Ползвали ли сте NUXE?

  • 95 735
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Привет отново!
По темата с тестерите- аз принципно недоумявам каква може да е причината една аптека да си крие тестерите? Rolling Eyes Ето аз съм с много проблемна кожа. Едно време купувах всичко, което чуя по реклама наред. Колко козметика съм изхвърлила не е истина. В един момент можех да отворя собтвена аптека с покупките. После започнах да подбирам. Сега внимателно проучвам нещата преди да купя. Просто не мога да си позволя да не внимавам с тази кожа, резултата може да е плачевен. Та ако имам тестер и добре ми се отрази продукта вместо да се чудя и мая и да проучвам форумите веднага ще си го купя. Печалба за аптеката, печалба за вносителя, добър резултат за мен Peace Всички печелим значи.
Е защо тогава да му се невиди аптеките си крият мострите? #Crazy

Кабив, моля те да ми кажеш къде и кога ще има ваш консултант. Praynig

ПП. Сега се замислих, че само един единствен път съм случила на компетентна продавачка в аптека, успя да ме насочи много точно към козметиката, която ще ми помогне, настоя първо да си взема тестери, преди да закупя, даде ми тестери на цялата серия. Останах доволна и след това закупих цялата серия. И до момента ползвам продукти от тази марка.

# 76
  • Мнения: 658
Мострите на NUXE са:
Ексфолиант за лице с 3 РОЗИ 4мл
Почистваща маска с 3 РОЗИ 4мл
Крем Фреш Лайт комбинирана кожа 2мл
Крем Фреш нормална кожа 2мл
Крем Фреш суха кожа 2мл
Крем Етинселант 2мл
Емулсия Етинселант 2мл
Нирванеск нормална кожа 2мл
Нирванеск Анриши суха и много суха 2мл
Мервеянс нормална кожа
Мервеянс Анриши суха и много суха
Мервеянс серум
Арома Ваянс нормална към смесена 2мл
Арома Ваянс Интенз суха и много суха 2мл
Нуксурианс нормална кожа 2мл
Нуксурианс нощен 2мл
Нуксурианс комбинирана кожа 2мл
Нуксурианс серум 2 мл
Околоочен крем Продижо 2мл
Хидратантна маска 4мл
Фитошок серум 2мл туба
Тонифик ексфолиант за тяло 7мл
Тонифик подхранващ лосион 7мл
Тонифик стягащ крем за бюст, корем, бедра, крака 7мл
Тониращ крем за светла кожа 2мл
Тониращ крем за тъмна кожа 2мл
Рев дьо Миел Крем за лице (подхранващ, възстановяващ, успокояващ) 2мл
Рев дьо Миел Крем за ръце и нокти 4мл

Кiora, това което си видяла да се продава е Комплекта за пътуване на NUXE. Той наистина се породава. Съдържа 5 мини продукта: Почистваща вода с 3 рози 35 ml, Крем Фреш нормална кожа 15 мл; Мултифункционално масло Huile Prodigieuse 10мл; Рев дьо Миел Крем за ръце и нокти 15мл и Рев дьо Миел Гел душ и пяна за вана 30мл
Несесера, който се дава безплатно в промоция със ВСЕКИ крем Нирванеск е друг. Той съдържа 4 мини продукта: Crème Fraîche за нормална кожа 15 ml, Емулсия Etincelante 5 ml,  Почистваща вода 20 ml и Околоочен крем Prodigieux 2 ml.

# 77
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 334
Аз получих безплатния несесер, за който говори Кабив, след като купих един ексфолиант и един балсам за устни цвят неутрален - общо сметката ми беше около 65 лв. Казаха ми, че подаръкът е заради 2-та закупени продукта.

