Photoshop United

  • 42 743
  • 510
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 099
Лекси, честита ти рожденичка!
Да ти е жива, здрава, весела и засмяна и все така прекрасна.


Дяволинка прекрасна рамка, но заслугата си е изцяло твоя.   bouquet
Здравка много красиво колажче.
Maktub много добре си се справила.

# 466
  • Шумен
  • Мнения: 317
Лекси, много здраве и усмивки за Цвети! Весел празник!  newsm59

Момичета, не съм влизала във форума от началото на темата и имам много да чета. Grinning Нещата, които виждам на последната страница са чудесни.
Да ви покажа новия ми колаж. Доста се поизмъчих, защото ми е трудно да пресъздам идеите си. Та преживях малка творческа и емоционална криза. Mr. Green
             "Да спреш времето"


Увеличено - http://fc90.deviantart.com/fs37/i/2008/272/b/a/To_Stop_the_Time_by_mistakeps.jpg

# 467
  • Мнения: 1 516
Лекси, да ти е жива и здрава дъщеричката!



И за мама :

# 468
  • Мнения: 451
Лекси ,честита ти рожденничка.Много здраве,усмивки и успехи!

# 469
  • Мнения: 1 884
Лекси честита рожденничка!

# 470
  • София
  • Мнения: 1 456
Пожелания за всичко най-прекрасно, много здраве и
усмивки на рожденичката Цвети!
Мила Лекси, да ти е живо и здраво порасналото момиченце!
Весел празник!

# 471
  • Мнения: 2 336
Лекси, честита ти рожденичка да ти е жива и здрава и много да те радва!

# 472
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, много сте мили Heart Eyes Hug Много, много ви благодаря за милите пожелания  bouquet Довечера ще ги покажа на Цвети - сигурна съм, че ще се зарадва много!
Дяволице, ти ли прави картичката. Много е хубава!
Maktub, много е интересна и с атмосфера. А това бубулече е страхотно!
mistake, много е добър. Но предния ти колаж още ми е пред очите. Беше невероятен! Рядко съм се впечетлявам толкова!

Момичета, дръпнах си скрапа на Мими. Наистина е страхотен! Напрово сам си се реди!

# 473
  • Мнения: 156
Лекси, да ти е жива и здрава рожденичката, много радост и щастие да ви носи! Цвети, весели игри, добри приятели и много усмивки! Честит празник!

# 474
# 475
  • Мнения: 1 182
Лекси, честит рожден ден на чаровната Цвети и от мен  Hug Много щастливо детство и весел празник!!!  bouquet  bouquet  bouquet newsm51 newsm59 newsm67

# 476
  • Мнения: 354
Лекси, Честит празник на цялото ви семейство! Весели и безгрижни дни желая на Цвети от сърце!

А ето от мен за племенника ми, отново с ваша помощ Grinning 

http://images.necifer.multiply.com/image/2/photos/13/400x400/96/ … amp;nmid=70763992

   http://necifer.multiply.com/photos/hi-res/13/96    -голяма
Кита на Мими не мога да сваля newsm78Защо ли така, тоест не намирам от къде се сваля, а не че засиче при свалянето.

# 477
  • Мнения: 199
момичета как да си инсталирам четки за  cs3

# 478
  • Мнения: 354
четките Ами трябва да ги пейстнеш в папка  - C, program file,  Photoshop, Presets, Brushes. След това мисля, че се рестартира за да проработят

А аз пък да питам защо снимkи в CMYK не мога да ги публикувам в мултиплай newsm78, появяват се , но не се отварят. Дали нещо има при записването по-специфично?

# 479
  • София
  • Мнения: 2 166
четките Ами трябва да ги пейстнеш в папка  - C, program file,  Photoshop, Presets, Brushes. След това мисля, че се рестартира за да проработят



+ Отваряш си ФШ-а  : Edit-->Preset Manager-->Brushes-->Load(зареждаш новите четки)-->Done

Общи условия

Активация на акаунт