Най-възрастният или черният?

  • 3 879
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 759
Според мен Обама ще е! Не че им разбирам мн на кампаниите, даже хич не съм наясно...Не съм нито за единия, нито за другия, макар че миналата година видях един от кандидатите на живо. Нямам представа как се казва  newsm78

# 31
  • Мнения: 7 837
Аз, дето съм аполитична, се смея на някои изказвания. А това направо ме втрещи

пък и повечето амерканци май не са бели
Наистина ли?

Дайте да си говорим за футбол, а  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 29
Според мен ще спечели Маккейн-просто американците дълбоко в себе си са расисти , а и негрите са 10 процента някъде от населението, мексиканците няма да гласуват за Обама, защото за тях доколкото знам е унижение да ги управлява чернокож-така че техните гласове няма да отидат за него.
Освен това, една голяма част от обществото им е по-консервативно и определено за мен Маккейн е победител.

# 33
  • Мнения: 256
Нещо интересно - Маккейн има 7 деца - първите две осиновява от предишен брак на  първата си съпруга, третото е родено от първата му съпруга, следващите три от втората му, а последното - седмото е осиновено от дом за сираци под егидата на Майка Тереза в Бангладеш Съпругата му била на благотворителна мисия в Бангладеш и довела бебето без да се допита до Маккейн Има 4 внуци Жена му е ужасно богата

Нямам точка на клавиатурата, но това не е във връзка с изборите  Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 523
Обама ми беше симпатичен в началото. Вече не е, и то заради съпругата му. Изглежда ми голяма расистка - усещам в нея точно това негативно отношение, което тук имат много черни спрямо белите. Освен това, слуховете са, че в компанията която работи, не е била нищо особено. След като Обама се кандидатира, е повишена в длъжност и заплатата и става от 100 хил. на 300 хил. 
Аз няма да гласувам, но да си кажа мнението де.... Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 675
Аз бях за Хилари, жалко че се провали на първичните избори.Ако беше спечелила, какъв щеше да бъде Бил Клинтън, Първи господин -  Joy hahaha Но сега по същество, мисля че Маклейн ще спечели, още не е дошло времето за чернокож президент според мен.

# 36
  • Мнения: 256
усещам в нея точно това негативно отношение, което тук имат много черни спрямо белите.

Да, това много ме дразни и е ФАКТ, че черните са в пъти по-големи растисти от белите Като пример е това, че те си имат училища за черни, с черни учители, където критериите са ужасно занижени, но само някой да посмее да се обади, че еди -кое си училище ще е само за бели - да видите за какво ще стане на въпрос  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Извшнявам се, че се отклоних от темата

# 37
  • Мнения: 247
усещам в нея точно това негативно отношение, което тук имат много черни спрямо белите.

Да, това много ме дразни и е ФАКТ, че черните са в пъти по-големи растисти от белите Като пример е това, че те си имат училища за черни, с черни учители, където критериите са ужасно занижени, но само някой да посмее да се обади, че еди -кое си училище ще е само за бели - да видите за какво ще стане на въпрос  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Извшнявам се, че се отклоних от темата
Всички под един знаменател ли ги слагаш? Не обобщавай. Чист расизъм е изказването ти.

# 38
  • Мнения: 184
Рейгън не е ли по- възрастният?
Иначе, мисля, че си си по темата. Половината и' все пак е "черният".

# 39
  • Мнения: 4 678
Обама Peace

# 40
  • Мнения: 1 503
Хм,според мен пък тази омраза на черни към бели е рикошет!Просто ,следствие от всички изтезания,мъчения и унижения на вторите към първите!Мое мнение...
Определено тъмнокожият ми е симпатичен,но дотам Simple Smile
И ще е по-естетично темата да е "дъртият или черният" или "най-възрастният или тъмнокожият" ,така написано ми лъха леееко на расизъм (моля,но го приемайте навътре  Mr. Green)

# 41
  • Мнения: 256
Ако искате да си говорим за расизъм, отворете една тема, с удоволствие ще се включа, затова засега подминавам нападките

А относно заглавието - повечето англоговорящи медии задават същия въпрос - The Oldest or The Black? В Америка думичката, започваща с Н, е признак на расизъм, а Черен е най-разпространеното наименование на афро-американците, между другото не им харесва и афро-американци да ги наричат

Стига с този расизъм, поне по темата да се бяхте изказали, а то - чисто заяждане, дори и някой да е расист, това са си неговите убеждения, това е положението, свят голям, хора различни  smile3558



Само да добавя, че аз с расизма в тази тема приключих и живо се интересувам от мнението ви за изхода на изборите

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 21:09 от НВ

# 42
  • Мнения: 523
Хм,според мен пък тази омраза на черни към бели е рикошет!Просто ,следствие от всички изтезания,мъчения и унижения на вторите към първите!Мое мнение...
Определено тъмнокожият ми е симпатичен,но дотам Simple Smile
И ще е по-естетично темата да е "дъртият или черният" или "най-възрастният или тъмнокожият" ,така написано ми лъха леееко на расизъм (моля,но го приемайте навътре  Mr. Green)

Цвети, тук  официално е прието да се казва "черните". Това не обижда представителите на тази раса.  Думата "негър" е обидната и изобщо не е добре да се споменава. Използва се официално (телевизия, вестници, радио) и "афро-американци", но много от черните се обиждат на това определение. За тях нормалното е да се наричат "черни".

# 43
  • Мнения: 2 255
 Няма да гласувам. По принцип не се вълнувам много от политика.


...между другото не може да си вдига ръцете нагоре и като поздравява махането прилича малко на хитлеристки поздрав...
Поразрови се, почети повечко, има си причина човекът.
Стига с този расизъм... 
казваш, а още със заглавието си ме караш да се съмнявам за отношението ти към хората....
В Америка ли живееш? Имаш ли право да гласуваш?
 
 

# 44
  • Мнения: 256
ТинаХрис, знам за причината
А по останалите въпроси няма да се повтарям

Общи условия

Активация на акаунт