# 78
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Kabiv , извинявай, но само за Нирванеск ли е промоцията? Аз искам да си закупя емулсията за блясък Етинселант+крема за блясък Етинселант, а не бих отказала подаръче  Blush

# 79
  • Мнения: 658
Ето и графика на нашите консултантки в София (това са само част от аптеките, не мога да изпиша всички):
Ремедиум Графа - всеки понеделник (12 - 15 часа); всеки вторник (16 - 19 часа)
Ремедиум на ул.Шишман - всеки понеделник (16 - 19 часа); всеки вторник (12 - 15 часа)
CEIBA, Mall of Sofia - всяка сряда(16 - 19 часа); всеки четвъртък (12 - 15 часа); всеки петък (16 - 19 часа)

По-късно ще ви пиша за Пловдив и Варна Wink

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Ето и графика на нашите консултантки в София (това са само част от аптеките, не мога да изпиша всички):
Ремедиум Графа - всеки понеделник (12 - 15 часа); всеки вторник (16 - 19 часа)
Ремедиум на ул.Шишман - всеки понеделник (16 - 19 часа); всеки вторник (12 - 15 часа)
CEIBA, Mall of Sofia - всяка сряда(16 - 19 часа); всеки четвъртък (12 - 15 часа); всеки петък (16 - 19 часа)

По-късно ще ви пиша за Пловдив и Варна Wink

Благодаря!   bouquet Този петък в 16ч съм в МОЛ-а Laughing Записала съм си продуктите, които ти препоръча, ще видим и на място как ще ми преценят кожата.

# 81
Ето и графика на нашите консултантки в София (това са само част от аптеките, не мога да изпиша всички):
Ремедиум Графа - всеки понеделник (12 - 15 часа); всеки вторник (16 - 19 часа)
Ремедиум на ул.Шишман - всеки понеделник (16 - 19 часа); всеки вторник (12 - 15 часа)
CEIBA, Mall of Sofia - всяка сряда(16 - 19 часа); всеки четвъртък (12 - 15 часа); всеки петък (16 - 19 часа)

По-късно ще ви пиша за Пловдив и Варна Wink

благодаря ти много за бързите отговори и полезата информация Simple Smileоще днес съм в мола в 18ч.
Ако днес успея да си намеря тези тестерчета,ще си го запиша в дневника ,като най-щастливият ден напоследак.  Joy

# 82
  • Мнения: 658
Сиренце, Mileto, нямаме специален подарък за един крем Етинселант, но има практика да се дава подарък като комплимент при покупка на два продукта, независимо кои. Ние поощряваме това.
Общо взето нямаме против когато правят комплименти с подаръци. Неприятното е, когато се крият мострите Confused

# 83
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Сиренце, Mileto, нямаме специален подарък за един крем Етинселант, но има практика да се дава подарък като комплимент при покупка на два продукта, независимо кои. Ние поощряваме това.
Общо взето нямаме против когато правят комплименти с подаръци. Неприятното е, когато се крият мострите Confused
Предният път, когато закупих и крема, и емулсията Етинселант, ми дадоха мини комплект с мостри, обаче нацелих шефката на аптеката и си исках  Blush  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 776
Кiora, това което си видяла да се продава е Комплекта за пътуване на NUXE. Той наистина се породава. Съдържа 5 мини продукта: Почистваща вода с 3 рози 35 ml, Крем Фреш нормална кожа 15 мл; Мултифункционално масло Huile Prodigieuse 10мл; Рев дьо Миел Крем за ръце и нокти 15мл и Рев дьо Миел Гел душ и пяна за вана 30мл
Несесера, който се дава безплатно в промоция със ВСЕКИ крем Нирванеск е друг. Той съдържа 4 мини продукта: Crème Fraîche за нормална кожа 15 ml, Емулсия Etincelante 5 ml,  Почистваща вода 20 ml и Околоочен крем Prodigieux 2 ml.

