Лунна диета - 07.09.08, 17:03

  • 3 050
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Хайде лунички-време е да започваме....успех и много минуси Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 6 010
A дъвки може ли да дъвчем? без захар де

# 32
  • Мнения: 4 435
Оф,исках да се пробвам,ама току що се наядох и видях темата. ooooh!
Искам да попитам по-редовните от вас- имам 5кг,които искам да сваля,дали ще е възможно ако лунувам всяка седмица на датата по 24 часа. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 293
White_tulip това за дъвката ме уби  hahaha спокойно момичета не се впрягайте толкова, няма как да решите да гладувате днес и утре да се събудите като манекенки. Може дъвки, но от опит знам че може да ти прилошее, от многото стомашни сокове. Ако сте за първи път на този режим не се тормозете много много, по полека я карайте. С времето организма ще свикне.
Slav4e_Av4e 5 кила са нищо с повече воля и разбира се по малко преяждане всичко се сваля. Ако не си естествено на медикаменти които   ти пречат да сваляш. Тогава пак става ама с повече зор. Айде леко лунуване.

# 34
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e 5 кила са нищо с повече воля и разбира се по малко преяждане всичко се сваля. Ако не си естествено на медикаменти които   ти пречат да сваляш. Тогава пак става ама с повече зор. Айде леко лунуване.

Нищо не са,ама са ми проблемни,нали знаеш колкото по-малко,толкова по-трудно.Не използвам никакви медикаменти,така че няма да има проблем.Този път изтървах,но ще следя за следващото лунуване да се включа. Hug Дано се справя с вас момичета.  bouquet

# 35
  • Мнения: 78
Здравейте момичета  Hug държите ли се  и аз съм с вас  Hug леко лунуване то вечерята вече мина остана и обяда утре дръжте се ще успеем заедно Hug айде леко лунуване на всички и никой да не се отказва Crossing Arms с малко повече воля и вяра в себе си Crazy успех на всички  bouquet smile3525

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро лунички....наспахте ли се-моята лудетина ме събуди още в 7.30 Mr. Green
Сега си пия кафенцето и след малко излизаме,че да минава по-бързо деня Hug
Приятен и отслабващ ден на всички Peace

# 37
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен  Hug. Да ви черпя по едно кафенце, и аз си правя едно кафенце безкофеиново в момента.

Мислех си, че на работа ще ми мине по-лесно лунуването, но детенце не е добре, и ще си поостанем в къщи днес. Дано не се изкуша докато готвя  Confused Успех на всички   bouquet

# 38
  • Мнения: 2 172
 Как е момичета  Flutter
 Бяхме 2 дена на палатки и няма да ви казвам за какво плюскане ставаше въпрос  Tired Но не съм слагала нищо в устата си от вчера в 12:00 на обяд.Бях в някаква адска депресия и този път не се лекувах с ХРАНОТЕРАПИЯ както правя обикновено,ами си лежах медитирайки  Rolling Eyes Тази сутрин съм в супер добро настроение(плоския корем е виновника  Mr. Green ) ....имам очни от 12:00 до 18:00 ,така че лесно ще се справя с гладуването.Мисля да завърша деня с една хубава пържола(на Дюканчо съм от вчера) и във вторник да видим какви ще са резултатите  Crazy
  Успешен и отслабващ ден.Дано кантарите ни зарадват с чудеса  Hug

# 39
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен!
Засега успявам да бъда само на студена водица, но да видим дали ще устискам.
Надявам се да успея, а и всички вие да имате много минусчета!
Успех!

# 40
  • Мнения: 78
Добро утро и от мен Hug успешен ден и никой да не се отказва newsm08

# 41
  • Мнения: 1 142
Добро утро.Засега се чувствам добре,пия си сутрешното кафенце,мисля че ще издържа до следобед.

# 42
  • Мнения: 242
Здравейте момичета, след 90 дневната диета, от която съм супер доволна си поддържам килограмите с тази, само дето не карам на вода, а на плодове. Сега не успявам да диетувам/лунувам всяка фаза, но се старя Crazy. Миналия път изкарах успешно и сега мисля пак да се пробвам. Просто ми писна да се ограничавам, но резултатите са много стимулиращи  Peace
оооо, кого виждам   newsm44  !Фиданките май си прехвърляме тук!
Здравейте на всички лунички и успех.
Аз някак започнах вчера от сутринта и май ще ми се очертае 48 часа, а не 24 часа.Бях се поотпуснала малко, а нали ви проспах миналия път  doh ,та бях станала 55  smile3518  ,ама днес сутринта пак съм 54  smile3521 - значи до тук -1кг!!!!! Дано утре има още един минус!!!

# 43
  • Мнения: 78
Здравей мама на Викито браво за сваленото килограмче дано утре кантара да покаже още един минус Party успех Hug Hug

# 44
  • Банкя
  • Мнения: 823
Толкова ме е срам, че не смея да се разпиша даже Embarassed. Така яко се издъних, че направо не ми се разправя, така че си подвивам опашката и ще се покажа чак с новата темичка. Sunglasses

Успех на всички! Peace

Общи условия

Активация на акаунт