Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 438
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 286
Павлинче,30 е четвъртък и ние ще се приберем тогава,но едва вечерта та по този повод няма как едва пристигнали да хукна на някъде Blushи затова по-добре в петък или събота,даже в петък най-добре,но ще обсъждаме още,,,,,,,, Naughty
Иначе съм много за една среща с деца и друга само ние защото с децата откачам да гледам в страни и немога да си говоря и концентрирам с никого Peace

# 211
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Добро утро!!!
Мерси за поздравите,времето лети толкова бързо,сякаш вчера бях булка,ама........явно не е било толкова вчера Laughing
Ние не празнувахме много пищно,в къщи тримата.Имаме много поводи този месец и затова така по-скромно.
Както някои са забялзали,аз си бях на Чирпан Wink.Аз тъкмо чета,че  iniici е била на разходка по това време и си мисля,еййй как не сме се видели и ние бяхме там,пък то аз съм била.Ама Смърфиетке,аз като не те познавам.....защо не се обади???Ние ходихме със свекървата малко на разходка,купих си една блузка(уж за сватбата,ама ще видим)
За срещата-аз не знам от сега дали ще мога да дойда,ако не съм заета ще отскочим,но наистина е по-добре да е в петък или събота.
Павлинче,и аз те познавам по физионимия!!Много си приличате с мъжа ти.... Laughing
jinjer_78 ,има една Ямболска фирма за мека мебел Ретро уют,много са качествени и имат хубави модели,можеш да разгледаш.Нашият в хола е на Ивекс,старозагорска фирма,но не съм много доволна.Свекърва ми си купи някакъв турски бил,ама е много хубав и мнооого скъп.
Gwen,и на мен много ми хареса твоята кухня и всекидневна,и аз искам да имам повече шкафчета да мога да ги пълня с боклуците из къщи..... Wink
AIR,къде се изгуби?Само да си била в Чирпан и да не си се обадила Confused

Хайде момичета лек и спорен ден!!!!!

# 212
  • Мнения: 50
добро утро  bouquet
влазам на бързо,първо да честита на inka2005 годишнината от сватбата и да и пожелая дълъг семеен живот,изпълнен с разбирателство и много любов newsm51
и аз имам повод за черпилка,днес моята племенница -Рая- навършва една година(с Мирослав са родени на една дата,само че през 4 месеца)


jinjer_78 сестра ми е  писала в първата тема на чирпанлийските майка,казва се Боряна Wink
сега довиждане от мен,днес сме на рожден ден Tada newsm59 newsm38  ura

# 213
  • Мнения: 26
Честита годишнина на Инка2005 с малко закъснение  bouquet
Честит Рожден Ден и на Рая Heart Eyes
Ще карам на кратко , че преди малко писах, писах и всичко затрих. Даже си бях копирала текста, че и друг път ми се е случвало , ама  чак така не се бях прецаквала.
Ето снимки и от мен: http://picasaweb.google.com/bilyana.atanasova/Stoyan#5249214229516237522
Който не го мързи, да разгледа албума Grinning
Gwen, а как вместо това УРЛ излиза подчертан текст, че нали съм   animal085 и не мога да се светна сама.
Утре ще пиша повече че сега ме е яд да пиша втори път.

# 214
  • Мнения: 286
Здравейте момичета от мен в понеделник вече по обяд Wink
Днес се отървах от водене на децата и голямо спане направих(то хобито ми е да спя) hahahaама сега като се разпиша и серьозно сядам да уча,от днес мъжа ми ще работи през деня та той ги заведе момчетата сутринта иначе аз се разсънвам като ги водя но днес Joy

bbibbi ,ама много чаровен този Стоянчо бе и с тази усмивка страшен е сладур,а сега вече и теб те знаем на лице Peace Hug
silvadge,честита първа годинка на Рая да ви е жива и здрава newsm59 newsm38 newsm59
И Силве да кажеш на сестричката пак да пише да разширяваме състава защото е страхотно да имаш приятелки по интернет и да ги срещаш на живо после Crazy Blush Hug

inka2005 ,на всяка цена ще разгледам по-късно на мен вчера ми втръсна да гледам,като се сетя че така беше и с кухнята гледах гледах модели по нета направо ми беше писнало,но поне придобих представа какво искам
Доре,поне някоя снимка от вашият излет няма ли да видим newsm78

# 215
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
Привет и от мен!
Аз преди малко се прибрах от Чирпан. Виновна съм пред Таня Crazy, но нямаше никакво време, отидохме в събота следобед, а вчера цял ден бяхме на село, едните баби, другите баби... то там няма как дас е скриеш...отидеш в едните, някой ни видял, казал на другите, после се сърдят.... Аз си знаех, че няма да мога да мръдна откъщи и не си взех никакви дрехи дори, бях само с анцунга на гърба си...
 Инка 2005, сетих се аз вчера, че май на тази дада ви беше сватбата , но не бях напълно сигурна, на деня на Иван рилски ли беше или на Димитровден и затова не изпратих СМС Crazy. От все сърце ви желаем много топлина в семейството и само хубави моменти!

