Поредния любовен многоъгълник...

  • 11 114
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Никой не казва ТИ да правиш първата крачка към господина, ако не си сигурна дали симпатията ви е споделена. Един по-дълбок поглед понякога е достатъчен. Ако е достатъчно "школуван" съблазнител, би трябвало да му стане ясно.

# 61
  • Мнения: 599
Иавинявам се, че обърках "гостите".
Някоя, ти поне като изказваш мнение, влизай с ника си, а не като анонимка.

Шокирай се колкото си искаш. Не забранено.

# 62
Скъпа na_ga, обикновено се шокирам от неща, които не съм очаквала, че разумни хора ще кажат или ще направят, т.е. не ги приемам за нормални. Всъщност ти изобщо не си ми скъпа.
И ако от някой от тук пишещите каже, че е нормално да се подстрекават другите към изневяра, то тогава аз ще кажа, че напразно съм си губила времето в този форум в продължение на толова години! Рядко се включвам в дискусиите, ама това тук направо ми надмина очакванията!
Браво!
Интересно ми е, ако утре авторката на темата пусне друга тема със заглавие "Той ми изневери, какво да правя?", какво ще кажете?!?
Ами аз знам какво:
1. Говорете (даже се съмнявам в този случай някой да я посъветва да говори, по-скоро ще бъде посъветвана направо да действа)
2. Събирай си багажа и се махай от изрода (или изгони го от къщи). "Дебил, мръсник, как си е позволил!"
Дали някой ще защити момчето, че просто ей така е решил да понатрупа малко опит!?!?!
В крайна сметка всеки си има ценностна система, излишно е да се правят обобщения по темата!!!

# 63
Забравих и още нещо-към conffused: не се хаби, ако останеш със сегашния ти приятел и преспиш с другия господин, ще те гризе съвестта ден и нощ. Ще се почувстваш като предателка и ако имаш морал, повярвай ми, това много ще ти тежи!
Чувала съм, че девет от десет случая са разочарования, дали е вярно не знам!

# 64
  • Мнения: 6 916
Големи терзания, голямо чудо.............
Иска ти се нещо друго, пробвай тогава пък каквото стане.
Аз ако обаче съм младо агнешко хич и няма да се занимавам с некви дърти пърти...................
Били готини и не знам си кво, айде знаем ги тези................... провиснали топки...............

# 65
доколкото разбирам от дотук прочетеното е, че проблемът вече е не дали да се "кръшне" по принцип, а дали да се действа по отношение на по-възрастния мистър  newsm78

# 66
  • Мнения: 343
Като не си се наживяла - скъсвай с гаджето и си задоволявай вилнеещата хормонална буря. Да тъчеш на два стана е голяма простотия, за която никоя възраст не е оправдание.

# 67
  • Мнения: 332
Забравих и още нещо-към conffused: не се хаби, ако останеш със сегашния ти приятел и преспиш с другия господин, ще те гризе съвестта ден и нощ. Ще се почувстваш като предателка и ако имаш морал, повярвай ми, това много ще ти тежи!
Чувала съм, че девет от десет случая са разочарования, дали е вярно не знам!
Да бе да, глупости. Нещо ги правиш нещата много по-сериозни отколкото са  ooooh! Дай да сме като коне с капаци и да имаме само 1 мъж в живота си, да го гледаме влюбено и никога в страни. Да, но Никоя, такива филми няма  Mr. Green Защо едно младо, неомъжено момиче да няма право на избор? Щом и харесва този "другия" мъж, защо да не изживее с него нещо красиво, щото гаджето и е Незаменимия ли?

