Как изглежда банята Ви - 4

  • 49 018
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 491
Добре дошли в новата тема!

Желая на всички ни красивите бани от мечтите ни Simple Smile.



Тук са предишните ни темички:
1, 2 и 3.

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, първа съм!  Hug
Момичета, пожелавам ви прекрасни бани, изработени от майстори-мераклии!  Peace

# 2
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Някой си ден /дано да е скоро/ мислим да си правим баня с тоалетна в спалнята /доста е голяма и има мегдан да се направи разделение/. Но все пак самата баня ще бъде доста малка. Идеята ми е да бъде с душ-кабина или със стъклен параван. Обаче нещо друго ме интересува. Бях чувала, че има комбинирани тоалетни чинии с биде, а никъде по сайтовете не намерих такова чудо. Това е много добро решение при положение, че мястото е кът. Някой знае ли къде може да се намери и колко струва? Сигурно е скъпо, но пък си заслужава.

# 3
  • Мнения: 459
Melodiya,   bouquet за новата тема

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
да се намърдам и аз bowuu

такааа, на 25 септември идват да изкъртят плочките в старата баня и в тоалетната. вече нямам търпение да започне проклетият ремонт. снимки - най-вероятно след месец-два.

# 5
  • Мнения: 2 803
Цоп тук. Joy

# 6
  • Мнения: 3 334
най-накрая може да се включа и аз,а не само да чета и да разглеждам снимки.
Искам да се похваля,че банята ми е почти готова.Очаквам днес и врата да и сложат и скоро и паравана,но ще я снимам тези дни и ще ви я покажа.Е определено исках баня в жълто и оранжево,но това,което харесах нямаше внос.Така,че след дълъг избор избрахме други плочки за баня.Също така не ни ги наредиха както аз исках и направиха объркване в подредбата /аз и съпругът ми нали сме на работа та не съм в къщи да ги контролираме/,но в крайна сметка стана добре,а поради факта,че се намъчихме,вече се примирявам и всичко ми харесва. Wink

# 7
  • Мнения: 36
Здравейте! Някой си ден /дано да е скоро/ мислим да си правим баня с тоалетна в спалнята /доста е голяма и има мегдан да се направи разделение/. Но все пак самата баня ще бъде доста малка. Идеята ми е да бъде с душ-кабина или със стъклен параван. Обаче нещо друго ме интересува. Бях чувала, че има комбинирани тоалетни чинии с биде, а никъде по сайтовете не намерих такова чудо. Това е много добро решение при положение, че мястото е кът. Някой знае ли къде може да се намери и колко струва? Сигурно е скъпо, но пък си заслужава.
polin-a моята братовчедка си сложиха такъв моноблок с биде и е мн готино!Предполагам ,че на Roka ще имат предложения или в някоя от по-големите фирме за санитарен фаянс,но в нета и аз нищо не намерих Cry ....или може би не знам как да го търся.

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 252
Хайде и аз се пльосвам в темата с едно въпросче. В дилема съм за това дали да сложа прагче в банята, където ще има душ- параван, или подът да е равен а прагчето да се направи от PWC дограма( разбрах, че и в тези фирми правят паравани за баня)? Само това ме притеснява, да не е много грозно и "тежкотоварно" с този профил и дали мога да разчитам на него да не прелива водата от душът? Дайте съвет!!!  Praynig

# 9
  • Мнения: 9 776
Skembelina, а дали братовчедка ти може да ти каже повече подробности откъде са си го купили и колко струва?

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 1 341
Хайде и аз се пльосвам в темата с едно въпросче. В дилема съм за това дали да сложа прагче в банята, където ще има душ- параван, или подът да е равен а прагчето да се направи от PWC дограма.

Моята врата на банята е с прагче и съм много доволна и въобще не е грозно Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 9 776
И мен ме интересува къде е това и понеже не съм учила английски, нито пък италиански, дали ще можеш да ми разясниш малко по снимките? А също и цена евентуално. Благодаря!

# 14
  • Мнения: 1 049
Това е модела, който предлагат за лодки, но може да се инсталира където и да е.   Peaceтук се вижда по добреФирмата имат представителства в различни страни, не знам дали ги … има и в България. При нас струват от порядъка на 1050 ?. Работят с ток 220 v. Има и други модели на други марки без ток,  но сега се сетих за този вариант.  Peace
рени55, в Италия е.  Peace
Eто още една известна марка Техният модел се казва Балена.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 13:12 от Zai4enze

Общи условия

Активация на акаунт