Много полезна информация, благодаря  bouquet Значи съм се заблудила и напразно мислено "обвиних" любимата си аптека Blush

# 85
  • Мнения: 91
Kabiv, много ти благодаря за компетентния отговор.   bouquet
Искам да те помоля да ме посъветваш и за моята кожа. Аз съм на 20 год.,  трудно ми е да преценя какъв тип кожа имам (може би нормална към суха, защото след баня много се изсушава и ми опъва), в последно време е склонна към образуване на пъпки. Какви продукти на Nuxe мога да използвам аз (почистващи, кремове)? Прочетох по-назад, че си много доволна от почистваща маска в борбата с акнето, това маската с 3те рози ли е? Ако не е, напиши ми коя е, за да я потърся.
Благодаря ти предварително

# 86
  • Мнения: 658
Точно така Aventita, маската е почистващата с 3 рози.
Мисля, че твоя тип кожа е смесена. В по-голямата си част е нормална, а на брадичката и средната част на челото - склонна към омазняване. Използваш ли доста грим? Фон-дьо-тен? Ако да, търси по-леки формули, които да не запушват порите. Почиствай лицето идеално. За целта може да вземеш и Почистващата пяна с 3 рози. Като крем може да използваш Крем Фреш Лайт, идеален за комбинирана кожа.

# 87
За моя голяма радост ,вече имам 2 тестерчета:)хаха.първо потърсих по аптеките на Витошка,отново...и разбирасе НЯМАШЕ.Консултатката там ми обясни ,че крема Creme Etincelante-night(за кожа с несавършенства,груба ,разширени пори),изобщо не е подходящ за моята смесена кожа и ефектът от цитрусови плодове,който преобладават в крема е много пакубен за моята кожа.Трябвало да имам адски мазна кожа,на който тези съставки да повлияат добре.Не ми го препоръча консултаткта но вместо това ми предложи козметика на EXFOLIAC,която била първа по рода си за незнам си кво си...жената си държеше до последно на тази марка ексфолиак и дори ми даде няколко нейни тестерчета .когато попитах за крема за мазна кожа на нюкс,тя ми обясни много любезно,че нюкс имат само един,единствен крем за мазна кожа,защото попринцип била лека козметика само за цел освежаване на лицето и непредлагат качествени продукти за мазнна и смесена кожа.всместо нюкс ,консултантката ми предлоди друга марка Les soins Bio-plante system,която била изцяло ама изцяло натурална за разлика от нюкс.дори ми даде 3 тестерчета на les soins BIO Joy Joy Joy
Максата с 3 вида рози и серията за почистване с 3 вида рози,били НИЩО ОСОБЕНО,нямало никакъв ефект от тези продукти...били повече за глезотия отколкото за необходимост.ефект нямало никакъв,а за тези пари мога да съм взела козметика,която найстина да работи за кожата ми и да имам нужда от нея.
Незнам как да коментирам днешните ми случки относно търсенето на тестерчета на нюкс.
Все пак имам 2 тестерчета,който ще сложа в рамка със сигурност.

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 23:55 от oldmanriver

# 88
Междодругото от няколко дни постоянно се питам какво е това парабени newsm78Моля кнсултанктата в темата да обясни какви са тези парабени,защото няма много информация в интернет.СЪщо така неразбрах дали Нюкс е напълно-чиста и натурална БИО козметика,без никакви оцветители,химикали и вредни съставки в съдаржанието си?Или преобладават чистите,натурални,Био съставки ,но все пак има процент оцветители и химия?Ей това неможах да разбера за нюкс,защото консултатката в аптеката днес ми каза ,че НЕ Е ИЗЦЯЛО НАТУРАЛНА
всъщност има ли изцяло натурална козметика?или само раститителните масла(бадемово,пшенично...)който си копуваме,може да ги смятаме за такива.Благодаря предварително

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Парабените (доколкото аз с моите нулеви познания по химия разбрах от една съседна тема) са вредни консерванти, които вече постепенно се изключват от употреба. Във форума има едно момиче, което работи в лаборатория за козметика в Щатите, тя каза, че вече не ги влагат в новите продукти. (ако някой специалист ме прочете ще му прозвучи много лаишки сигурно, но горе-долу това е идеята). Действително в Nuxe има не само напълно натурални съставки. И да, по света има напълно натурални козметики.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 10:09 от NBM

Общи условия

Активация на акаунт