Photoshop United

  • 42 778
  • 510
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12
Здравейте всички! Аз съм нова и от една седмица съм се запалила по Фотошопа.
Много сте добри, направо нямам думи.  Peace
Аз се опитвам да правя нещо по уроците и за една седмица доста неща научих от вас, за което много благодаря!
Имам едно въпросче: като задам размер на изображението 10/15 см във фотошопа и после като вадя снимката на принтера ми я вади отрязана отстрани, т.е не мога да оправя тия размери  newsm78 . Има ли някакво значение за размера че след това я правя в JPG формат. Дано да сте разбрали нещо от мойте обяснения, но нали съм начинаеща все още  Embarassed

# 91
  • Мнения: 919
Записвам се да следя темата Crazy

Мерси за картинките, много са красиви и ще ги използвам, дано не е твърде нахално от моя страна  Embarassed

# 92
  • Мнения: 2 818
Радостче, да не са ти категорично забранени изкачащите прозорци?

Гаргамелчо, ама и да покажеш после как си ги ползвала!  Hug

Даниела, колко отрязва? Ако е малко, можеш просто да правиш по един бял кант например 5мм по краищата (т.е. да намалиш една идея твоята картинка).

# 93
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Нещо не мога да сваля китовете на Лекси и на Радостче  Embarassed Свалят се на 99% и не мърдат повече. Защо така  newsm78
Даниела, не съм сигурна за настройките на принтера, но във фотото като ми ги изваждат, задава се опция fitt. Формата не е проблем

# 94
  • Мнения: 377
Мира, да ти е жив и здрав рожденика и много ,много да те радва!!!
Лати, много хубава рамка Peace
mle4ko, страхотна, невероятна,страшно  ми хареса bouquet
Виждам, че повечето от вас започнаха да правят елементи-браво!!!Аз тегля всичко, но за съжаление нямам абсолютно никакво време за рамки.

Тази седмица ходихме на тийм билдинг -изкарахме страхотно-язовир Кърджали и Родопите предлагат страхотни гледки.Качила съм снимки ,ако на някой му е интересно:

http://van4eto.multiply.com/photos/album/36/36

# 95
  • Мнения: 337
Задравейте, момичета Hug
Имам един въпрос малко встрани от рамкирането, ама тук сте и с фотошопа като цяло на "ти", та ще питам Mr. Green
Става въпрос за правенето на actions. По принцип долу горе се справям, но не знам как да добавя опция в екшъна да спира, за да можеш сам да направиш ръчна селекция на всяка отделна снимка с Lasso tool например. Ще съм много благодарна, ако някой ми помогне  bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 2 384
Мира  Hug , Честит Рожден Ден на сладкия Ивчо! Да расте много щастлив, здрав и красив!


daniela nikolova, добре дошла   Hug ! Каквото има неясно, питай Simple Smile
Lati , рамката е супер!!! И снимката Simple Smile   bouquet
И на Мле4ко също! Ракошни рамки сте пуснали двете!   bouquet
Момичета, браво за китовете. Много сте бързи с тях  Shocked  Grinning
Дамаянти, доста по-различна е, но  е много яка!  Peace
ивеее, толкова е сладка рамката ти  Heart Eyes
apoklistika , не съм правела досега actions , само ги ползвам готови  Grinning

# 97
  • Мнения: 948
Apo, виж този сайт какво обяснява (към края на страницата), според него има "insert stop" на някое от менютата. Или пък направо го питай този блогър  Sunglasses

http://coffeeteaphotography.blogspot.com/2008/04/tutorial-make-y … wn-photoshop.html

# 98
  • Мнения: 929
Здравейте момичета! Отдавна не съм имала възможност да види как я каратекакви красоти творите - чудесни рамчици. Приятен ден на всички.


дано и аз скоро да имам възможност да се позанимавам с ФШ, че вече съм забравила какво е   Embarassed

# 99
  • Мнения: 2 099
Здравейте момичета,
Отдавна не съм писала, но бях доста ангажирана. Страхотни неща видях и китове и рамки, браво на всички.   bouquet
Аз също най-накрая се престраших да публикувам един мой кит. Надявам се да ви хареса и да ви е от полза.  Embarassed
   
http://mpdesign08.blogspot.com/

# 100
  • Шумен
  • Мнения: 320
На патерица Честит Рожден Ден на Ивчо - да е здрав, весел и много палав!   bouquet

Момичета все по-добри ставате в китоправенето. Браво на Радостче, Лекси, neci и mimival! Страхотни сте! Hug
Радостче, много нежни цветове! Peace
Лекси, чудесно подбрани елементи и изглеждат страхотно! Hug
neci, много стилни рамки ще произведат момичетата с твоя кит!  Peace
mimival, страхотно, чак ме засърбяват ръцете и аз да направя рамка (нали съм по фантасмагориите  Grinning). Hug
Интересното е, че дори в китовете запазвате стила си. Grinning

Лати, много нежна и хубава рамка. Peace
Млечко, супер е и снимката страшно пасва! Peace
Mad Girl, добри са - контраста и цветовете са чудесни. Малко не може ли на първата да се махне шума от небето да не стои на петна или само на небето да се намали контраста? Peace
Дамаянти, супер! Текстурата много добре придава урбанистичния стил. Браво! Peace

# 101
# 102
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 107

Страхотно обработване на снимките. Мисля да прочета повече. Направо ме запали. Да вземем да направим отделна тема, в която да коментираме. Извинявам се за спама.

# 103
  • Мнения: 2 270
Дяволинка-те не спят.Много са бързи Joy Joy Joy

# 104
  • София
  • Мнения: 7 242
Мими, Радостче браво за китовете!!!!  Heart EyesСтрахотни са и толкова индивидуални. Мистейк е права, че отговарят на стиловете ви.
И аз благодаря за коментарите!
Млечко, Лати - страхотни рамки Heart Eyes. И Млечко да не се измъква Naughty Работи не работи, поне по една рамка седмично искаме да плакнем очи Wink
SheDevil, форумът иска регистрация, за да се разгледа. Ще се регна, но ако си искала да пуснеш линк към нещо конкретно, да знаеш, че не се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт