през Рамадана всеки пости,но по арабски приемаме гости-84

  • 18 764
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 904
Надя, Стаменов(ако не му бъркам името) го водят най-добрия лекар в областта на стерилитета, аз да ти каза и аз не съм сигурна дали ще ми помогнат тия билки ама все си мисля че няма и да ми навредят

# 211
  • Мнения: 2 804
Добро утро дами .
Мерси за коментарите по мой адрес .
Момичетата дето са с марокански жилки да кажат каква билка се ползва за яденето при първата брачна нощ . Прави се с птиче месо , но не мога да кажа подробности .
Тя помага при бебе правенето , но аз не помня как се казва .
Също така когато се прави кърфа -  месо пилешко с леща и мсъммен слагат от тази подправка още повече ако е за току що родила жена .
При една моя позната имаше невероятен ефект макар на края нещата да завършиха зле по нейна си вина , но това  е друг тема .
Успех в бебе правенето момичета !
Дано скоро има положителни тестове за всички желаещи .
На мен ми стигат три и се моля повече да нямам , че не мога се оправя хич .
Моята Ясмин вече шета из цялата къща и не мога да я спра , пълзи много смешно като варан първо си мести от едната страна крака и ръката и след това от другата .
Дайте идеи за черен телешки дроб как да се сготви !
Аз го правя задушен със зеленчуци , но ми се иска малко да разнообразя , а пържен него бройте мъж ми не яде пържено и се кара като пържа , защото съм с наднормено тегло . Горкия много му тежи това , че съм станала толкова дундеста .

# 212
  • Мнения: 126

 Indoor Gossip, J. F. Lewis

събота е-...не вали-днес ми е ден за разкрасяване - ше си правя маска на косата с зехтин и яйце,че нещо пада напоследък-от есента ще е.После,ако все още не вали ще пусна един тигел из квартала  Joy Joy Joy

Олди-ама че история с този рускиня.Ама гадняр е мениджъра-пълен простак.Аз такива впечатления имам от туристките също.Особенно от германките-тези женки идват на екскурзия само за едното е....-и не мирясват докато не си то намерят !Отчайваща е картинката-нямам дар слово като твоето да опиша-ама като се помъкнат с едни къси гащи и целулитните им кълки се затресат пред очите ти правиш всичко възможно с отвръщение  да не ги гледаш отзад....а ,ако пък се наложи да им обясняваш нещо-отпред....там пък сутиена липва и балкона се е смъкнал застрашително да пъпа и се поклаща....Отврат.Ама хич не им пук....Не искам да говоря....ама с бялата си кожа ,леко поведение и обилни телеса....много вървят точно из моя квартал.  #Cussing out
И пак-болната тема...за морала,за това как като промениш средата,там където жените са Табу и не е прилично открито да ги гледаш...и дойдеш тук-където плътта е като евтино месо на показ....
Ами...всяко лято безплатно раздават в  автоматите презервативите-ама ...има ли кой да ги ползва?!
Ще кажа само-когато бях в родилното отделение,в другата стая имаше арабка- нежна като цвете-но...носителка на хив!Бебето -не беше. Как мислите тя е хванала тоя Хив?!..... Е,алжирка беше-мъжа и с френска резиденция-оттам си е довел.Там правили гоолямата сватба. Срам за нея е нямало......
Ей, заради това Кате така са настръхнали от вчера  моите хора....за тази Рашида Датти!Заради морала-заради доброто име на мюсюлманите тук....Щом и  министърката-мюсюлманка  не си знае откого е детето или по-точно...той се срами да си признае...За какво говорим!И после..как няма да има клипчета от сорта на този..-не е мръсно-просто е пародия
http://es.youtube.com/watch?v=PHh7RZVw8h4&feature=related
А пък ...да не говорим сега колко годежи ще се развалят след Рамадан тук с марокански момичета-заради Датти и нейната бременност.
И колко приказки пак ще тръгнат Точно за морала на мароканките....дето ги набеждат че е  както на българките!

Белбейче- всичко ще е наред...за храната те подкрепям-и на мен ми е доста пикнтна на моменти арабската кухня-хариса ако ем....до спешното стигам  Joy Аз затова си е и побългарявам-най голямото ми творение е -Яйца по понагюрски с запръжка от хариса  Joy

# 213
  • Мнения: 112
 Hug Hug Hug
я кажете кои пее песента allah allah ya baba че искам да си я дръпна,вчера цял ден мислих-има такава бг песен,ама немога все още да се сетя на кои
времето е толкова хубаво само за плаж,а на мене ми се схвана д-то да лежа Tired

# 214
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Страхотна, моят Каруми е правен при Стаменов, на пролет там ще му правим и сестра.
В добри ръце ще бъдеш и ще успееш, оттам рядко някой си е тръгнал без бебче! Grinning Аз си бях изгубила вярата в докторите, докато не попаднах там.