# 68
доколкото разбирам от дотук прочетеното е, че проблемът вече е не дали да се "кръшне" по принцип, а дали да се действа по отношение на по-възрастния мистър  newsm78


Май така  Blush
Но все пак мисля че някои от мамите са прави като казаха че все пак кавалера трябва да покаже все пак някакъв интерес. Нямам намерения да му се предлагам и оставям нещата както са! Той губи  Crossing Arms   Grinning

Забравих и още нещо-към conffused: не се хаби, ако останеш със сегашния ти приятел и преспиш с другия господин, ще те гризе съвестта ден и нощ. Ще се почувстваш като предателка и ако имаш морал, повярвай ми, това много ще ти тежи!
Чувала съм, че девет от десет случая са разочарования, дали е вярно не знам!
Да бе да, глупости. Нещо ги правиш нещата много по-сериозни отколкото са  ooooh! Дай да сме като коне с капаци и да имаме само 1 мъж в живота си, да го гледаме влюбено и никога в страни. Да, но Никоя, такива филми няма  Mr. Green Защо едно младо, неомъжено момиче да няма право на избор? Щом и харесва този "другия" мъж, защо да не изживее с него нещо красиво, щото гаджето и е Незаменимия ли?

Някоя, и аз си мисля че така ще бъде- ще ме гризе съвестта, но принципно бих рискувала.

kate_ash също е права за сериозността. Не мога да кажа че нещата между мен и половинката не са сериозни, но по-сериозно щеше да съм омъжена с деца и с такъв евентуален флирт да рискувам семейството си.



А бе хора, никога ли не сте "кръшкали" на гаджетата си? На гаджетата, не на съпрузите. Бих казала че в повечето случаи така се "преминава" от една връзка към друга, въпреки че аз лично нямам намерение да правя това. Както казах- не искам друга връзка.  И колко хора от вас са женени за първия (и единствен, да уточна) мъж с който са правили секс?

# 69
  • Мнения: 483
kate_ash   bouquet
 
Цитат
не се хаби, ако останеш със сегашния ти приятел и преспиш с другия господин, ще те гризе съвестта ден и нощ. Ще се почувстваш като предателка и ако имаш морал, повярвай ми, това много ще ти тежи!
След това изказване се почувствах все едно съм в манастир от 15ти век  Tired

# 70
  • Мнения: 599
Цитат
не се хаби, ако останеш със сегашния ти приятел и преспиш с другия господин, ще те гризе съвестта ден и нощ. Ще се почувстваш като предателка и ако имаш морал, повярвай ми, това много ще ти тежи!
След това изказване се почувствах все едно съм в манастир от 15ти век  Tired

Аха и аз си го помислих по едно време като чета някои мнения, но се сетих, че все пак е форум за майки, които имат деца, което пък означава, че не са монахини.
Знам ли и аз вече къде се намирам.  newsm78

# 71
  • Мнения: 483

А бе хора, никога ли не сте "кръшкали" на гаджетата си? На гаджетата, не на съпрузите. Бих казала че в повечето случаи така се "преминава" от една връзка към друга, въпреки че аз лично нямам намерение да правя това. Както казах- не искам друга връзка.  И колко хора от вас са женени за първия (и единствен, да уточна) мъж с който са правили секс?

Имаше една фраза, не мога да си спомня точно, но нещо от сорта, че моралът е за успокоение на тези, които никой не ги иска. Нещо такова  Mr. Green
Някой сеща ли се  Rolling Eyes

# 72
Чета и направо не вярвам... От доста време чета във форума, рядко пиша и сега разбирам, че за секса повечето сте много разкрепостени и отворени, ама като стане дума за далеч по-прости неща повечето от дамите тук не в 15 век, ами в каменната ера се връщат.

И да кажа 2 думи на момичето - изборът си е твой. Питаше дали никой тук не е кръшкал на гаджетата си - аз не съм. Просто като реша, че изпитвам сексуално привличане към някой друг, зарязвам човека, с когото съм, и след това си развявам коня. И теб бих те посъветвала същото; няма лошо да опиташ различни неща, щом си любопитна, но е грозно да го лъжеш така твоя приятел. Още повече не сте от вчера заедно. Решението все пак си е твое, аз само изказвам мнение.

# 73
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 740
Не съм омъжена в никакъв случай за първия и единствения, с който съм правила секс, но със сигурност ако докато съм била гадже с него, а ме е сърбяло с желание друг да ме почеше  Mr. Green, едва ли съм щяла да го считам за бъдещия си мъж.

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Нямам намерения да му се предлагам и оставям нещата както са! Той губи  Crossing Arms 

интересно какво ще загуби Казанова при твоят опит ?

Общи условия

Активация на акаунт