Втора бледа черта 7 дни след овулация. Дали съм бременна?

  • 8 402
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
 newsm78 Ако си толкова нетърпелива и несигурна–пускни си ЧХГ утре и след ден два още веднъж,ако е нормална бременност стойностите се удвояват за 48 часа!

# 16
  • Мнения: 1 001
еее че то не остана време след 2-3 дни ще знаеш с по голяма точност

# 17
  • Мнения: 390
разочарованието наистина е голямо.... ще послешам всички и следващия път няма да бързам с теста преди закъснение. сега се замислям за изследвания дали имам проблем със задържането. някой може ли да помогне - какво се изследва? а цените как са?

# 18
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Това е нещо съвсем нормално - природата си знае работата, затова навсякъде казваме и даже вече ми писна да повтарям,че тест не се прави преди закъснение Peace за да няма после разочарование

# 19
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
pisss, нямаш никакви проблеми, момиче! за задържане може да става въпрос чаааак след като затупти сърчице. даже още по-нататък...

съвсем ранната бременност се самотерминира сравнително често, поради най-различни причини (ефектът е леко закъснение или дори съвсем навременен мензис).

точно затова, както мъдро те е посъветвала и amanita, недей прави тестове преди закъснението. следващият месец ще се получи, стискам палци!!  Praynig

# 20
  • Мнения: 390
благодаря, момичета! реших, че почвам да меря и БТ. ще купя дигитален, но мисля да меря под езика.  четох, че и така може. а после ще се науча и да разчитам графиките. късмет на всички!

# 21
  • Мнения: 1 001
това кой опит ви е?

# 22
  • Мнения: 390
вече година опитваме... с тестовете започнах от 5-6 месеца. ние не пропускаме ден, а като чета за разни схеми през ден, се шашкам.

# 23
  • Мнения: 1 001
май наистина е време да си направите някои изследвания.дано всичко да е наред и скоро да видиш двете чертички

# 24
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Един непотърсен съвет от мен: разбирам желанието ти, но спри да се шашкаш и да мислиш и кроиш схеми и ще се получи!   Naughty

Бебетата стават с любов, те не се правят с напрежение. Остави на Бог да реши кога е най-доброто време за малкото човече, дори и да не вярваш.

Все пак, ако схемите, плановете и температурите ще ти донесат повече увереност, действай така...  Hug


# 25
  • Мнения: 390
спермограмата ни е добра, лапарото показа идеални тръби и никакви други проблеми. май отиваме вече в друга тема. пак ще правим тестовете и ще мерим БТ.
Мяуче, благодаря за съвета. признавам, че имаш право донякъде, но това не значи да оставим всичко и да чакаме, ако се случи... естествено напрежението си го има у всяка една от нас, които опитваме и чакаме всеки месец. това с "отпусни се и се забавлявай, не мисли за това..." за мен са глупости. няма как да не мисля за това!

# 26
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
... това с "отпусни се и се забавлявай, не мисли за това..." за мен са глупости. няма как да не мисля за това!

Ще видиш, обаче, че точно в такъв момент ще се получи бебо (дори да успееш да си откраднеш един единствен спокоен миг на релаксация Wink...

Казвам го от личен опит, т.е. не просто скандирам разни често повтаряни из този форум лозунги.  Peace

Плюс туй, аз не те съветвам да не мислиш за бебето. Всички ние мислим предимно за нещата, които искаме да ни се случат. И тъгуваме и се безпокоим за онези, които не се случват въпреки неистовото ни желание. Въпросът е да го даваш по.лежерно. И да минеш с минимум изследвания и доктори. (Ти самата казваш, че изследванията дотук са ок).

От друга страна, разбирам, че трябва да действаш, т.е. да знаеш, че си направила всичко, което зависи от теб...  Grinning

Явно всеки трябва сам да си стигне до тези изводи!! Съветите от непознати малко или много дразнят...

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 11:08 от Мяуче

# 27
  • Мнения: 390
радвам се на съветите - затова се включих в този форум. като гледам графиките на някои момичета, че им се получава от 2-3 опита през целия месец...

# 28
  • Мнения: 975
Пис,а след като всичко е наред,тръби,спермограма какво казват докторите?Кога прави лапарото?

# 29
  • Мнения: 390
лапарото беше на 1 август. докторите казаха да не се стресирам и в следващите 6 месеца да чакам резултат. минал е едва първи опит. но съм си доста стресирана. а и този месец след хубавите дни имах странни усещания в тялото си. след овуто не са спирали да ме болят яйчниците. може и лапарото д е повлияло. вече втори цикъл ми е по-кратък с 3-4 дни в сравнение с преди операцията. и странното е, че теста пак ми отчете на 13-я ден ову - като при 30 дневен цикъл

Общи условия

Активация на акаунт