От ФЕВРУАРСКАТА мама по-грижовна няма!

  • 21 188
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Хоп и аз в новата тема.
Заглавието много ми хареса. 10х Гала  Peace.
Гале, дано е период и скоро да отмине. Стискам  fingerscrossed

Честит Рожден Ден, Камчо!
Здравето е най-важно, пожелавам ти го в изобилие! Спокойствие и ведрост да цари в семейството ти!


Мама Ави, честит рожден ден и на вашия тати! Да ви е здрав и да бъде винаги до вас!
Голдън, добре завърнала се. Да не ни пропуснеш във Варна.  Hug
Лека  Hug

# 16
  • Мнения: 674
Камчо,честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet
Всичко най-хубаво ти пожелавам от сърце!



Честит рожденник и на мама Ави.Добре си го казала - да е жив и здрав и много да ви слуша  Heart Eyes !



Къде е Валерия сега да каже че всеки ден си имаме рожденници  Grinning ?

.....
...а това колко бяхме "близки", сякаш всички живеехме един живот.
Аз лично ако не успеех да вляза поне няколко пъти през деня в нашия подфорум се "разболявах",а сега е различно.., но смятам че някой от вас ще ме разберат.

Разбираме те  Hug

Голдън - Добре дошла  bowuu

# 17
  • Мнения: 9 002
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КАМИ!
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА, ДЕЦАТА ТИ ДА РАСТАТ УСМИХНАТИ И ВЕДРИ!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Хубав ден на всички!

Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 023
                                                              Честит рожден ден Ками!



Честит рожденик и на мама Ави!

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 09:45 от жаси

# 19
  • Мнения: 419
Честит рожден ден, мила Ками. Много радости и здраве в семейството. Приятен ден и весело настроение!

                                                           

Честит празник и в семейството на мама Ави. Хубаво изкарване.

# 20
  • Мнения: 387
Добро утро мамчета ,надявам се да прекарате една весела и слънчева неделя..
МАМА АВИ... Hug честит рожден ден на съпругът ти,пожелавам му много здраве,щастие и дъъъъълги години да се обичате и разбирате както досега,нека любовта ви бъде постоянен гост в семейството....


Готова ли си с голямата торта   Thinking ...иначе как ще се мушнеш вътре .. newsm78 Весело изкарване...  bouquet

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 12:17 от бубето 29

# 21
  • Мнения: 384
Честит Рожден Ден, Kam4o! Здраве, здраве и пак здраве!


Мамо Ави, да ти е жив и здрав рожденикът, много да слуша!

# 22
  • Мнения: 85
 Честит рожден Камчо. Честит рожденик на мама Ави. Честити месечинки.
 На всички пожелавам от здраве да не се отърват и щастие в изобилие   bouquet

# 23
  • Мнения: 69
Ч.Р.Д. КАМЧО, бъди здрава, много щастлива и обичана жена и мама  bouquet.
[/size][/size]

Мамо Ави, Ч. Р. Д на вашия тати, да ви е здрав и да ви слуша, а и вие също Grinning

Честити месечинки на Соня, Василена, Мира и Александра   bouquet  bouquet  bouquet

 Еления, Диана също се буди по този начин, първо надига дупето и главичката и след това си отваря очичките Grinning, много е сладка, не мисля че има нещо което не е наред. И нея не я свърта на едно място, но от скоро се случва да се събуди и да не писва веднага, а да си стой в кошарата и да се занимава с играчките, това за нас си е чудо Grinning.
Вечер все така заспива късно след задължителен рев, не мога да разбера какво става, сякаш я е страх да заспи, очичките се затварят, а тя се опитва да ги държи отворени и реве ли реве Sad. Понякога като я намажа с гела за венци и се унася по-бързо, все едно й давам дрога(ползваме Панзорал).
Днес пак ходихме на плаж, отначало се сърдеше на вълничките, постепенно започна да им се радва и сама да цопа с крачета, а накрая заспа в кошчето. Дано и утре успеем да отидем, че ще е за последно.
А Валерия още ли е на морето, че нейните постове ни липсват, добре че Пухка е на линия Laughing Hug
Приятен ден!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 185
Благодаря ви момичета  Hug
Ето и малка почерпка



Довечера ще се включа за повече, че се появиха неочаквани гости  Wink

# 25
  • Мнения: 307
Благодаря ви за хубавите пожелания Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart lovekiss Flowers BouquetРожденика обаче днес е извънредно на работа Tired,така че довечера ще празнуваме.Бубе,тортата ще я купим от сладкарницата,че не ме бива никак да правя торти като Естрелка и Драгончето Embarassed
Камчо,мерси за почерпката Hug,весело изкарване и на теб.
Еления,дано се поуспокои Стелито,може и от зъбките да е така.Моят Петър до година и нещо се събуждаше вечер по няколко пъти и ревеше,само на ръце заспиваше и бяхме се видяли в чудо с него Crazy добре че сега Мони ми е послушна.
Голдънче,много се радвам че се запознахме Hug,съжалявам че не успяхме още една срещичка да организираме,но другия път   Peace
Отивам да слагам баткото да спи и започвам да гладя,утре сме на градина най-накрая newsm44,до после.

# 26
  • Козлодуй
  • Мнения: 63
Здравейте, мами на февруарчета!   bouquet

Приемате ли нови попълнения?  Confused: Confused: Confused:

Малко инфо за нас. ..
Беба се казва Мира.

Ето я и нея.





Роди се на 04.02.2008 г. /термин 17.02.2008 г./ в Плевен с мерки 44 см. и 2560 гр.
Живеем в Козлодуй.



# 27
  • Мнения: 9 002
Здравейте!

pgzenga Добре дошла! Simple Smile

mama avi Честит Рожден ден на съпруга ти, да ти е жив и здрав! Simple Smile

kam4o много са ти вкусни бонбоните, а коктейлчето мммммм

Хубав следобед на всички!


Hug


# 28
  • Мнения: 1 325
Ехооо, февруарки Hug Ние сме си вече във френско.За съжеление отпуската свърши и трите месеца в бг ми се сториха като три дни.
Камчо, newsm59
Мама Ави, да ти е жив и здрав рожденика  ura

# 29
  • Мнения: 1 671
Честит рожден ден на Кам4о! Честит рожден ден (на патерици) на Асол! Честит рожден ден на мъжа на мама Ави!


.....
...а това колко бяхме "близки", сякаш всички живеехме един живот.
Аз лично ако не успеех да вляза поне няколко пъти през деня в нашия подфорум се "разболявах",а сега е различно.., но смятам че някой от вас ще ме разберат.

И аз те разбирам. Но времето тече, грижите и интересите се променят. Донякъде е нормално. Октомврийките сега изписваме една тема за 2-3 месеца, почти всички са вече на работа.

Аз все по-малко време ще намирам може би за форума. Вчера се прибрах от Свищов с учебниците, двете деца са с мен. Ясно ви е положението, а и някой трябва да чисти и готви. А и края на месеца планираме операцията на Благовест. Въобще няма нищо общо с бременността (Елениа, и на мен тогава ми беше много по-спокойно).

Мари Рус, Голдънче
, добре дошли отново!

Общи условия

Активация на акаунт