Любимата ви тема

  • 2 811
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
"17 мига..." и скоро открих една тема  в "Нашите деца", която харесах много - "За душите на нашите деца и степента, в която ги разбираме"
Тук любими са ми всички теми, които успеят да надскочат чисто клюкарското на Клюкарника. Има потребители, които с удоволствие чета във всички теми. Някои, защото са остроумни и хапливи, други, защото пишат леко и витално.

# 16
  • Мнения: 17 407
17-те мига ме е докарвала до рев- не мога да кажа, че ми е любима, макар и да е хубава. ТУк влизам основно за забаление, не обичам теми, предразполагащим към философстване и равносметки.
Споделете ми беше любима до скоро, вече ми се драйфа от нея, честно казано.
ИНаче казано, харесвам забавните теми, без жалки напъни за оригиналност. Н Емога да посоча конкретно обаче. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 865
Бях зарибена по 'Споделете', обаче ми натежа да я следя и все се оказваше, че съм изпуснала някакви ключови моменти и така се чувстваш излишен до някаква степен. Харесвам темите за Редута, пращят от полезна информация.
Темата за 'Милото' беше едно от хубавите изпълнения на сезона.
Но тема, която да ми бъде любима... не, нямам.

# 18
  • Мнения: 274
На мен тази ми беш … 80;ма, но само в рамките на един ден....

# 19
  • Мнения: X
Тази за Милото явно е била култова. Нямате ли линкче към нея?

# 20
  • Мнения: 3 405
В момента най-любима ми е темата за писмото. Заобичах я още преди да я пусна и се радвам на развитието й. Там е онзи стар, стар дух на форума, който ми липсва.
Бабиейроските теми са завинаги в сърцето ми Simple Smile
И Споделете. Надърпана и наранена е, но ще оздравее.

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 3 405
И темата на sladuranka за Средно Статистическата Форумка Simple Smile Помня дори какво беше времето и обстановката у нас, когато пишехме в нея. И как се заливах от смях, вместо да уча, че бях сесия  Laughing Сега е в архива.

# 24
  • Мнения: 9 865
И темата на sladuranka за Средно Статистическата Форумка Simple Smile Помня дори какво беше времето и обстановката у нас, когато пишехме в нея. И как се заливах от смях, вместо да уча, че бях сесия  Laughing Сега е в архива.
Тази тема ме е докарвала до истеричен смях. Аз я четох, когато вече беше архивна и едва тогава схванах една част от вечния форумски хумор.

# 25
  • Мнения: 17 407
След тази за ССФ, сладуранка имаше серия от пуснати теми у клюкарника. Къде изчезна  после това момиче?

# 26
  • Мнения: 3 405
Средно статистическа форумка  Laughing
А Сладуранка не знам къде е.

# 27
  • Мнения: 1 008
Темата на Шанел за бащата. Единствената тема, на която съм плакала.

# 28
  • Мнения: 25 636
След тази за ССФ, сладуранка имаше серия от пуснати теми у клюкарника. Къде изчезна  после това момиче?

А Сладуранка не знам къде е.

Тук е, държи ви под око.  Mr. Green

За жалост, има толкова много последователки, че се губи в тълпата.

# 29
  • Мнения: 3 826
любимата ми е за марковите найлонови торбички ,
другата любима - дъвката с вкус на диня

Общи условия

Активация на акаунт