Бебешка близнашка тема ІХ

  • 16 567
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Да се запиша и аз макар, че повече чета и попивам мъдрост  Mr. Green
И аз така,завъртя се въртележката Grinning

# 16
  • Мнения: 152
Честито на всички рожденници!!!   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 638
ЧРД на Стефан и Николай и на Сава и Веселина!




Лидди, пусни някоя снимка на зетьовете, че отдавна не сме ви виждали  Blush

Честит празник и на Борис и Асен! smile3525

# 18
  • Мнения: 405
Здравейте,момичета! Hug
След прекрасно лято отново сме тук.Както знаете Юни бяхме на море,а после на село.Прибрахме се към края на миналия месец и отбелязахме пристигането с гадничкия летен вирус.За щастие малките вече са добре.

Фата,честит празник на патерица.Да са ми живи и здарави снахите Grinning Много са пораснали.Само радост да ви носят  bouquet
Честито и на всички останали сладурковци за изминалите им празници

Благодаря на всички за поздравите за Първия им рожден ден.Празника мина добре,с много настроение и усмивки.Ще се опитам да кача снимки за да ни видите
http://media.snimka.bg/0586/007427558.jpg
http://media.snimka.bg/0586/007427555.jpg
http://media.snimka.bg/0586/007427561.jpg

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 17:27 от liddi

# 19
  • Мнения: 471
Здравейте и от мен.
С малко или голямо закъснение искам да честитя рождените дни на всички бебешорчета в нашата тема - да са здрави, усмихнати, много обичани и "малко" палави Simple Smile
Ние бяхме два месеца "на море", т.е. в Бургас на гости на моите родители. Изкарахме си супер, всеки ден на разходки, ходихме и в Морската градина на разходка, но за сега гледахме морета само отдалеч. Вече бебоците се обръщат на всички страни, въртят се, опитват се да лазят - голям смях пада с тях. А Мишето ще я правим певица - така пищи Simple Smile особено рано сутрин за събуждане, докато Панчо е по мрънкането, иначе си кротува. Скоро почнахме и пюретата Simple Smile Май това са новините от нас. Надявам се да намирам време да се включвам по-редовно в темата, въпреки че сега ги гледам сама.
Целувки на всички!

# 20
  • Мнения: 450
Лелееее, Айла, ама това си е направо терор над нашето любопитство от твоя страна!!!  smile3515 Веднага казвай новините!  smile3508

Ако ще има втора линийка, направо ще се пръсна от кеф!  smile3521 newsm17 newsm10



Аз мисля, че чака да провери дали ще са две върху линийката Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 3 638
Лидди, ама много хубави са станали юнаците, пу-пу!  Heart Eyes И са толкова различни! Да им пратиш много целувки от изгорите  Blush


Лелееее, Айла, ама това си е направо терор над нашето любопитство от твоя страна!!!  smile3515 Веднага казвай новините!  smile3508

Ако ще има втора линийка, направо ще се пръсна от кеф!  smile3521 newsm17 newsm10



Аз мисля, че чака да провери дали ще са две върху линийката Joy Joy Joy


Спекулациите нарастват с всеки изминал ден! Скоро ще отваряме залаганията  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 12 236
  Ей момичета, то човек да не ви подаде пръстче  Heart Eyes Приключихме с морето и сега сме в Добрич, където има нет и ще се включвам по-често. А за новината както казах ще се наложи да изчакате малко поне да се прибера в София.  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 3 414
 smile3534 Ако доживеем докато се прибереш

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
Айла,  Joy, уби ме  Joy Кога се прибирате в София  Joy

Лиди, много са сладки юнаците; аз си мислех, че моите са различни  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 431
Лиде, много са сладки мъжлетата ти Heart Eyes Heart Eyes.
Айла, нали до 8ми окт. ще се върнете в София, че след това ме няма, а ще се пръсна от любопитство Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 12 236
  Мече, не чак на 14-ти се прибираме, даже на близнашката среща няма да успея да се класирам  Sad

# 27
  • Мнения: 431
  Мече, не чак на 14-ти се прибираме, даже на близнашката среща няма да успея да се класирам  Sad
Значи, да знаете че ако не се включа, ще е защото нежното ми и слабо сърчице не е издържало на този тормоз Crazy

# 28
  • Мнения: 68
Aila, не съм сигурна, но май тука настъпи объркване.  newsm78

Аз останах с впечатлението, че ти говориш за 14-ти СЕПТЕМВРИ, а mecheto за 8-ми ОКТОМВРИ!!!
Поправи ме ако бъркам, в противен случай mecheto напразно ще се притеснява, че ще пропусне новината.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 711
И ние се чувстваме още бебета, за това се записваме в новата темичка Simple Smile

Айла, 14 октомври ли имаш предвид? Ако е така направо ще ни побаркаш от любопитство  Crazy

Аз да ви се похваля и да се оплача... в събота мисля да правим прощапулник на Дани, вече ходи много стабилно, но сме болни и не знам дали ще се оправим до тогава. А ако не е този уикенд, ще трябва да е 1ак другия месец Sad че с таткото заминаваме малко на почивка. А вие едновременно ли правихте прощапулник на двете деца или на свеки по отделно когато проходи? Аз съм решила поотделно, че Лора още не може да пази равновесие ако не се държи, а камо ли да се пуска сама.

Общи условия

Активация на акаунт