Пантофките за яслата

  • 3 323
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Франческа Салиери, ние имаме моделчето на КК и на малката много й запарват, за отрицателно време й се изпотява крака. Confused

Лошото е, че крачетата май се потят във всякакви пантофи.
Поне при моята дъщеря е така.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моето дете ходи с пантофки. Сега съм открила едни полски пантофи на добри цени(12-15лв.) и добро качество. Но съм виждала деца в градината със сандалки.

# 17
  • Мнения: 799
Не не отива в интернат, пералня също си имаме, макар че, живея във Факултуто у картонена колиба, а социалните ме дебнат да ми вземат 7 от общо 10-те деца.
Просто мразя детето ми редовно да ходи с едни и същи дрешки.
И при положение, че всеки ден се сменят бельото и горните дрехи е нормално да се захабяват, което пък е още по-лошият вариант.
Шегувам се, просто ми се струват много толкова много тоалети, при условие, че дребосъците растат като гъби и на практика няма кога да ги износят...  Peace

# 18
  • Мнения: 98
Ето какво съм взела аз

много за леки и меки, но не съм се сещала да взема някакви сандалки като за начало, че и на моя син му се потят крачетата, ще трябва да разгледам
хм, че то това не са ли водни обувки? За плаж и за басейн?

# 19
  • Мнения: 7 821
Моите момчета винаги са ходели на ясла и градина с гуменки.

# 20
  • Мнения: 169
Последно взех Колев и Колев,но много запарват  Sad

# 21
  • Мнения: 142
За сега е със сандалки- гумени на Сандик мисля, че бяха. За по-нататък искам да и взема пантофки Зетпол(полски са), но не знам къде в Бургас продават, а чета във форума, че не запарвали крачетата.

# 22
  • Мнения: 6 164
Крис има на К&K за вкъщи, но са с кофти закопчалка, която и за голям човек е предизвикателство. Мислех да го пусна с тях, но изглежда искат нещо, което детето да обува само. Сега сигурно нещо с лепка ще взема. Тези "кроксове" не са му удобни, широки са му и му се кривят по крачето, ходи бавно, а като си помисля, че ми струваха 20лв. от Рънърса на морето, само защото имаха свирки в подметките... А тук ги продавали по 5лв. Crazy

# 23
  • Мнения: 516
Моите момчета винаги са ходели на ясла и градина с гуменки.
Гуменките с лепки са най-удобни  Peace


А тези въобще ги откажете -трудно се обуват от детето , лесно се отлепва подметката ,
детето стъпва накриво ...
Ето какво съм взела аз

много за леки и меки, но не съм се сещала да взема някакви сандалки като за начало, че и на моя син му се потят крачетата, ще трябва да разгледам
[/quote

# 24
  • София
  • Мнения: 311
Аз съм взела пантофи на Зетпол и съм доволна - малката си ги обува сама с кеф Simple Smile
С гуменките й се запарваха краката определено....

Общи условия

Активация на акаунт