# 215
  • Мнения: 110
Секси, вчера Абра я пусна, я и на първа страница на темата е дадена.  

Навел, дава се лимонена трева, но за риба - не за пиле, /пиле не ядем заради мене_/ - това ни дадоха, иначе нижела и семена от нар са за бебеправене.  Съответно сок от нар, нар, сусам и мед - смесено. В Агадир - риба, подправена със сок от нар и лимонена трева.За жените - нижела.  

Може да има и други. Сигурно има!

# 216
  • Мнения: 3 215
Я какви интересни и полезни подправки се размятат тук.Да си намеря сок от нар тогава  newsm78
Дала, картината е прекрасна, много ми хареса! Тая министърка яко е разбунила духовете по вашия край. За туристките - колко съм ги гледала и аз. Секстуризъм отвсякъде.После защо се развращавали работещите в курортите  #Cussing out
Дани, много смешно го обясни пълзенето на Ясмин - като варан  Joy
Ясмин, много хубаво прозвуча това за сестричката  Praynig Дано не стигаме чак дотам,но пък е добре да има добри лекари,като него, да помагат!

# 217
  • Мнения: 904
Ясмин, дано  Praynigи аз си тръгна с едно не отказвам и две бебета от този лекар, и ти на пролет да се похвалиш с мома.Ще ти бъда много благодарна, ако имаш желание и възможност да ми споделиш на лични малко повече за процедурите там   bouquet.

# 218
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
далке, едно мерси няма ли за туй ,4е не вали! аз договор с  гореследящия склю4их, ти сега виж!
пишете, аз поря възглавници и пера калъвките и 4истя и 4епкам малко де вълната, другите директно в пералнята! днес нещо ми е зор  работата, ама успях да направя пала4инки и арабски хляб за линда ,ако закъса за ядене!не мога да ви опиша каква жега е, в ръцете ми докато простра, изсъхнаха пердетата в кухнята и си ги върнах обратно, а линда вика: мамо, джапанките ми парят, а на тебе? после пак ,да си свърша Crossing Arms ooooh! Tired #Cussing out домакинството, 4е днес се напънах и за в4ера!

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 14:21 от marsy

# 219
  • Мнения: 1 184
Ramadan Kareem и Честит празник!!!
Много късмет и радост желая на вас и на семействата ви и лек пост на постещите!

Поздрави на всички и лек ден.

/От 2ра страница се опитвам да ви поздравя и чак сега успявам да се вмъкна при вас. Смилете се момичета  Naughty  Laughing/

# 220
  • Мнения: 100
Здравей, Елип!
От миналия ден се ровя в твоята темичка от преди... и много се радвам, че се включи към нас!!
Сега на бързо, че чистя тук в нас - а после имам да пииитам питам  Party
Честит Рамадан и на теб!!  Hug
  bouquet

# 221
  • Мнения: 3 215
Марси, направо ми стана горещо, като те прочетох  Crazy Успешен домакински фитнес!  bouquet
Елип, от коя страна червеноморския бряг си?
Рали,какво имаш да питаш?Айде свършвай бързо с чистенето  Peace

# 222
Dala всеки път се радвам на разкошните картини, които постваш, а тази последната, както казва Спорти,  наистина е прекрасна   bouquet

Марси получи ли мейла?

Наде не съм го гледала предаването за жената с 8 деца, но ако не са заможни и нямат пари за бавачки или нямат баби да помагат, за съжаление тежестта по отглеждането  ще падне и върху най-големите деца  Sad хубаво е да има много деца в семейството, друг е въпросът до колко е редно да лишаваш по-големите от детството им, за да станат помощник майки.   

Страхотна и всички кандидат бременелки стискам ви палци да се появите догодина с по едно стархотно бебе (най-малко) Praynig

Който е приключил с чистенето и е набрал инерция да идва да помага, че аз още се помотавам, а кухнята и чиниите отказват да се самопочистят и самоизмият  Mr. Green

Хайде пускам си една енергична песен и се хвърлям у ЙЕкшъна  clean


# 223
  • Мнения: 206
Elip радвам се да те видя отново, хората тук са жадни за инфо от Саудията, ако си още там.... Разкажи как карат там хората Рамадана и пусни някоя снимка (не лична, де Wink )
Абра жената с 8 деца на мене не ми хареса защото думата отговорност я нямаше в нейния речник. Нямаш си на идея какви красиви деца, особено момиченцата. Това големичкото направо ми грабна сърцето. Момченцата бяха мургавички и предполагам, че някой от бащата е от малцинствата, но майката не е. Те от общината дори искат да и вземат децата, ама това момиченце плаче и нарежда аз съм щастлива... Какво ти щастие, детството и ограбено отвсякъде... Чак се разтрепервам като пиша...
При Стаменов за ин витро ли става въпрос или за хормонално лечение? Ей, момичета да не подкарате 2009 - година на Близнаците. То по нумерологията 2+9=11 та 1 + 1 Wink айде няма нищо лошо в това...

# 224
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
абра, голяма съм блекута, мислех да пиша още снощи ,но моят се прибра и днес нали съм 4ерен облак! мерси, тръгнаха, и снощи ги слушах!   bouquet Peace
елип, как е наборката? как е мал4о?  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт