Поредния любовен многоъгълник...

  • 11 073
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 599
Много го казват, та дори и ти:
, но истински цените неща за тях не са, как ли би ти начесал еди кой си някои то части...

# 91
  • Мнения: 1 849
Не вади писаното извън контекста!!
Секса е важен, но заради него не си заслужава да нараняваме хората които ни обичат. Важен, но не толкова, че нашите прищявки да стоят преди това да мислиш как се чувства партньора ти. Надявам се вече да съм ясна.

# 92
  • Мнения: 2 448
pasinet, само се чудя ти тия разсъждения за бъдещето как ги измисли, преживя ли ги или някоя женица ти ги наби в главата. Извинявай за по-твърдия тон.

Не си извинена.
Да, преживяла съм много и най малко обичам такива категорични съвети и изказвания, че секса не е важен от полуфригидни жени.

П.П. Оооооооо, сега виждам че си някаква религиозна, изобщо нямаше да се старая да отговарям, ако бях забелязала.  ooooh!

# 93
Цитат
А колко просто би било, ако беше....ех...

в контекста на темата е точно черно и бяло това, че не хората не им отърва да знаят, че правят нещо нередно е показателно за техния морал и разбирания. Гадно е да изневери на партьора си защото иска да си начеше шу...та с друг к.р ....
извинението в случая са като задника, всеки си го има.
като толкова много иска да пробва, да се разделят да си начеше мераците и ако реши че с 1-я и е било добре да се върне .... ако все още той ще иска да е с нея.


А според теб той дали би искал а е с мен след такова нещо? Той е нормален човек все пак! Тръгна ли си- няма връщане. И според мен това е нормално, и аз не бих приела някго обратно след като се е начешал!

Migito, не че искам да се заям, но и мен ме учудва категоричността ти. Ти мислиш ли че моя приятел знае каво ми е в главата?

na_ga, да, не искам просто чукане, искам и някакво отношение (говоря НЕ за половинката), и точно заради това за сега ще се възържа от опити с господина.

pasinet, за него понятие като "да се разделим временно" няма. И е нормално, пак казвам той е нормален, себеувжаващ се мъж.

Аз мисля че е по-унизително и за вама ни да се опитвам "легално" да се ч....м с други, залъгвайки всички (и себе си) че като сме разелени замалко, например, няма лошо да прбвам тук и там. По-обрия вариант споре мен е ако нещо се случи да остане в тайна. Говоря за енократна случка, не за друга връзка.

# 94
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма специално отношение и просто чукане ... всъщност едно жиголо би било нещо такова, но да ли това търсиш?

# 95
Не, не искам жиголо. Искам точно този човек, защото има тръпка, привличане... но все пак, както казах, за секса трябват двама.

# 96
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 674
Добре де, аз не мога да разбера - искайки някой си, продължаваш ли да искаш твоя си?
Докато правиш секс с него, си представяш другия ли?
И един банален въпрос - ако на тебе ти се сервира подобно нещо, как ще реагираш?

# 97
Добре де, аз не мога да разбера - искайки някой си, продължаваш ли да искаш твоя си?

Да, макар и не със същата страст както в началото, но с чувства (колкото и тъпо да звучи след написаното за другия)

Докато правиш секс с него, си представяш другия ли?

И това се е случвало...  Embarassed

И един банален въпрос - ако на тебе ти се сервира подобно нещо, как ще реагираш?

Естествено че бих се почувствала ужасно зле! Но аз не мисля подобно нещо да му го "сервирам". Бих го запазлиа в мен.

# 98
  • Мнения: 483
Стана ясно, че момичето ще кръшне. Стига сме спорили. Я да помислим сега как да стане това  Mr. Green
conffused , има ли някакво развитие по въпроса. Доколкото се сещам искаше  Whistling с "Казанова". А имате ли общи познати, в смисъл има ли начин твоя човек да научи?

# 99
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Вече се изказах в темата, но поста на pasinet и това:

Съпруга ми не е имал жени преди мен и повярвай ми изобщо не му и идва на ума ама с друга как е
А, това ти твърдение е просто върхът! Shocked Ти пък откъде знаеш, какви мисли му минават в главата!?!? То бива самонадеяност, но твоята май е в много големи дози.

маааалко ме издразниха. Не съм съгласна, че ТРЯБВА да се опита с втори и трети, за да се знае дали е подходящият. Това са си пълни глупости и извинения за да си начеша някой крастата. Знам, защото години наред бях "семейна" (без подпис) с първият ми мъж, и да ви кажа, не ми минаваха мисли от сорта "Ама наистина ли е идеалният за мен? Дали да не пробвам и с още един/двама/двайсет, че да разбера?". Да, секса е важен, но секса с мъжа ми. А секса само за едната тръпка, при положение че имам човек до себе си, на който държа, е най-меко казано глупост (мъжа ми го определя като ку...ство).

# 100
Стана ясно, че момичето ще кръшне. Стига сме спорили. Я да помислим сега как да стане това  Mr. Green
conffused , има ли някакво развитие по въпроса. Доколкото се сещам искаше  Whistling с "Казанова". А имате ли общи познати, в смисъл има ли начин твоя човек да научи?

 Joy  В добра посока мислиш!
Не, няма ниакво развитие, едва ли и ще има, защото сега го виждам много рядко. Колкото до общите познати-да, има, но мисля че и без тях би трябвало да е усетил. А пък и аз не съм и не мися да им споделям изобщо, защото... не знам, сигурно няма да го приемат добре а и не могат да "помогнат".
Вчера си мислях че вече е крайно време да престана да се прехласвам по него, да престана изобщо да мисля за него. Явно човека няма интерес, нищо не мога да направя освен да спра да се самотормозя. И от вчера опитвам, но без да се усещам нахлува в мислите ми  Confused Въпреки всичко ще положа всички усилия да го изгоня оттам.

# 101
  • Мнения: 483
Аз имах предвид дали ти, той и приятелят ти имате общи познати, защото може гаджето ти да научи.

Явно човека няма интерес, нищо не мога да направя освен да спра да се самотормозя. И от вчера опитвам, но без да се усещам нахлува в мислите ми  Confused Въпреки всичко ще положа всички усилия да го изгоня оттам.
Ако не се виждате често, ще го забравиш. Сега мислиш за него, само защото имаш нужда от разнообразие, а той ти се струва симпатичен.
А сигурна ли си , че няма интерес, така както го описваш, изглежда като много авантюристичен тип.

# 102
то на негово място друг ще се появи. по-скоро си дай сметка дали е бил просто Казанова тоя, дето ти е влязъл в мислите, или пък идеята да опиташ с някой друг  Whistling това според мен е много важно, защото ако реално е така и продължиш с твоя настоящ приятел, то тогава значи само ще се залъгваш и само ще протакваш нещата  Naughty

# 103
Natasha, не съм те разбрала значи. Не, нямаме такива общи познати. Иначе съм почти сигурна че няма интерес, все си мисля че ако имаше щеше да направи някаъв намек, нещо.... Може и да не смее, защото както казах познава родителите ми (майка ми повече, баща ми-бегло, и с двамата не са близки, но знам ли...)

Зол, може би има нещо вярно, любопитно ми е да пробвам с някой друг. Но не ме првличат разни непознати..

# 104
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не си поставяй за цел да пробваш непременно някой,детинско е.....,тези неща стават(както казваме)от само себе си....

Общи условия

Активация на акаунт