www.babyundkinderkleidung.de - с доставка само 2.95 Евро до БГ!!!

  • 6 894
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
 Laughing  горките не са мн добре с немския, явно са холандци.

Та, до 500гр е 2,95?, ако се събира в плик.
Ако е над 500гр, стават 6,50?.
Когато поръ4вате, полу4авате отделно мейл с правилните тр. раzходи.

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 62
Искам и аз да изкажа благодарността си за този сайт. Разгледах го с удоволствие и си набелязах някой неща. За съжаление съм прекалено много на Вие с немския, и въобще не мога да се ориентирам в нещата .
ЗА ТОВА МНОГО МОЛЯ МАМА, КОЯТО СМЯТА СКОРО ДА ПУСКА ПОРЪЧКА, ДА МЕ ВКЛЮЧИ КЪМ НЕЯ. newsm17
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ newsm51

# 17
  • В събота
  • Мнения: 201
Айде честито  Close

Even the sending costs to your country will be ? 9,10

Това получих след като им платих, т.е. сега трябва да доплащам  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Поръчката ми съвсем няма да е половин кг - три панталончета и една рокличка - всичките номер 68.

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 18:36 от Tikvichka

# 18
  • В събота
  • Мнения: 201
Вече се редактирах веднъж, затова пиша на ново.
Ето какво направих:
Избрах си нещата, сложих си ги в кошницата, финализирах поръчката, като си попълних всичките данни (т.е. изрично съм си избрала страна България) и плащане през PayPal. Появи ми се направо бутонче, което ме прехвърли на страницата на PayPal с готова форма с попълнената сума, която включваше 4% за начина на плащане и 2.95 евро за доставка. Платих си аз, получих си и потвърждение за успешно плащане, обаче днес получавам мейл на развален английски, че доставката до Бг била 9,10 евро  #Crazy #2gunfire Писах им с въпрос как да им доплатя и сега чакам отговор. Но мисля че за първи и последен път ще пазарувам от тук  Stop
Та предложението ми е да смените заглавието на темата...

# 19
  • В събота
  • Мнения: 201
Мнооого сори, че пак пиша, но докато начаткам предишния пост и те ми отговориха  Laughing

Та, казаха ми че нямало нужда да доплащам, пратката ми ще тръгне в понеделник  Shocked Shocked Shocked

Просто незнам какво повече да пиша....

# 20
  • някъде
  • Мнения: 979
Мисля,че шипинга действително е 9евро,но за да не се излагат ти опрощават разликата,която е трябвало да доплатиш.Тоест,грешката е тяхна и те си поемат вината.Но са си коригирали шипинга.

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 62
Момичета, ясно е че с немския няма да се справя, но моля ви ако има начин да сменя на английски, пишете как да го направя.
Предварително благодаря.

# 22
  • Мнения: 1 251
Сега и тук да харчим пари! newsm08 Ще се пробвам и аз, а на който му дойде поръчката да сподели как са минали нещата с получаването! Praynig

# 23
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Искам да се извиня, ако съм подвела някого. Просто много му се зарадвах на този сайт и бързах да споделя... Аз писах, че не съм поръчвала де, но все пак. Дано всичко е ок с поръчките ви!  Peace Пишете какво става!

# 24
# 25
  • Мнения: 1 269
хайде и аз тук.
до сега сьм пазарувала от ларедут,ягодка и ибей,това ще бьде следващия онлайн магазин,харесах доста неща. Peace

# 26
  • Мнения: 706
абе,няма много общо сновите им колекции Rolling Eyes
http://www.name-it.com/site/index.html#/autumn-2008-collection

# 27
  • Мнения: 1 269
все пак са -65 %,според мен това са нещата,които са им останали от минали колекции.аз пуснах порьчка преди около час,получих и мейл и сега чакам  Wink
кьм тези,които са порьчвали-за колко време пристигат колетите?

# 28
  • В събота
  • Мнения: 201
Май аз съм първата поръчала и още чакам пратката.

silvi@, ти как плати и колко ти взеха за доставка?

# 29
  • Мнения: 1 269
Verkaufspreis (Reduziert auf) 20,85 ?
Lieferkosten 2,95 ?
Mehrwersteuer 19%(inkl.) 3,33 ?
Zahlungszuschlag
Gesamtsumme: 0,95 ? 24,75 ?

това са ми пратили на мейла,тотала преди да начислят таксите беше 20,85 евро.

Общи условия

Активация на акаунт