Отговори
# 15
  • Мнения: 68
хей ,здравейте,не съм се включвала отдавна,но то е само заради голямата суматоха вкъщи откакто децата се прибраха от лятното гостуване при бабите(всички знаете за какво става въпрос).заглавието на темата е страхотно,браво!
иначе дечица са добре,подготвяме се вече за първия учебен ден,Христо не е толкова ентусиазиран де,играе му се още,но 15 наближава.

честити празници на именниците и рождениците днес smile3525

# 16
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет, мамчета  Simple Smile
И ние се върнахме от 7-те езера, после от Созопол и засега сме си тук. Но както го дават топло през септември, май няма да се позавъртим много. Само изпитите ме спират.
Изкарахме страхотно всички - и малки, и големи.
А сега да честитим рождените и имените дни на всички, които сме пропуснали, както и на Алек на rosito_m_m  - децата да растат здрави и обичани, а мамите да се гордеят с прекрасните си слънчица  Hug

 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 196
Привет и от нас ние ,няколко дни нямахме нет и затова да ни извинят всчки които празнуваха ,че със закъснение им пожелаваме да са живи и здрави и само полажителни емации да създават на всички около тях.Лято, оформила си темата чудесно ,а също така както споменах и заглавието е чудесно  Grinning.Успех на всички стартиращи дечица в ясли и градини  Praynig...

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, мами  Hug
Солени целувки от Гърция  Sunglasses
Ние се позагубихме тук за 2месеца, ама слънце и море - знаете как е  Wink
Честито на рожденици и именици - да растат здрави и щастливи   bouquet   bouquet   bouquet
Я да ви питам - нещо ми се е приискало още едно бебенце  Laughing . Помогнете ми с дизагнозата:
 - видях помощ в лицето на свекитата и съм в умствено замъгление (прибираме се след 2дни в БГ и там съм сама с децата);
 - бебка е прекалено кротичка и съм в умствено замъгление, че се гледа лесно бебче;
 - много обичам мъжа си и искам много негови копия - в умствено замъгление, че ще се справим финансово с 4деца;
 - много пече тук, в Гърция, слънчасала съм и съм  в умствено замъгление  Joy  Joy  Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 6 258
Записче.
Моите са голяма комбина двамата, уж щяха да спят, та и ние да поспим, ама не, единия се катери на моята глава, другия на баща си. Поне да взема да изчистя и сгтовя. Whistling

# 20
  • Мнения: 2 821
Честит Рожден ден на двете Елисаветки Wink на патерица и на Алек днес!
Да растат здрави и безгрижни деца!

И ние бяхме малко на почивка, но само с едното - голямото дете Wink...И какво ми се оплакват приятелките с по едно дете, ми че то си е песен като си само с едно, че и голямо Laughing....

Заглавието е чудесно! Както винаги! Hug

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 17:18 от МамиБлю

# 21
  • София
  • Мнения: 1 124
Честит Рожден ден на Алек
Да е жив и здрав и да радва много мама и тати.

# 22
  • Мнения: 3 089
честито на алек - здрав, силен и умен мъж да порасне!

amaryllis - и 4те диагнози подхождат на твоята ситуация.
ОБАЧЕ!
свекитата ще адикират скоро, мъжът често биде овикван и намразван дори зарад битови неуредици /за справка - капакът на тоалетната чиния, мръсните чорапи и т.н./, а бебка сега е кротка - след месец навярно няма да е - значи това със слънчасването ще да е най-достоверно   Mr. Green

# 23
  • Мнения: 196
Furia  Peace и ние гласувахме за Евгения.Ето малко и нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282738

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 22:15 от bisssy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 124
bisssy благодаря  Hug. Много сте сладки Heart Eyes и много сладко се усмихвате Simple Smile
Ние от днес сме на ясла. Сутринта докато и слагах нещата в гардеробчето, Ева си влезна и почна да си играе  Heart Eyes, но ще видя как е било като си я взема на обяд Rolling Eyes. А утре дали с такъм ентусиазъм ще влезне пак  Thinking.
Това е от нас до после
Целувки и лека и успешна седмица  Hug

# 25
  • Мнения: 4 514
Я да ви питам - нещо ми се е приискало още едно бебенце  Laughing . Помогнете ми с дизагнозата:
Joy  Joy  Joy
Според моята леля да имаш повече от 3 деца е леко безотговорно.  Laughing Това в кръга на майтапа, разбира се. Щом ти се иска - давай, аз на твое място бих изчакала още година-две.  Wink
Честит Рожден ден на Алек - на патерица!   bouquet

# 26
  • Мнения: 643
Аз също вече съм с едното в къщи, много се бях притеснила за баткото с градината , но той е добре. Ходих наобяд да питам какво е правил, съвсем е спокойно детето. Ял си е , играл , сигурно и ще поспи. Само да са здрави, ама то като тръгнат и се почва ... Иначе къщата си е същата -разхвърляна , нещо не мога да се организирам да взема да изчистя по-основно.
Лека и успешна седмица на всички  с градините и с яслите...

# 27
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Колко празници пак съм пропуснала... ooooh!
ЧЕСТИТО НА ЕДНАТА ЕЛИСАВЕТА!
ЧЕСТИТО И НА ДРУГАТА ЕЛИСАВЕТА!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ДВЕТЕ!

ЛУДА,ЛЯТО,ДА СА ВИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ КРАСАВИЦИТЕ!

ЧЕСТИТО И НА РОЖДЕННИКА ОТ ВЧЕРА АЛЕК!
ДА РАСТЕ ЗДРАВ,МНОГО СИЛЕН И ПОСЛУШЕН!


Заглавието на темата е супер! Hug

Amaryllis,да ти се иска още едно детенце и много хубаво нещо и...предполагам съвсем нормално!Давай! Grinning
bisssy,много са сладки децата! Simple Smile
Успешна седмица на всички ви!

# 28
  • Мнения: 1 440
Ей,по-голям карък от мен май няма!
То да не се похвали човек!
Натали се събуди с температура и хърка от третата сливица.Как така,беееееееее!?
Приемам съвети всякакви,какво да я правя? #Crazy

# 29
  • Мнения: 1 121
Честит рожден ден на всички дечица Grinning да са живи и здрави и да растат много щастливи и безгрижни  bouquet

Виждам, че сте ме добавили в списъка за което сърдечно благодаря Hug
 
Баткото се казва Райън. Ако се чудите за името, ще уточня, че синът ми е наполовина българин, четвърт хърватин и четвърт американец Laughing много се чудих как да го кръстя и се спрях на нещо лесно, кратко и всеизвестно Laughing

Заглавието на темата е страхотно, много ме разсмя, както и поста на Amaryllis  Laughing Laughing Laughing Да си призная и аз винаги съм си мечтала за 3 деца, но мъжът ми е категоричен, че не иска повече от 2. И аз искам много негови копия, гените му са страхотни Grinning Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт