Ползвали ли сте NUXE?

  • 95 740
  • 286
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 658
Здравейте и извинявайте, че изоставих темата. Със семейството ми се преместихме да живеем в Пловдив и през изминалата седмица ми беше невъзможно да се включа newsm75 wash 1ironing
Има и още нещо, което съм длъжна тук да напиша. Вече не работя в Селекта Итернационал, така че оттук насетне отговорите ми ще бъдат на бивш Бранд мениджър, но NUXE обожателка forever Two Hearts

Izzabella, Mileto добре те е насочила. Пробвай крем Нирванеск за нормална кожа в комбинация със серум Мервеянс под крема и като околоочен. Сега мога да си позволя и коментари за аптеките Twisted Evil, така че ще те посъветвам да отидеш в аптека Авеню под х-л България или Аргентум в ГРАНД. Най-компетентен съвет в пловдивска аптека ще можеш да получиш там. Освен това имай предвид, че в момента все още върви промоцията: за всеки крем Нирванеск - подарък несесер с миниатюри и също така при всяка покупка на 2 продукта NUXE от които единия противостарееща грижа, получаваш подарък несесер с миниатюри на почистващата серия с 3 рози. Така че, ако сега си купиш двата продукта, които горе споменах трябва да ти дадат 2 несесера с миниатюри. Настоявай да ги получиш Peace Има обаче едно НО... Ако аптеката все още не се е включила в промоцията, тоест не си е заредила промоционалния пакет, няма да разполага с несесерите. Затова те насочвам към по-оборотните аптеки, това важи и за другите градове, защото те се по-гъвкави и се включват в промоциите по-навреме Wink

Ще отговоря на всички въпроси по-надолу, но сега ставам да си взема детето от яслата

# 181
  • София
  • Мнения: 4 966
Много ти благодаря,точно това ми трябваше.  bouquet
Сега остава да разбера и цената на продукта в Бг.

# 182
  • Мнения: 658
Почистващата пяна с 3 рози (150 ml) е 27 лева.

# 183
  • София
  • Мнения: 4 966
Почистващата пяна с 3 рози (150 ml) е 27 лева.
Благодаря ти:)  bouquet

# 184
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 334
Ей, Кабив, колко много ни липсваше!  Hug

Надявам се промяната при вас да е само за добро, желая ти късмет и здраве  bouquet
Ще продължаваме да разчитаме на ценните ти съвети по отношение на Nuxe. Ти преди да напуснеш успя ли да разбереш, кога ще стартира страницата на български?

# 185
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утро Hug
Да се похваля, че от снощи съм горд собственик на Нирванек за суха и много суха кожа. Малко ме ядосаха в МОЛ-а на Стамболийски, защото естествено не бяха чули за промоцията  #Cussing out и девойката не спря да ми предлага крем за дълбока хидратация. Обясних, че ми е много чуствителна , на повечето места  суха.. ама не.. хидратация. Twisted Evil Колебаех се и за серума на Марвиланс, обаче от друго място ще ходя да си го взема като реша.  Още не съм сигурна него ли да взема или Creme Etincelante за нощен с плодови киселини ? Спецовете  Hug дайте съвет.

Кабив - успех с новите житейски и професионални начинания  bouquet

За сайта наистина беше споменато нещо като 08,10, newsm78 

# 186
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Кабив, успех ти желая в новите начинания и на новото място.   bouquet
Определено ще ни липсваш, но ти пак можеш да дааваш ценни съвети и напътствия  Hug

# 187
  • Мнения: 1 167
Kabiv смятам да посетя някоя от консултациите във Варна, но били ми препоръчала кои продукти мога да ползвам за себе си, като се имат предвид следните фактори: newsm78 Grinning:
-на 32 год съм
-нямам проблемна кожа с пъпки,акне,черни точки и т.н
-смесен тип, а може би нормална на места и суха на други-особено п-з студения период
-без бръчки, освен някои малки мрежички под очите
-леки тъмни кръгове от недоспиване заради малкия разбойник Joy

Благодаря предварително!

# 188
  • Мнения: 472
Мога ли да помоля за консултация?
На 32 години съм с нормална към суха кожа без мимически бръчки (може би по една почти незабележима под очите), леки пигментни петънца.
Искам да си взема подходящи продукти за почистване и подръжка (нощен,дневен и околоочен крем). Случвало ми се е да ползвам силни кремове-за над 35-40год.(препоръчани ми от консултантки).Целта ми е по скоро подръжка и забавяне на появата на бръчки ,не искам кожата ми на 30+ години да спре да функционира нормално.
Като ви чета мисля да си взема ексфолианта-3 рози,но не знам дали е подходящ за суха кожа.
Къде в Бургас мога да намеря продукти на NUXE и да получа добра консултация?

