротувам.
И в двата случая  решението си е мое и зависи единствено от мен.

# 91
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Деси , не се ядосвай душка.   bouquet
Квото и да решиш , мисля че ще е най-добре за теб.  Hug Heart Eyes Hug

Кви рецепти раздавате , да му се дояде на човек.  Crazy
Аз днес сърми сготвих от Фантастико.  hahaha

Зиче , тва за разклонитела ми хареса.  hahaha
А тая случка си ми я разправяла , ма пак се хилосвам.  Joy Joy Joy

Краско е добре за сега. Да чукна на дърво.
Вдига Т , но бързо я сваля. Докторката предполага , че го е пресекло нещо.
Сега пие лайка с мед и сода. И ефералган.
За сефте боледува и дано е за последно , въпреки ,че не е нещо сериозно.
Мама излезе на форумска среща и ние сега се гледаме.
Пишем заедно на компа , неможе да си го поделим , дали да е детско или да видим бабките.  Crazy

Лека вечер за сега , а за лека нощ пак ще намина.  Wink

# 92
  • София
  • Мнения: 4 179
Зиче, абе и мене ме е страх. В къщи веднъж имахме (на 6 етаж)- с отрова го оправих. Като тръгна по коридора, отдалеч вдигах тупурдия-да я уплаша да се скрие. Втори път при майка ми (7 етаж) навремето-отивам да взема нещо, тя вече беше в нас, гледахме я дълго тогава, и като ми се мушна между краката, аз  като хукнах на стълбите и звъня на комшийката. После замазахме една дупка към тръбите-сигурно оттам е влязла.
Но твоята история -върхът е  #2gunfire
А от пеперуди как ме е страх-не е истина!!!! Но това си има причина в детството, та така.
А тази котка в къщи, ако види нещо - само поглежда и  не се помръдва даже.
Деси, не се предавай заради някой, въпреки че ми е позната тази история. Не го прави само на база емоция-напускането имам предвид. Нямам представа от ситуацията и наистина съвети не мога да давам.

# 93
  • Мнения: 77
Снощи не можах да спя и пак видях как се съмва!
Затова  сега ще лягам рано.


ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА!!!

# 94
  • София
  • Мнения: 1 755
    Деси,аз знам,че когато назначаваме някого от личен състав му дават да подпише длъжностна характеристика,в която пише какви са му задълженията и какви изисквания има за образование,квалификации и умения.Това го правиме всяка година и дори мен ме карат да ги пиша за моя отдел.Така,че си поискай да ти дадат твоята и там,съответно няма да пише копаене на градинки,плевене и боядисване.Аз имам съмнение,че търсят свободно място за свой човек.Не им се поддавай и си пази мястото.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕСКА не се давай на никого да те тъпче мила това не е единственото училище все пак здравето ти е по важно от работата .Ти си знаеш и си достатъчно умна за да прецениш трезво как да постъпиш. Peace И ние те прегръщаме силно Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
РИМАР ТО Е ТАКА КАТО ИСПИТВАШ УЖАС И НЕ ЗНАЕШ КАКВО ПРАВИШ . Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ЖАБЧЕЕ Краско е яко момче и ще му мине бързо ..не е кекав като нашите .. Peace Peace
ТОВА Е СПЕЦИАЛНО ЗА НЕГО ..

http://www.vbox7.com/play:21f4363a
http://www.vbox7.com/play:7ec2d300
http://www.youtube.com/watch?v=YRFFyzb3JL0&NR=1

# 96
  • Мнения: 3 036
Ето какво е положението :
Наистина знам какво ми влиза в длъжностната характеристика,но и знам че нещо като трябва да се направи ,значи трябва да се свърши.
Вчера е разчиствахме маси троики и ги качвахме на тавана.
Директор и секретарка ни видяха но не казаха нищо.
В 4 часа ни се сервира че утре (демек днес)трябва да се разчисти тавана понеже според становище на пожарникара не трябва да има горими неща на тавана.
Днес след като ходих и взех учебниците съм стояла и чистила таван.
Носила и изхвърляла гардероби и шкафове отпреди 40 години -  масивно,тежко дърво.
Сред нас воня и мръсотия и плъхове може би с размерите на Яжка на котарака.
ЕЕЕЕЕЕЕЕ не чога не са ме намерили на улицата и нямам нервите и здравето на един хамал.

