PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 649
  • 969
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 496
И аз не виждам нищо гей в снимките. Шапката , обаче, наистина е мнооого кофти. Wink Joy
А бе гей, не гей, добър актьор е. И с тези сини очета... Heart Eyes

П.С. С еднакви чехли са двамата красавци. Mr. Green

# 631
  • Мнения: 11 747
Има ли известен актьор или певец, за когото да не се е казало, че е гей, в някой момент?
И като е мъж, това означава ли, че трябва да излиза от в къщи само с жена или сам? Тия снимки са търсени, че ровени, белким се намекне за нещо...
Какъвто и да е, ние няма да го видим по- отблизо, освен от телевизора, тъй че...

# 632
  • Мнения: 2 746
Ако ги щракнат да се цункат или гушкат, тогава ще повярвам, че е гей  Grinning

# 633
  • Мнения: 31 362
Имаше ги снимани прегърнати с другарчето. Mr. Green

# 634
  • Мнения: 1 992
И аз се прегръщам и внимание! целувам с приятелките си. И снимки имам с тях.

# 635
  • Мнения: 2 149
И аз се прегръщам и внимание! целувам с приятелките си. И снимки имам с тях.
И аз,и аз Laughing Ей,ще ни излезе име Whistling

# 636
  • Варна
  • Мнения: 478

Гледах че в замундата е излезнал някакъв нов филм Max Payne в които играе "Сукре", не съм го гледал още и не мога да кажа дали е хубав или не, само видях, че играе единия от любимците ни.
[/quote]

Интересен е филма-екшън е,през цялото време се стрелят.Сукре играе отрицателен герой,но се появява само на края на филма.

# 637
  • Мнения: 36
Супер серийка, чак сега я изгледах, нямам търпвние за следващата................

# 638
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
Има ли известен актьор или певец, за когото да не се е казало, че е гей, в някой момент?
И като е мъж, това означава ли, че трябва да излиза от в къщи само с жена или сам? Тия снимки са търсени, че ровени, белким се намекне за нещо...
Какъвто и да е, ние няма да го видим по- отблизо, освен от телевизора, тъй че...
точно казано

# 639
  • Мнения: 776
Серията ме държа в напрежение Hug, но Майкъл толкова ли не можа да предвиди, че под Сцила има аларма, която се включва при допир Rolling Eyes, беше малко нереално (освен, ако това е била целта Peace) предвид пословичната му предвидливост и това, че винаги мисли с 10 хода напред.

# 640
  • Мнения: 727
Серията ме държа в напрежение Hug, но Майкъл толкова ли не можа да предвиди, че под Сцила има аларма, която се включва при допир Rolling Eyes, беше малко нереално (освен, ако това е била целта Peace) предвид пословичната му предвидливост и това, че винаги мисли с 10 хода напред.
ахам
Дори се поколеба преди да пипне newsm78 дано да е запланувано или е просто недомислена постъпка,все пак е зле човечеца Rolling Eyes
Относно посоката му-мисля че си е негова работа Peace

btw  Гретчен много палава гимназистка беше Mr. Green

Чакам следващия Crazy

# 641
  • Мнения: 657
Приемате ли още една фенка на Майкъл?  Heart Eyes Mr. Green

Наистина последната серия ме държа в напрежение, особено накрая получих сърцетръшкане. Mr. Green Обаче все пак ми се иска да не подценяваме Майкъл, досега винаги е действал много логично и безотказно, прекалено тъпа изцепка би било да не се досети, че има аларма под Сила.  Thinking Струва ми се, че е част от плана, ама каква... ще разберем във вторник. Wink

Не мисля, че Уент е гей. Naughty Снимка на двама мъже, ходещи един до друг или в кола нищо не доказва. И аз четох интервюто, където той отрича тези слухове и казва, че се надява да си намери сериозна приятелка и да създаде семейство. Peace

# 642
  • Мнения: 4 496
Пък и като че ли той я огледа Сцила преди да я докосне. Даже я погледна и после вдигна глава към камерата на тавана. Thinking

# 643
  • DE
  • Мнения: 967
Според мен го направи нарочно това с докосването.
Мисля, че иска да хване Генерала и да вземе шестата карта!!

# 644
  • Мнения: 2 407
Хубава серия.

Общи условия

Активация на акаунт