Докато съм писала се е появило подобно на моето запитване   Simple Smile

# 189
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 334
На страницата на Нюкс излизат тези 2 аптеки в Бургас. За консултации нямам представа. Със сигурност има и на други места

Pharmacy CEDAR
ul. Ferdinandova Nr 5
8000 Burgas
T. +35956840334

Pharmacy CENTRAL
ul. Bogoridi Nr 22
8000 Burgas
T. +35956828139

# 190
  • Мнения: 4 806
Продължавам с употребата с продуктите и ставам все по-доволна. Това ми се случва за пръв път в живота - близо месец да съм постоянна, вече с уклон към пристрастеност.
В листата с желанията са застанали: пяната с трите рози и балсама за устни.
Мисля след крема с плодовите киселини да го сменя с някой от тези против бръчиците.
Тониращият крем много бързо върви, чак да се не начудиш.
Искам да питам за впечатления за: шампоана и душ-гела. Има ли някой някакви впечатления?

Още нещо - имам впечтления от облсужване в аптеките в провинцията (два града). Няма нищо общо с това, което пишете за София. Дават тестери с голямо желание, дават промоционалните миниатюри. Много приятно изненадана оставам.

# 191
  • Мнения: 1 111
Mia Mia   продукти на Нюкс има в аптеката на водната палата и с/у бившата дискотека Фантазия.Тестери естествено няма,а и като цяло имаха само някои продукти.
Ако случайно попаднеш на добре заредена аптека,свиркай Hug

# 192
  • Мнения: 490
може ли да помоля за малко помощ Embarassed
 искам да си купя почистващ гел или пяна  за лице ,но в аптеката ме насочват към 3-те рози и ми казват,че не за почистване на лице, а за премахване на грим и се ползва с памуче. Френският ми е чужд и май се обърках кой продукт точно е за почистване на лице . Може ли да напишете наименованието на почистващите продукти или  да пуснете линк със снимка,за да се ориентирам Embarassed, благодаря

п.с. Аз си купих едно гелче, което е с мед и ми харесва ,но искам да си взема и пяна или гел от др. серия ( искам да  ги пробвам ) харесаха ми продуктите Simple Smile

# 193
  • София
  • Мнения: 1 544
Асса, понеже писа за тониращия крем как го ползваш? Слагаш дневния крем и полсе тониращия или как? Не става ли натрупване? Попиват ли добре? Какъв е точно ефекта?

# 194
  • Мнения: 658
Благодаря ви! Много сте мили Hug
mili_vanili, новата серия за смесена и мазна кожа (Soins Anti-Imperfections) се казва Aroma-Perfection и ще бъде представена на българския пазар по едно и също време с останалите международни пазари. До тогава остават само четири месеца.  Wink Страхотна серия от три продукта - измиващ гел, крем против несъвършенства и матиращ флуид, без синтетични съставки, без парабени и феноксиетанол. Предотвратяват петната и зачервяванията, премахват лъскавината и стягат потите. Няма ограничения за възрастта. И аз нямам търпение да ги ползвам.
Dulcemulce, серум Мервеянс се препоръчва за жени над 30 - 35 години с видими мимически бръчки. Ексфолианта за лице не бива да се използва около очите. Той е подходящ само за лицето и деколтето.
Т@НиТу, ако по-скоро те притеснява дискомфорта на сухата кожа (опъване и щипане) бих те насочила към крема за лице на RÊVE DE MIEL. Моля те вземи си една мостра от Аргентум („Гранд”) или Авенюто на х-л България и после ми пиши как ти се струва. Там има и тестери на този крем (реални продукти, отворени за тестване) за да го помиришеш и да пробваш тестурата на ръката си. Интересува ме как го чувстваш като попиваемост. Друг крем подходящ за твоя тип кожа е Crème Nirvanesque Enrichie за суха и много суха кожа и първи мимически бръчки.
Графиците за Пловдив така и не можах да ги уточня, Embarassed но ще финализирам този въпрос все пак и ще дам информация.
t_lady , за NUXE в Плевен и Търново си събрала доста информация. Аз бих добавила за Плевен и аптека САНИТА на ул."Данаил Попов" и аптека „МАРЕШКИ”.

Общи условия

Активация на акаунт