Как се справяте с отеклите крака?

  • 17 996
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 440
Аз горещо ти препоръчвам ЛИОТОН 1000 . Мажеш сутрин и общо взето си рахат. При мен действа - дано и при теб  Rolling Eyes

# 16
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Отоците и аз ги получавам, според мен са поради преумората и седенето по цял ден-не са много удобни позите на работните столове, притискат се вътрешните оргени, матката, независимо колко килограма си качила ( аз досега осем-пише, че са в нормата Rolling Eyes ) дискомфорта е налице. Ако можеш вземи си малко отпуск-аз почивах една седмица и се чувствам вълшебно след нея Simple Smile Поздрави и леко бременеене и здрави бебоци на всички настоящи и бъдещи мами!

# 17
Цитат на: oranda
Аз горещо ти препоръчвам ЛИОТОН 1000 . Мажеш сутрин и общо взето си рахат. При мен действа - дано и при теб  Rolling Eyes



Оранда, "Лиотон1000" по аптеките или по бебешките магазини го продават. Между другото и аз чух хубави отзиви за гела на Авент. Но от 38 вече нося 40 номер. Дано да мине с раждането  Rolling Eyes  ooooh!  
При мен гинеколожката каза, че отоците по глезените са козметичен "дефект".... Е все трябва да компенсирам с нещо липсата (засега Praynig .... да не дава господ!) на стрии.

# 18
  • Мнения: 312
Аз съм прекарала един тромбофлебит и по време на бремеността страшно ми се подуваха краката. Ботушите не ми ставаха. Мажех се с лекарството, което използвах и преди бремеността- Лиотон. Няма кой знае какъв ефект, но времнно отпуска.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 440
Цитат на: milinka
Цитат на: oranda
Аз горещо ти препоръчвам ЛИОТОН 1000 . Мажеш сутрин и общо взето си рахат. При мен действа - дано и при теб  Rolling Eyes



Оранда, "Лиотон1000" по аптеките или по бебешките магазини го продават. Между другото и аз чух хубави отзиви за гела на Авент. Но от 38 вече нося 40 номер. Дано да мине с раждането  Rolling Eyes  ooooh!  
При мен гинеколожката каза, че отоците по глезените са козметичен "дефект".... Е все трябва да компенсирам с нещо липсата (засега Praynig .... да не дава господ!) на стрии.


Продават го в аптеките - в същност акушерката ми го препоръча и каза по принцип да търся нещо с хепарин .
дано да ти помага и на теб

Общи условия

Активация на акаунт