Photoshop United

  • 42 749
  • 510
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 818
Неци, браво!!!  Laughing Добре изглежда Simple Smile Дала си три еднакви линка  newsm78 и трите ги свалих  ooooh! Много по-удобно за ползвателите е елементите да са отделени в png формат, а хартиите в jpg ...  Peace

Лекси, мен започна да ме тресе вече предколедна треска  Joy А подхванах темата, за да има време идеята да преседи, да втаса и да се опече хубаво...

# 76
  • Мнения: 2 270
здравейте мамичета
Завърнах се от поредната почивка и мисля да се хвана по сериозна вече с фотошопа.
Утре ще ходя до Софето да се видя с Дам /ако още някой иска може да се включи/

Страхотни рамки и други неща видях в новата тема.Радвам се, че все повече хора се  включват и темата се възроди.

Млечко честит рожден ден на патерица/ астрални близнаци сте с моя мъж/ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • London
  • Мнения: 292
Честит рожден ден Малечко,
пожелавам ти много, много щастие.


Честит празник на Мира
и най-щастливи моменти за рожденика.





Дано не съм последна с пожеланията. Embarassed

# 78
  • Мнения: 1 884
Честит Рожден Ден на Ивчо на Мирка - да е жив и здрав и винаги усмихнат!!!



ЧРД и на Млечко малко на патерица...  Hug

# 79
  • Мнения: 1 516
Мира, да ти е жив и здрав малкият пораснал мъж Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 6 743


Mира, живи и здрави!!!!

Виждам, че Мактъб я сърбят ръцете вече  Joy за Коледа  Laughing
Идеята е добра!
Тази година не знам дали ще мога да организирам конкурс  Blush , и да приготвя всичко.Доста е трудоемко чисто физически, защото след като приключи конкурса, аз събирам файловете, поръчам картичките на снимки и за да станат картички, се купуват картони, на които всяка снимка се лепи и реже за да стане двойна (прегъната) картичка.Всяка картичка се слага в целофанов плик и и се лепи цена!Миналата година много ми помогнаха Нези и Цвети, както и мъж ми и големият син.Направили сме от ФШ тема около 500 картички, а поне още толкова отделно сме опаковали!Не знам дали ще успеем и този път  Confused Обикновено хората са заети околко празниците  Sad
Но момичета, който има желание и време да направи нещо, да го разпечата и да го донесе за продажба - ДОБРЕ ДОШЪЛ!!!   bouquet
Другия вариант е да поема пак отпечатването, но да ви събера у нас да лепим и творим  smile3534

# 81
  • Мнения: 139
Лекси, благодаря ти много за напътствията  Hug
Направих каквото ми каза и редактирах в предния пост.Няма да досаждам повече с тая рамка ,а ще взема да се захвана със следваща  Thinking
neci, още снощи го изтеглих твоя сладък кит топъл - пресен ,ама нъц  Joy хайде, чакам го като нова година  Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 7 242
Крис  Heart Eyes
Дам, аз обичам да лепя и режа Mr. Green Има време, ще измислим нещо да те отменим или поемем част от работата Peace
neci, скрапа изглежда много хубав. Непременно ще си го сваля. Благодаря  bouquet

Ето и от мен един есенен скраб Grinning. Дано някой си го хареса и свали. Предварително благодаря   bouquet  Мога ли да ви помоля и за малко помощ Praynig. Искам да направя така, че да се види и евент. свали от повече хора, но нямам идея как да стане това. Регистрирах се в Материнство, но тъй като нямам още публикации там, не мога да поствам линкове. Много ще съм благодарна, ако някой, който пише там, го публикува в тяхната библиотека. И изобщо на всякакви съвети относно това как се популяризира блог/скраб /. Знам, че не е особено хубав, но пък много му се старах и ще се радвам, ако повече хора си го свалят и ползват Embarassed

Може да го свалите от тук: http://liliapetkova.blogspot.com/



# 83
  • Мнения: 1 516
Лекси, балгодаря. Отивам да тегля!

След тази красота не знам как ще ви се стори моят първи опит, но все пак ще ви го покажа  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



Това е мини кит , затова и линкът за сваляне е само един .
http://www.4shared.com/file/62172330/fa14b07f/Radostche_Joyful_Colors.html
Критикувайте на воля , моля ! Laughing

Някой ще ме светне ли как да публикувам картинки в блог. Правя г като тук във форума, но не се визуализират ,а само стоят като текст newsm78

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 14:35 от Radostche

# 84
  • Мнения: 2 818
Ехаа, че хубави скрабове!!!  Laughing Браво Лекси и Радостче!  Grinning
Картинка се слага, като цъкнеш на , отваря се нов прозорец през който качваш  или даваш линк към картинката.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ ИВЧО!!!Мира, да ти е жив и здрав и само да те радва!  bouquet

Толкова много дизайнери, аз какво правя тук се питам  Rolling Eyes
Страхотни са всички китове!Браво момичета!
Аз правя последните си рамки  Sad Ще почвам работа в края на месеца и само ще ви се радвам отстрани. Sad


# 86
  • Мнения: 354
Ох, дано пак да не сложа някоя глупост. Съобщавам, че се опитвам да представя елементите и фоновете+азбука за сваляне , ето

http://www.4shared.com/file/62174852/6b7ec6e8/Elementsandalpha.html

http://www.4shared.com/file/62175131/13406c3e/FONove.html

Брей, много съм съм разсеяна и недоспала, сега пък забравих да кача лицето във 4share Rolling Eyes но вие го имате от горния пост.

Лекси, Радостче страхотни сте!  Hug

mle4ko
Какви ги говориш, ми за хобито все ще намираш по малко време да не зарадваш с някоя красота Praynig
Ти си страшно талантлива, не знам какво работиш, но ако не се занимаваш с изкуство много жалко за таланта ти.
Ще те чакаме скоро Hug Последната рамка е отново шеметна!!!

# 87
  • Мнения: 1 516
Maktub,  не работи бутона, явно нещо не ми е вред браузъра. Накрая си написах кода на ръка  Crossing Arms


Заповядайте http://radostchesmartdesignstudio.blogspot.com/. Още не е дооформен, но и това ще стане!


Млечко, аз ти казах вече, тез неща не мога да ги коментирам, толкова са красиви. Ох, тази работа, макар че трябва да започна през февруари още от сега ми е тъпо и се настройвам  Rolling Eyes

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит Рожден Ден на Ивчо!


Лекси не разбирам какво не му харесваш на скраба си, на мен ми се струва прекрасен.
Същото важи и за този на Радостче.
Неци, да не пропусна и теб. Просто всички сте толова напреднали, а аз забита тука в това село вече месец, почти без комп се чувствам все едно някой ми е отрязъл ръцете и даже, като че ли съм позабравила това-онова  Sad
И аз съм се захванала с един  newsm78 па да видим до къде ще го докарам и кога. И аз да попитам, всичко ли сами си снимате и режете после?

Млечко ти къде?  Naughty
Наистина имаш какво да показваш и какво да учим от теб, така че не се измъквай....

# 89
  • Мнения: 1 182
Честит рожден ден и от мен на Ивчо!!!Да е жив и здрав и много послушен. Hug
Млечко ,рамката е супер.Не говори за никакви последни рамки Naughty
Лекси ,скрапа е чудесен.Радостче ,твоя също.На мен се наложи да ми правят малка операция и за това имам поне малко време за фотошоп ,тъй като съм си в къщи.Ето новата ми рамка.

Общи условия

Активация на акаунт