# 97
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Здравейте от мен ! Здравейте и от нашия бабешки Фен-Васко ! Имам задача всеки ден да ви поздравявам от негово име.Тук няма да влезе,но на срещи ще е без отсъствия.
Дойдох си от скитосването и само влизам да ви поздравя.Мале,колко съм изтървала,сега ще наваксвам.Сигурно много съм изтървала,но ще вляза в час.Отивам да ви чета,че няма да съм актуална така.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 755
     Деси,а чистачки нямате ли или те са хора на някого?

# 99
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 331
 Зичеее,умрях от смях!И най-вече щото ми е много позната ситуация!И аз на времето,у свекърите живяхме две години,по много скоростен начин се бях качила върху масата сред чиниите!Верно,че тогава бях 56 кила,но и сега сигурно ще скоча,въпреки 90те си кила!

 Десии,има и по-лоши случаи!Днес шефката ни каза нормативите и аз със своето висше ще предавам освен български и литература на 6-ти,9-ти и 10-ти клас музика на всички класове (без да имам специалност)и ще водя библиотеката!Колегата ми,дето е с полувисше,има часове само по български в три класа.Ходих в дирекцията да кажа,че съм крайно разочарована от норматива си,но шефката (обръщ6айки се към зам.шефа) рече"Ама ти познаваш ли някоя по-музикална и артистична от Несторова?""Просто няма на кого да дам музиката!"
Добре де,викам аз,значи като българист ще правя сценариите с рециталите,а като учител по музика ще правя песните за празниците и за какво са ми другите от комисията по творческите дейности!)на която,разбира се, съм аз председател).ТАКА СЪМ ПРЕЦЕНИЛА! - рече и отсече!

Жабче,дано Краско е спокоен тази вечер!И аз правя чайче от лайка със содичка и бързо минава!

 Яжке,точно такава парена трушия не съм чувала в нашия край,но ще опитам.Долу-горе колко чушки хваща един буркан!И предполагам,че стават кисели?Щото по долу-горе такъв начин консервирам чушки за пълнене,но стават само 6-7-8!

# 100
  • Мнения: 3 036
Янче,
разбирам че не ти е специалността или не ти влиза в характеристиката,но
това да разчиствам,пренасям и да се товаря а разпределението да няма кой да ми напише,.
не съм съгласна.
Забравих да кажа че и от нощес съм с т.нар. летен вирус и съм само на солети  Sick
Но няма кой да ми подреди стаята ,да ми вземе учебниците.
Иначе като нищо съм за болничен.
Боядисвах, мих прозорци,плевих,но сего това ми дойде в много.
Яжке,
Чистачки има но са много болнави  Shocked
а работата трябва да се свършела.

# 101
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Деси , ма вие даскалите и общи работници ли го раздавате.
Хамалска работа.
Ела и у нас размести , ако ти тежат тея 49 кг.  Я се стегай , всеки да си знае задълженията.  Hug

Зиче , да не мислиш , че ти си пратила клипчетата.... Нееее кака Вики била.  Hug
Аз понеже му казвам , че бабата на Вики му ги праща , а той не , кака Вики , та се съгласих. Heart Eyes
Последното най-му хареса , сега за сетен път ще го пускаме. Мерси ти.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 102
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 331
 Фурийче,добре си дошла!!!Здрасти и на нашия фен!Хайде,на вас няма ли вече да ви съвпадат почивките?Имате ми едно обещано гости!

 Деси,а смениха ли ви дъските с бели?В съседното у-ще още миналата година ги бяха сменили и сега като ги питаме само се подсмихват и викат да не изхвърляме черните,че може да ни потрябват! И впрочем,направо си ти влиза отвсякъде!Прочети я внимателно!Там има толкова завоалирани изрази....Като да си в полза на у-щето,или в помощ на ръководството,че.....!И ние все още описваме книги,а да 10ти трябва да съм готова с плана на комисията и разпределенията!

# 103
  • Мнения: 3 036
Да Янче от една година съм с бяла дъска.
И маркерите си купуваме.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 755
    Деси,да трябва да е в интерес на работата,обаче само когато може.В твоя случай не може.Ти си 49 кг с мокри дрехи.Хайде разболей се в интерес на работата!Е, точно това ще кажеш на директора,щом не го вижда.То ако е само веднъж,та да се премъчиш,но постоянно...
    Янче,чушките стават киселички,но и мазни.Типична парена туршия.Мисля,че по 10 парех на порций,защото пълнят един буркан и да се пази топлината,за да вакуумират.

Общи условия

Активация на акаунт