Мис Каприз

  • 2 303
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
На Дон Вито до скоро не беше безплатна поръчката.Ще се радвам,ако вече е.
На Джиков е безплатна,но ти калкулират кутиите за храна.Ако сте повечко хора,може да си купите цял сервиз за тази сума.

# 16
  • Мнения: 2 759
На Дон Вито до скоро не беше безплатна поръчката.Ще се радвам,ако вече е.
                     Нищо подобно - поне от 1 година насам поръчките са безплатни. Идват и за една салатка, времето е в зависимост от местоположението - при нас идват след около 15 минутки и се чудех дали им е практика  Twisted Evil. Не плащаш допълнително кутии, а винаги ти носят прибори.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Ние пък сме фенове на Пици Фрици. Безплатна е доставката, а пиците са невероятни. Мъжът ми за първи път в живота си яде студена пица на другата сутрин и каза, че е даже по-вкусна. Доставката е за 30-40 минути максимум.

# 18
  • Мнения: 824
На Дон Вито до скоро не беше безплатна поръчката.Ще се радвам,ако вече е.
                     Нищо подобно - поне от 1 година насам поръчките са безплатни. Идват и за една салатка, времето е в зависимост от местоположението - при нас идват след около 15 минутки и се чудех дали им е практика  Twisted Evil. Не плащаш допълнително кутии, а винаги ти носят прибори.

Не съм поръчвала от 5-6 месеца при тях.Но не съм казала,че при Дон Вито се плащат кутиите.Що не четем всичко,а?

# 19
  • Мнения: 2 759
На Дон Вито до скоро не беше безплатна поръчката.Ще се радвам,ако вече е.
                     Нищо подобно - поне от 1 година насам поръчките са безплатни. Идват и за една салатка, времето е в зависимост от местоположението - при нас идват след около 15 минутки и се чудех дали им е практика  Twisted Evil. Не плащаш допълнително кутии, а винаги ти носят прибори.

Не съм поръчвала от 5-6 месеца при тях.Но не съм казала,че при Дон Вито се плащат кутиите.Що не четем всичко,а?
                      Обещавам следващия път да слагам името на потребителя, към който е насочено изречението отпред. Иначе така наистина не е гот - три изречения, към различни хора... не става ясно. Само може малко зор да видя, когато изречението е към всички, но пък ще се накопирам за тоя живот  Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 575
Току-що си поръчах от Дон Вито 3 неща, дойдоха много бързо, напоследък са големи бързаци, преди яко се дънеха, но не си спомням някога да се е плащала дотавката.
А Мис Каприз са много зле, май всичките. Аз имам преки наблюдения от тази на Плиска...нищо читаво не съм яла там. Винаги съм разочарована. Те дори един айрян не могат да направят като хората.

# 21
  • Мнения: 824
Програмата,един цитат е достатъчен,за да разбера дали към мен е било насочено или към друг.Все ми е тая,обаче. Wink

Сори за спама!

# 22
  • Мнения: 824
Ането,като каза айрян се сетих,че в Дон Вито никога не се съгласяват да ни направят такъв/говоря само за поръчка по телефона/.Нямали в какво да го направят. ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 16 036
И да го направят - няма в какво да го донесат.

# 24
  • Мнения: 824
На Джиков го носят в голяма бутилка от минерална вода.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 890
      И аз поръчвам редовно от Дон Вито - преди от пицарията в Лагера, отскоро направиха и в Кр. поляна. Доставката е безплатна и Бягащото им пиле е номер 1 !   chef

Общи условия

Активация на акаунт