Идея за подарък на четири годишната ми дъщеря

  • 1 932
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Записвам се да следя темата , защото и моята по - голяма дъщеря скоро ще навърши 4 години , а и аз нямам идея какво да и купя .

# 16
  • София
  • Мнения: 56
В Хиполенд имаше няколко вида такива игри.

# 17
  • Мнения: 2 142
Моята дъщеричка много играе с "Поли покет" (извинявам се за кирилицата, но нещо клавиатурата ми отказа) -класическа момичешка игра.
Има много хубави идеи, ще си запиша някои за коледните подаръци, че тогава нищо не мога да измисля

# 18
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми има от година 3 дъски и все още играе с тях.Каквито и подаръци да е получила винаги се връща към дъските.С никоя друга играчка не е играла толкова дълго време.

# 19
  • Мнения: 3 089
щом така и така има интерс към букви/цифри, то вие вече се занимавате с 'образователната' част от възпитанието и игрите. на твое място, аз бих взема нещо коренно различно - например батут за скачане - кетлер, 80 лева  Mr. Green
ми така де - вие вече верояно сте научили буквите. ако се занимава предимно интелектуално, така да се каже, ефектът ще е, че на 5 години вече ще е мини професор.
аз имам същия 'проблем'. петра е под 3 г., а вече знае азбуката, брои до 20 и познава цифрите до 10. не знам как стана тая магия. но не мисля да поощрявам твърде тия й уклони. един батут и малко джасане по нещо поне за моето детет ще дойде повече от добе, мисля  Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мисля,че нещо такова ще и хареса

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тррудна работа това с подаръците, взехме и една енциклопедия и кукла Wиnx. От едната баба скутер(тротинетка). От другата май ще е батут (друго не ми хрумва) имам още 10 дни да реша. Дъски има, масичка със столче също. С кукли много не играе, а и има много подарявани досега.

# 22
за именния ден на моята дъщеря, също на четири години, купих магнитна дъска - от едната страна е бяла и може да се пише с маркер, а от другата с тебешир/включени са в комплекта/. в комплекта има и различни геометрични фигури с магнит  и цветни картинки /схеми/ на цвете, самолет, къща и др. Дъската е така направена, че когато детето не се занимава с нея, всички дребни части се събират вътре и се затваря като куфарче. /ама и аз как го обясних......./
Точно такава дъска търся и аз. Би ли споделила от къде я купи, моля.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт