бременност и изневяра

  • 10 213
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 588
Ох, мила

обичаш ли го още тоя тип?
А искаш ли да живееш в лъжа?

Нямам сили да те съвствам в такъв момент да оставаш сама.
Помисли си сериозно.

Искаш ли да му простиш? Ще имаш ли сили да живееш с него след това което ти е причинил?
Ако му простиш ще ти изневерява ли пак?
Много въпроси...  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 463
Не знам какво да кажа,какво да напиша, съвет ли какво да е. Съвети от страни лесно се дават, когато не се отнася за самия теб.И все пак пожелавам ти леко раждане и едно хубаво бебе, което изцяло да те погълне и да мислиш само за него. Остави го този мъж за момента сам да прецени  баща ли ще става или какъв. Наслади се на бремеността на бебенцето след това и само времето ще ти покаже как ще се развият нещата.Успокой се и не го мисли толкова, все пак сега си и доста чуствителна и няма да намериш на този етап правилния  подход към  него .Не го насилвай той сам ще си покаже какво е решил и какво иска. Имаш една  Hug от мен. Пожелавам ти здраве и успех.
 В този подфорум в темата Искам да се променя! Chervenokoska  е написала нещо много хубаво като ред на мисли. Прочети го дано ти донесе повече спокойствие и оптимизъм.

# 17
  • Мнения: 152
Не разбрах защо е искал да те върже. Какво е това, което имаш в повече от него. В това може да се крие истината за отношението му към теб. Не може да се прости на мъж, който измъчва жена, носеща в себе си живот.

# 18
 Искаше и успя да ме върже, защото едва ли някоя ще го обича и ще се грижи така за него както аз го правех. Дори и собствената му майка. Вкъщи всичко е подредено, той винаги е бил идеално чист и изгладен. Всеки ден, ако не сме на ресторант вечерята е сготвена. Всичко това след като аз цял ден съм била на работа от 8 до 6. Обличала съм се елегантно, модерно и съм изглеждала добре. А и в леглото се стараех доста. Образована съм и никога не съм го излгала пред хора. Уважавала съм и продължавам да уважавам майка му. Тя дори цяла зима живя вкъщи, беше болна.Трябваше да правя същото и за нея.Прибирали сме се от работа,а тя дори не си е направила труда да направи вечеря.Тогава аз започвам. Той също не е лош, но за другите хора. Няма образование, но е доста оправен в неговата сфера. Упорит и трудолюбив. Различни сме, но се допълваме. Ако след всичко това заслужавам подобно отношение......?
Не знам дали ще намери друга такава?!
 Ревнуваше ме, доста ми е натяквал защо работя за другите, а не в неговата фирма. Не ми даде дори да работя в една престижна клиника.
 Непрекъснато искаше и ми напомняше за бебе. В началото когато разбрах, че съм бременна не бях много ентусиазирана и сигурна, че е настъпил момента, но той успя да ме убеди да го задържа. Да му простя, значи да направя поредния компромис със себе си, а той в този момент може да се окаже фатален за бъдещето ми.

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Като ти чета писанията ми се струва, че не е само в мъжа ти вината, помисли си и ти къде бъркаш в отношенията ви. Дали не го задушаваш с тази твоя прецизност.
Защо се мислиш за съвършена и идеална, че ти не правиш нищо по различно от всяка нас,
или поне повечето.

# 20
Не се мисля, за съвършена и идеална. Просто отговарям на въпроса защо е искал да ме върже. Аз ако бях мъж това щях да търся в жените, по-точно в съпругата ми. Не заслужавам ли поне да ми беше спестил някои страдания докато бях бременна?

# 21
  • Мнения: 2 169
Не заслужавам ли поне да ми беше спестил някои страдания докато бях бременна?
Предварително се извинявам за въпроса и хич не искам да издребнявам, обаче не мога да не те питам - в момента ли си бременна или вече си родила?

# 22
  • Мнения: 152
Не заслужавам ли поне да ми беше спестил някои страдания докато бях бременна?
Предварително се извинявам за въпроса и хич не искам да издребнявам, обаче не мога да не те питам - в момента ли си бременна или вече си родила?





И аз това искам да попитам. И още нещо. Кой е той, че няма да ти даде да работиш в престижна клиника. Човекът явно иска да те държи в подчинение и зависимост с агресия. Партньорите трябва да са на еднакво интелектуално ниво. Не казвам образователно, а интелектуално. Naughty

# 23
  • Мнения: 3 016
Помисли си добре все пак. В живота без компромиси не става мила .

# 24
  • Мнения: 1 289
Непростимо е по време на този толкова деликатен и важен за жената период като бременността, такова отношение и то от най-близкия човек. И не става дума само за въпросния презерватив, ами за цялостното му държание. Не вярвам, че нещата ще се оправят. От всичко написано си личи, че става дума за съвсем безчувствен човек. Ако сега е такъв, представям си след появата на бебето - когато да се притеснява и да отделя внимание ще трябва да е най-малкото, което да дава...

# 25
  • Мнения: 247
Проблема е в теб. И с друг да си пак същото ще се повтори. В собствените си очи си недостижима. Няма достоен за теб.

# 26
  • Мнения: 13
Накратко:
Прекрасна, перфектна, образована и възпитана, позволила на необразования да я върже въпреки, че
...не бях много ентусиазирана и сигурна, че е настъпил момента, но той успя да ме убеди да го задържа...
newsm78

Цялата история е гнусна. Вярна или не. Жена, която позволява да я "вържат". Тази дума ми бърка в очите от началото на темата, дали има друга, която да се повтаря толкова често от авторката? Той я убедил да задържи детето? Да има салфетки с целувки и послания не е проблем, но секс с презерватив вече е прекалено?

newsm78

# 27
  • Мнения: 588
А пич, който се чука с друга докато жена му е бременна?!
Супер  Tired

# 28
  • Sf
  • Мнения: 978
Нали преди да забременееш, всичко е било наред при вас? Може би мъжът ти е стресиран от бременността и го е страх от появата на бебето - има такива мъже и не са никак малко. Всеки го избива нанякъде. Пък и твоите хормони не ти дават да погледнеш реално на нещата.

Разбирам те, че се чувстваш наранена - има за какво. Но сега изобщо не е моментът за решаване на такива неща. Родете си бебето, минете първите най-тежки месеци заедно, дай му време да се свести след това. Научи го да ти помага. Нека види първите усмивки, първите стъпки. Твърде вероятно е нещата постепенно да си дойдат на мястото.

С две думи, не бързай. Не мисли за нищо сега, раждай спокойно, гледайте си бебето, пък след една година ще ти е абсолютно ясно как стоят нещата и какво да правиш.

# 29
В МОМЕТА СЪМ БРЕМЕННА В 9-ТИ МЕСЕЦ И ЧАКАМ ВСЕКИ МОМЕНТ ДА РАЖДАМ. Да, преди да забременея всичко беше наред, дори повече. Прекрасно си живяхме. Идилия. След като забременях или по-точно след 3-тия месец, когато реших да задържа бебето той се "отпусна" и от тогава не е същият. А дали ще ми помага се съмнявам, като бременна ми се налагаше да мъкна сама пазарски чанти. Най-вероятно ще назначи майка си. Може би ще изчакам да видя как ще подходи по нататък. Ще го оставя да размисли добре и сам да прецени кога и дали ще приключи с ергенския си живот. На мен поне ми предстои щастие, а за него каквото си е надробил.

Общи условия

Активация на акаунт