Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 387
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
 Cry Cry
Никой нямаше на срещата??????????

# 286
  • Мнения: 26
Ей, защо така? Мислех да ви предупредя да си размените телефони на лични- така се прави. Ама аз през лятото не го направих и с Дорето се разминахме в градинката Confused

# 287
  • Мнения: 11
Не е вярно ,че никой нямаше.Чаках ме те Смарфиета и дори  си мислех ме че ни гледаш от пицарията.
Беше много хубаво,макар и за толкова малко.Запознах се с Джинджи и само можем да съжалява ме, че такова хубаво момиче  не е вече в нашия град.
Не можах ме много да поприказва ме ,защото търчах ме след децата,но се надявам,че пак ще се видим. Hug

# 288
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз пак да почерпя,днес Митко има рожден ден!!

Много се съжалявам,че не можах и аз да дойда,ама няма начин,тази вечер ще празнуваме.Сестра ми ще идват,ще бъде весело!!! newsm68

# 289
  • Мнения: 0
 Pavlina Petrova в 10 без 5 бях на пейката точно пред вратата на пицарията !Чаках до 10.20 и не мина нито една майка ,за да се усъмня поне че някоя от вас  и да се обадя.Около еленчетата имаше само трима пенсионери седнали на една пейка ,но................за съжаление се е получило някакво разминаване
inka2005 nbirthday на твоят съпруг Митко много здраве щастие и късмет ...  bouquet

# 290
  • Мнения: 58
Смарфиета много съжаляваме ,че сме се разминали, ние наистина закъсняхме ,но с деца/не че се оправдавам/колкото и да се стараеш да си точен ,понякога не се получава,аз пристигнах към 10,20ч и като видях пуста градината се притесних и звънах на Дида и разбрах ,че идва ,след това и Павлина дойде,няма нищо пак ще се запознаем,но Дидето в понеделник си тръгва и не се знае кога ще си дойдат пак/между другото ти ако искаш тя утре пак преди обяд ще излиза но за по сигурно към 11,00 ако ти се разхожда мини през градината ,тя ще се радва да се запознаете,ти си я виждала , а и близнаци като видиш пак ще се ориентираш/
Мама на Мишле ти защо се страхуваш да се покажеш, не искаш да се разкриеш ли,може да се познаваме, най малко на лице,ако си живееш тук, дай повече инфо за теб
Танче, честито ти рожденик ,много здраве и щастие му пожелаваме, специални поздравления и НАЗДРАВЕ от Милчо

# 291
  • Мнения: 26
За тия като мен, които продължават да проверяват в тази тема, Дорето e пуснала нова:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343485.0

Общи условия

Активация на акаунт