Довечера пак ще пиша по другите теми, сега ще разглеждам снимки и оправям лудницата вкъщи Wink

# 216
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467

Е, убийте ме, не се сещам Rolling Eyes, що така? newsm78 Съжалявам , Павлинче, наистина не се сещам Embarassed

silvadge , мерси за мнението за обзавеждането. В интерес на истината всичко съобразявахме с Ради....иначе щеше да е по различно - ниски мебели, ниски маси, други цветове, нова спалня със скрин и нощни шкафчета   Wink
Gwen, не сте ми познати въобще... И на мен ми харесва кухнята ти, въпреки че не е съвсем цветовете, които ми допадат...много интересно е решението с шкафчетата по цялата стая и над вратата, не съм виждала никъде така...
Джинджер, по темата с леглата в детската - аз не харесвам тия на 2 етажа, не заради удобството на децата, а заради моето такова Mr. Green, я си представи - как ще се катериш да го оправяш всяка сутрин... За мен идеалния вариант за легла в детска стая е такива, при които едното влиза под другото като чекмедже...Хем са 2 легла, хем се пести място... Със сестра ми спахме на такива в детската ни в Търново и мога да кажа, че са много удобни (не знма тя как се е чувствала на долното, на мен на горното си ми беше много добре  Mr. Green) Гледах в тукашния Арон такова, при което хем долното влиза под горното, хем на долното има и чекмедже, супер направо....3 в 1 (в оранжево и тревно зелено, разкошни цветове), ама и цената си му беше хубавка Wink....

Ради от петък си е съвсем добре с пишлето, пак си върна навиците за пишане и акане в тоалетната, сам иска да го поливам с "оная вода" (риванола) и да го мажа с кремче (гентамицина), та да "не боли поната" (не боли пишоната) Simple Smile. Мерси з на всички за съчувствието и съветите  bouquet
На Чирпан нищо особено - видяхме се с бабите и дядовците..., Ради се натича из двора....(малко времето не беше добро ooooh!) като градско дете се впечатлява от всяка животинка, гони котките, по цял ден при кокошките, не можа да посрещне козите, че беше много студено Rolling Eyes. Аз колкото не обичам при животните, той толкова стоеше там.....

Айде ставам, че никаква не я свърших в къщи, а и Ради се събуди!

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 16:38 от AIR

# 217
  • Мнения: 1 149
Привет на всички,
попрочетох темичката,но като че ли никоя от вас не ми е позната,ама вие сте и по-малки ми се струва,аз чукнах 30 вече Blush
Това за моловете беше много готино.
Тази седмица си ходих до Чирпан,но може да се каже че почти никой не познавам.Дванадесет години отсъствие не са малко.По-късно ще кача снимки,че времето ми все не стига.
Много са ви сладки малчуганите,да са ви живички и здравички.
Много ще се радвам ако има  форумска среща да се запозная с вас.

# 218
  • София
  • Мнения: 1 511
...
Gwen, а как вместо това УРЛ излиза подчертан текст, че нали съм   animal085 и не мога да се светна сама.
...

Трябва да напишеш квадратна скоба url= адресна снимката или албума затваряш квадратната скоба наименование,което искаш да виждат другите квадратна скоба /url затваряш квадратната скоба

Дано да си ме разбрала!
  bouquet

# 219
  • София
  • Мнения: 1 511


Цъкни на Цитат и ще го видиш как е. Думата,която съм искала да видите подчертана в случая е ЕТО;адресът на албума е след [url=

# 220
  • Мнения: 0
Здрасти и от мен... Hug
И честито пак на всички които почерпиха макар и виртуално.Да сте живи и здрави Вие и всички ваши близки.Изпращаме майсторите и не ми остава много време .Чистене , миене....Нямам никакви снимки ,даже и апаратче/цифрово /нямаме Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesно когато се роди детето ще си купим.Сега ще направя някои снимка на телефона ,а пък дали ще мога да я кача  Thinking Thinking Thinking???Ще се опитам ,ако не успея ще помагате.
Приятна вечер на всички....

# 221
# 222
  • Мнения: 58
здравейте момичета получи се  newsm44 мога да слагам картинки newsm44, благодаря  на gwen с нейна помощ и на мъжа ми се справих, сега само трябва да си намирам картинки
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Рая-пожелавам и много здраве и безгрижно детство
защо ми се струва ,че тя е дъщеря на колега на моя съпруг

# 223
  • Мнения: 286
Ей Доре браво научи се Winkблагодарение на уроците на Gwen предполагам Peace
viktori и аз чукнах 30 тази година,така че не си по-голяма моляте пък да не казвам че и от нас двете има по-големи Mr. Green
Ще се радвам който може да дойде да се срещнем и видим и запознаем и снимаме за спомен Hug
AIR ,да ти кажа честно и аз като компромисен вариант съм мислила за такива легла едното влиза под другото че не са чак толкова високи,пък не съм се и замислила за оправянето hahaha

# 224
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
AIR ,да ти кажа честно и аз като компромисен вариант съм мислила за такива легла едното влиза под другото че не са чак толкова високи,пък не съм се и замислила за оправянето hahaha


А трябва Wink, че с тия момчета..... hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт