помпа за кърма

  • 3 534
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
Авент. Може да с икупиш и на старо от www.prodavalnik.com. Там продават на цени от 35 до 50 лв запазени, понякога неизползвани. Аз си купих от там помпа в гаранция,в оригинална кутия, с всички резервни части  използвана само два, три пъти за 35 лв.

# 16
  • Мнения: 1 672
горещо ти препоръчвам помпата на Авент  Peace

# 17
  • Мнения: 288
Аз си взех електрическата на авент Peace
 http://family-bg.com/prX_2576.htm
И първият път ползвах електрическа и мисля че са по добри от ръчните,много е по лесно

# 18
  • Мнения: 429
незнам защо но мислех че няма да ми трябва затова и не се бях поинтересувала въобще но след като родих още преди да ме изпишат му поръчах да ми донесе беше chicco не е зле но не мога да сравнявам защото все пак незнам за другите.

# 19
  • Мнения: 1 341
Още един глас за Авент.
Наистина е по-добре електрическа, щом храниш бебето само с изцедена кърма, но ако не можеш да си го позволиш от финансова гледна точка, и ръчната ще ти върши супер работа.
Аз моята я използвах доста около 8 месеца. Голяма експлоатация падна, много съм доволна. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 39 770
Имам две - тип спринцовка и Авент. И от двете съм доволна. Спринцовката изцежда доста, но боли.

# 21
  • Мнения: 34
Аз препоръчвам Playtex, и за мен това е ново като марка, но останах наистина доволна. Бебката ми след няколко дни ще стане на месец, но не иска да засуче от мен и аз се изцеждам. За около 20-30 мин. изцеждам и двете гърди. А в комплекта с помпата имаше и пликчета за еднократна употреба и те ми спестиха много време. Сега не стерилизирам и мия само помпата и един биберон с топла вода и сапун.

# 22
  • У дома !
  • Мнения: 700
Първо си купих на Canpol bebes-,ръчна за около 48лв.,бях много доволна докато един ден реших да стерилизирам цялата заедно с дръжката в микровълновата и я прецаках тотално Sad След това мъжа ми ми купи електрическата на NUK,но не бях доволна,много бавно изцеждаше Naughty

# 23
  • Мнения: 493
Много съм доволна от ръчната на Авент Peace

# 24
  • Мнения: 4 020
Препоръчвам електрическа - скъпа е, но пък удовлетворението, че храниш бебето с кърма компенсира разхода

# 25
  • Мнения: 1 102
Аз пък се насочих към Медела, в Авент е имало Бисфенол А.

Общи условия

Активация на акаунт