Сребърният сайт - да се накичим с малко блясък

  • 20 398
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 725
      Аз платих директно с картата си, не ползвах ПейПол. Може би затова още и още ми е PAID  статуса. Жалко, имаше много хубави неща в сайта!

# 256
  • Мнения: 482
Моята поръчка от 13-ти до вчера беше със статус "Paid", обаче вчера видях, че са ми върнали паричките в Пейпал.  Tired Жалко, има много красиви неща там на много добри цени. Дали има някакъв шанс  в бъдеще пак да шипват до БГ  newsm78

# 257
  • Мнения: 1 373
Чудя се защо не шипват, както почти всички останали, с поща, която се освобождава лично срещу подпис?

# 258
  • Мнения: 271
Ако не е тайна ,за какви суми правите поръчки?Аз последно /в м. януари/поръчах за около 40$,шипнаха я, и я получих.Този месец не съм опитвала.

# 259
  • Мнения: 378
имам някакво усещане, че отказват само през пейпал поръчките

# 260
  • Мнения: 482
Ако не е тайна ,за какви суми правите поръчки?Аз последно /в м. януари/поръчах за около 40$,шипнаха я, и я получих.Този месец не съм опитвала.

И аз получих поръчка средата на януари за около $45, обаче февруарската на стойност $35 ми я отказаха (върнаха парите на картата) след като беше 5-6 дена със статус "PAID". Но не мисля, че има някакво значение стойността на поръчката, обяснението им беше, че като цяло вече не шипват до БГ  Cry

# 261
  • Мнения: 2 401
Хич няма да се учудя, ако скоро започнем да виждаме техни неща по магазините. Никак не е изключено да се е появил крупен бг клиент  Sick

# 262
  • Мнения: 1 373
Моята поръчка беше за 26 долара. И по-големите поръчки ли ви ги предават без подпис?
Мисля си, да не би те да са с някаква друга поща и за това да не ги отказват?

# 263
  • Мнения: 378
имах една за 60 $, въргаляше се като всички останали по двора

# 264
  • Мнения: 2 180
Хич няма да се учудя, ако скоро започнем да виждаме техни неща по магазините. Никак не е изключено да се е появил крупен бг клиент  Sick
Няма как да стане, защото тези са само със сребърно покритие и не може да се продават за сребро.  Wink

# 265
  • Мнения: 1 725
   Кои са само със сребърно покритие?

# 266
  • Мнения: 378
е глупости, сребърни са, проверени са даже  Simple Smile

# 267
  • Мнения: 697
Жалко ,толкова неща си харесах Sad

# 268
  • Мнения: 1 373
А дали ще ни откажат поръчка през ибей? Там никъде не пише, че не шипват до България, а не биха рискували да трупат лош фийдбек.

# 269
  • Мнения: X
Момичета, вие отваряте ли още сайта? На мен тази сутрин започна д ами дава грешка: "You are not authorized to view this page". Дали са блокирали всички български айпи-та или аз си имам локален проблем се чудя..

Общи условия

Активация на акаунт