Ползвали ли сте NUXE?

  • 95 791
  • 286
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 605
Добре де, това масло със златни частици ползвате ли го върху лицето?
Пишете, че е боди лосион, че става за коса, пък прочетох, че е подходяща основа за фдт  Thinking

На първа страница от темата ще видиш подробно обяснение за маслото и употребата му.  Peace

# 166
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Всичко е 100% натурално.


Прочети по-предишен пост на Kabiv и ще видиш, че е на 100%, но това въобще не ни пречи да сме луди фенове на Нюкс.
Аз от вчера съм горд собственик на маслото със златни частици и на крем Нирванеск. Много съм щастлива.  Heart Eyes

# 167
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз от вчера съм горд собственик на маслото със златни частици и на крем Нирванеск. Много съм щастлива.  Heart Eyes
Ох блазя ти.. аз сега няма да мога да си взема всичко набелязано, но другия месец........ Twisted Evil
Но поне за крема и лосиона ще се класирам.
По колко пари ги взе?? Лосиона го гледах 44,00 лв?

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 07:48 от Майка Зайка

# 168
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Кремът Нирванеск беше 56 лв.
А маслото със златни частици е 41 лв. Малсото е наистина ефектно, оставя деликатно искрящи следи по тялото.
Следващата седмица имам повод за официална рокля, мисля да го ползвам

# 169
  • София
  • Мнения: 1 544
Мерси за инфото. Със здраве да си ги ползваш.  bouquet

# 170
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Въпрос към Kabiv.
На 37 години съм. Кожата ми е смесена. Доста чувствителна. Склонна към акне. Би ли ми препоръчала дневен и нощен крем. Предварително ти благодаря   bouquet

# 171
Въпрос към Kabiv.
На 37 години съм. Кожата ми е смесена. Доста чувствителна. Склонна към акне. Би ли ми препоръчала дневен и нощен крем. Предварително ти благодаря   bouquet

Здравей.Не съм кабив ,но мога да ти дам компетентен отгжовор.Н'кс има чудно кремче за смесена кожа кото матира до савършенство и е много приятно.-Creme Fraiche d Beaute Formule "LightL"-това е дневното кремче за твоята кожа.
За нощен крем ти препоръвам Creme Etincelante Night-той е за номрмална до смесена кожа без блясък с несавършенста и разширени пори-обновва кожата,стяга порите и снабдява кожата с кислород.
Вижам,че си на 37 годинки ...няма да е зле да се обърнеш,към козметика и кремчета против бръчици.Кофтито при тях е,че са за всеки тип кожа и на смесна кожа много лъщят и мазнеят-за това ,ти препоръах специално за твоята кожа продукти.
За акнето- обърни се към спецжиалист,който да ти предпише подходящ вариант за леениое.Не е номално на тойт години,кожата да е склонна към акне.Според мен първо трябнва да излекуваш този проблем и след това да купуваш други кремета.
Препоръвам ти да си взмееш продукти за поивстване от същата серия
Почистащо мляко или пяна с  рози (Eau de mousse micellaire aux 3 roses ; Lait Demaquillant aux 3 roses)Тонизиращия лосион-Lotion tonicque aux 3 roses , и почистаща маска с 3 рози,която да ползваш 2-3 пъти седмино - Masque doux aomatique aux 3 roses

# 172
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Oldmanriver, добри съвети си дала!

Ти май не си закусвала тази сутрин, половината ти букви липсват Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile (Червено вино снощи пиииих ......)

# 173
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,някой знае ли дали почистващата пяна с 3-те рози е подходяща за почистване и на очи? Thinking

# 174
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Информация за 3-те рози има само на сайта им на френски, а този език не ми е много силен

# 175
  • Мнения: 605
Момичета,някой знае ли дали почистващата пяна с 3-те рози е подходяща за почистване и на очи? Thinking

Специално за този продукт не знам, но по принцип измиващите пяни не са подходящи за почистване на очи. Почистващото мляко е тази цел  Peace

# 176
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,някой знае ли дали почистващата пяна с 3-те рози е подходяща за почистване и на очи? Thinking

Специално за този продукт не знам, но по принцип измиващите пяни не са подходящи за почистване на очи. Почистващото мляко е тази цел  Peace
Питам,защото почистващаат пяна на Галеник е подходяща за очи,а на мен ми е по лесно като си мия лицето,да го мия цялото/преди това съм си го почистила/но за да обера остатъчните мръсотии ползвам сапун или гел/пяна.Simple Smile

# 177
  • Мнения: 605
Момичета,някой знае ли дали почистващата пяна с 3-те рози е подходяща за почистване и на очи? Thinking

Специално за този продукт не знам, но по принцип измиващите пяни не са подходящи за почистване на очи. Почистващото мляко е тази цел  Peace
Питам,защото почистващаат пяна на Галеник е подходяща за очи,а на мен ми е по лесно като си мия лицето,да го мия цялото/преди това съм си го почистила/но за да обера остатъчните мръсотии ползвам сапун или гел/пяна.Simple Smile


Това ли е въпросния продукт?
http://www.nuxe.com/les_soins/fiche.php?id=49
Ако да, пише за употреба на лицето и шията, за очите не споменават нищо. Дано Кабив може да ти каже със сигурност  Peace

# 178
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Превеждам една информация за гела за почистване с розите:

За лице, очна част и устни

Овлажняваща, съживяваща почистваща пяня отстранява водоустойчив грим от лицето, очите и устните. Много добре се понася от кожата, без парфюми, PH neutral, без алкохол, също и за контактни лещи.

# 179
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
http://www.kosmetik-shop.info/nuxe-eau-demaquillante-mousse-mize … sessionid=3763046

ето и страницата, от която взех информацията

Общи условия

Активация на акаунт