Обичат ли децата ви да ходят на куклен театър?

  • 2 463
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Много обича и съжалява, че през лятото театъра почива. Има си любими постановки и ги гледа с удоволствие по няколко пъти.
Peace

# 16
  • into the blue
  • Мнения: 771
Много,много обича кукления театър!

# 17
  • Мнения: 2 124
Заведох я за първи път, когато беше на 1,2г. - беше като омагьосана, изобщо не издаде звук, дори не се обърна към мен по време на цялото представление. През сезона посетихме всички пиеси (10-12), подходящи за нейната възраст - приказки с животни, с големи кукли и сравнително кратки 30-40 мин. Варненския куклен театър прави пиеси за най-малките, за деца в детска градина, за ученици и куклени постановки за възрастни - винаги може да се поразпита преди да се вземат билети, за да се прецени. Сега чакаме новия сезон....

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Кога се водят?.. На колко год.?

# 19
  • Мнения: 24 467
Когато им е интересно, пък то е различно за всяко хлапе. С големия започнах нейде след 2 г., с малкия- на година и 9 месеца и пак му беше кеф. Ако детето не се съсреодоточава ще си излезете и толкова, а след време ще опитате пак.

# 20
  • Мнения: 120
Куклените театри в България са страхотни. Разбира се, имам предвид професионалните, като Софийския. Сравнявала съм постановки в различни страни и нашите винаги са били най-добри от това, което съм видяла, а разбрах че и българската школа в кукления театър била много известна.Така че възползвайте се, поне ви е под ръка. Ние всеки път като сме в България се разписваме там.

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моето много обича, ако имаше как, всеки ден би ходила!

Започнах да я водя от 1,9 някъде.

# 22
  • Мнения: 1 187
Обожава да ходи на куклен театър, сега чакаме да започне сезона и започваме посещенията. Peace

# 23
  • Мнения: 4 406
да, много му харесва. водя го от 2 годишен. тази зима имаше представления, които сме гледали по 3 пъти по негово желание Laughing

# 24
  • Мнения: 654
много обичат и двамата. нищо че са големи.
и аз обичам.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 039
Есенно-зимният сезон изгледахме почти всички постановки в детският куклен театър, на синът ми много му харесва.

# 26
  • София
  • Мнения: 273
Дими беше на 1.7-8 месеца като го заведохме за първи път през януари т.г.Гледахме Глупан и Попа.В началото той малко се стресна,защото представлението почва много шумно,но после гледаше като омагъосън,макар че нищо не е разбирал,според мен.Столичния куклен театър е страхотен Simple SmileА сега видях в сайта им,че ще има Панаир на куклите другата седмица,ето инфото http://www.sofiapuppet.com/?p=22&m=38&sm=168

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 576
От 2 годинки и нещо почнахме да ходим на куклен театър. Дъщеря ми много обича, а и аз се връщам в детството. Миналата година с едно нейно приятелче й ги водихме през седмица.  С нетърпение чакаме новият сезон.

# 28
  • Мнения: 5 183
Моят много обича.
Не само куклен театър, но и кино, концерти, мюзикли, цирк - като хипнотизиран е!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 715
Гледахме Глупан и Попа.В началото той малко се стресна,защото представлението почва много шумно,но после гледаше като омагъосън

Аз водя дъщеря ми от 1г 1 мес. Още отначало и хареса, клати се и пляска на музиката, сочи възхитено... Досега не се е налагало да излизаме по-рано, нито е мрънкала, нито е заспивала. А като излезе във фоайето, се радва на многото деца.
Досега най-много хареса "Приказка за Попа и неговия слуга Глупан". Ако още го дават след почивката, пак ще я заведа.
Иначе си е до дете, някои се впечатляват и могат да си задържат вниманието, други са по-подвижни... Няма точна възраст. Пробва се. Аз не съм допускала, че на бебе може да се хареса, но ме нави приятелка-испанка, която живя тук и е завела детето си на 10 месеца. Оттогава е влюбено в кукления театър Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт