89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана

  • 13 187
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Едни се срещат с модератори, други с администратори...
Това като темата за газираната и негазираната вода.
Но, млъкни, сърце!

След известен контакт с огнената чудодейна вода стигнах
до извода, че Трищан може да се казва единствено внучето
на някоя беззъба бабичка, независимо католичка или друга.

Мамуни нещо се спотаява. Но аз чакам, чакам тоз сигнал...

Писна ми от тия дъждове. Искам да емигрирам някъде вече.

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Брей, тъкмо се притесних от присъствието на модератора тука, пък то що било Laughing
Лиске, не мой тъй, кво ще правим без теб? Мамуната отиде да ражда май, за тва се покри тя Mr. Green
П.С. За протокола - газирана бира, газирана вода и ванилов сладолед, ама от на тати ракията Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 153
Едно,сънливо неделно Добро утро!

Защо тези деца нямат малко жал към недоспалите си родители Confused
А иначе в градовете,май  дойчите мами щат не щат си умешват
отрочетата с чуждестранчетата  Mr. Green
Някои определено са много нет и си личи,че нямат нищо против.
Широко скроени хора! Hug
Но има и такива,които си се делят най-тенденциозно децата от-НАШИТЕ!

Приятен,студен,дъждовен неделен ден Hug
Дано поне настроението да е слънчево Laughing

# 18
  • Мнения: 3 423
Абе, като сме почнали така стремглаво да наддаваме за
натур или о-газьоз, защо не се прехвърлим на МTV и Viva?

Но всъщност мен ме интересува кой фитнес повече кефи
домакинската ви мускулатура - Fitness Company или JOPP?
Сериозно ви питам. Предимства, недостатъци, знаете как...

Някоя да е родила нощес? Някоя да е препила? Семеен секс?

# 19
  • Мнения: 707
Хайде и аз в новата тема  Grinning!
Чета аз заглавието и не разбирам какви са тези "Изроди"  newsm78. Викам си пак съм пропуснала някой цветист постинг. Вгледах се по-внимателно и четох по-бавно  Embarassed.

И да имаме толкова хубава детска площадка в къщи, няма ли други деца, на девойката бързо ще и омръзне. За съжаление нямаме двор, така че посещаваме обществените. Нямам нищо против да играе с деца от всички националности, та дори и германчета  Joy.

За протокола за водата - негазирана, а за сладоледите - никакви претенции. Всичко ям  Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 11 315
Секс без резултат! hahaha
Още се мотаме със Зрънчо. Кво ли чака...
Серди, наздраве! Чакам да почерпиш наживо, амаха! Naughty

# 21
  • Мнения: 3 521
Алоха,

И какво малки маймунки май се чакат? Wink

Вода пия натурална, чешмяна. Сутрин рано след махмурлийска вечер е най-сладка.
Сладолед - сметанов с горещи малини.
Съботното сексване не го пропускаме - като ще сме немци, да сме истински.

Серди, честита нова работа - спорна и доходна. Поздрави и от мойто мъж. Също и на твойто мъж Wink.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 11:58 от surfline

# 22
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Viva ми е фаворит Peace На фитнес не ходя, по обясними причини Laughing Бебето ми е рано да го изкарам, не пия в момента и секс няма Sunglasses

# 23
  • Мнения: 1 334
Хай и от мен.

За площадките...хич не съм изненадана, пак добре че личните люлки са им в двора, а не вътре в къщата.
И са много прави да бягат от чужденците, те са  вредни. Лошото е че същото е и в детската градина, училището и т.н. Единственото място където спред мен няма деление са университетите.

Не мисля, че е нормално за днешния начин на живот. Даже не е препоръчително. Елиенацията е нещо което човек не трябва да причинява на децата си и на себе си. Всичко с мярка.

Серди, поздравления.

За водата, газирана и обикновена.
Сладолед: тирамису и ягодов.

# 24
  • Мнения: 1 584
Аз пък нямам такова наблюдение за площадките - тук до нас има нов квартал, повечето къщи с дворчета, но въпреки това пясъчниците са винаги пълни. Идват всякакви - повечето деца са от смесени бракове, но и много чисти Wink германчета. Но наистина към 18.30 повечето се изнасят - да приготвяли и Абендброт-а Laughing Сприятелихме се около 5 майки и децата си играят чудесно. Голямо ядене на ябълки пада Laughing Всички деца са като невидели - навън е винаги по-вкусно Flutter

На фитнес и аз не ходя, а ми се иска. Мисля за начало вкъщи да поспортувам - някой ползвал ли е ДВД с гимнастики да даде отзиви - някой ми хвалеше на Синди Крофорд ама тя имала няколко ДВД-та и не разбрах кое точно Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 521
И по пясъчниците около нас са предимно не-немски децата. Хубавото е, че моето също е "меланж" и се интегрира и адаптира доста добре в ситуацията.
Общият език при всички случаи е немски - завчера дойде едно момченце-италианче, което не говореше дума немски и си личеше, че му беше терсене. Имаше още няколко деца, които говореха италиански, но нито едно не пожела да му превежда - логично, от къде толкова време Rolling Eyes. Стана ми малко мъчно, но поне ще има стимул да научи бързо езика.

# 26
  • Мнения: 1 584
И моята стоеше малко в небрано лозе - плямпаше им на български сега покрай дядото и бабата и се чудеше защо никой не й отговаря. И на мен ми стана кофти и се зачудих дали поне на площадката трябва да й говоря и аз на немски Confused

Но последните пъти явно се усети и си говори малкото думи на немски като сме там.

# 27
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз съм пробвала - Сашко като е на площадката, той си говори с децата на немски, с мен на бг - и съм пробвала 1-2 пъти да говорим на немски на площадката, но той ме гледа странно и ми казава - Маме, защо ми говориш на немски, не искам с теб на немски - и до там бяхме с немския навън  Flutter И на мен, а и на него му е странно да му говоря на немски  Confused Само когато учим нещо, решаваме задачки - тогава.
Най-смешно е, когато оставя Саши и Мони заедно, Сашко винаги му говори на немски, а Мони умира от смях  Crazy

# 28
  • Мнения: 3 423
И по нашите площадки се говори на немски.
Чужденците си говорят обаче на родния си
език. Арабките се капсуловат, китайките тоже.
Аз говоря на моето дете на български, но ми се
случи веднъж да дойде при мен едно друго дете
и да ми прошепне: "Меня зовут Сережа". Ами, ок.
Помежду си говорим с родителите на немски, все
тая кой откъде е. Децата си се разбират с бой. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 11 315
Ние сме от тия с детската площадка на двора, но си ходим редовно по парковете, щото на двора ни няма място да се развихрят с колелетата. Имаме 3 парка в градчето и е винаги пълно с майки от всякакъв сорт - туркини, грузинки, германки и такива като мен (фифти:фифти). Не съм забелязала да странят едните от другите, гледат да пада веселба между децата. Социализация извън социалните детски заведения му викам на това.

Майра, имам на Синди едно ДВД, ще погледна по-късно и ще ти пиша как му е заглавието. Но е голям чанч и иска много течности, докато се работи.
Аз в момента съм спряла всякакъв фитнес, но минат ли поне 4 седмици след раждането ще съм първа пушка на манежа.

Общи условия

Активация на акаунт