Обичате ли да съзерцавате снимки на любими хора?...

  • 1 648
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Моля, моля, не измествайте темата, още по-малко в материална посока...едно безплатно удоволствие да има човек, просто съзерцание и пак пари се замесиха ...

Е, да, за да съществуват тези снимки пак си е до пари, ама нека не залитаме в тази тема.

# 16
  • Мнения: 17 546
Дали обичам!? Че аз направо обожавам снимки! Имам хиляди в компютъра, на дискове... снимам лицата на децата и на други любими хора под всякакъв ъгъл и при всяка възможна ситуация. Всеки ден гледам снимки, всеки божи ден!

# 17
  • Мнения: 2 792
Моля, моля, не измествайте темата, още по-малко в материална посока...едно безплатно удоволствие да има човек, просто съзерцание и пак пари се замесиха ...
Защо да се измества темата, портретите на парите са една чудесна препратка, представи си само колко различни по емоции съзерцания претърпяват всеки ден Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 070
по-скоро ми е интересно да гледам себе си как съм се променяла във времето и къде съм с блясък в очите, къде затормозена, къде дяволита, наивна или по-зряла. Абе себе си гледам, на снимките на децата се радвам, показвам на другите само тези, на които се харесвам що годе. не бих го нарекла съзерцание. суета и търсене на себе си. аз в еди кой момент от живота си, нещо такова.
Снимки на други хора не обичам да гледам, само на близките и то от преди да ги познавам.

Иначе обичам да гледам професионални снимки, но тва е друга тема.

# 19
  • Мнения: 2 212
Сигурно, ама някак си не ме вълнува кой как се отнася към парите си...а по-скоро към запечатани любими лица и хора ... които нямат нищо общо с парите. Иначе това за парите е идейно и си е достатъчно за нова тема, но не от мен, че Сопрано ще ме заподозре вече  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 448
Ето на, по това време на нощта, когато си мисля за любими хора...
... И изобщо снимките имат определено сантиментална стойност за мен.... А при вас как е...

При мен е същото като при теб... Обичам да правя това, носи ми наслада и успокоение. Снимките сякаш запечатват най-хубавото от един спомен. Когато ги разглеждам, се сещам само за хубавите преживявания с дадения човек, дори и да е имало лоши.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Обичам да разглеждам снимки (мои и на близки хора) от минали, позабравени периоди. Откривам в тях емоции, които сигурно и в конкретния момент не съм осъзнавала. Интересно, че разглеждайки "пресни" снимки, се съсредоточавам върху лицата, като разглеждам стари - обръщам повече внимание на околните детайли или се опитвам да реставрирам момента като цяло.
Балу, аватарът ти е прекрасен.

# 22
  • Мнения: 662
Ъм, не, не ми е направило впечетление да обичам да гледам чужи снимки.
Виж, моите много обичам да ги съзерцавам Embarassed И да се снимам. Embarassed
Разбира се, обичам да гледам и снимките, които аз съм правила на други неща.
Но не и снимки, които нямат общо с мен - нито съм на тях, нито съм ги правила аз  Blush
Нарцисизъм, пу!


 smile3521 И аз така...

# 23
  • Мнения: 2 386
Дали обичам!? Че аз направо обожавам снимки! Имам хиляди в компютъра, на дискове... снимам лицата на децата и на други любими хора под всякакъв ъгъл и при всяка възможна ситуация. Всеки ден гледам снимки, всеки божи ден!

Огледалце..  Hug

# 24
  • Мнения: 3 423
Понякога доста влажно ги съзерцавам.
Понякога дори и зверски. Че и ги късам.
Моля, ако искате да ви ги посъзерцавам,
ми пратете снимките си на ЛС или скайп.
Любими мои.

# 25
  • Мнения: 2 386
Моля, ако искате да ви ги посъзерцавам,
ми пратете снимките си на ЛС или скайп.
Любими мои.
Второто ми огледалце..  Hug  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 940
по-скоро ми е интересно да гледам себе си как съм се променяла във времето ...
Същата работа, все себе си гледам. По описания от теб начин. Все съм си се недоразбрала.
Обичам да гледам и много стари снимки, черно-бели, хората ми изглеждат по-красиви.
Иначе не съзерцавам стари любови, когато е трябвало съм ги съзерцавала неснимани. Интересни са ми хората до мен, мислено си фотографирам моменти в паметта и си ги пазя.

# 27
  • Мнения: 510

Oбожавам!Имам стотици, да не кажа хиляди снимки- мои, на познати...от по-далечното и по-близко минало, както и от настоящето Wink Гледам си ги винаги все едно е за пръв път и с умиление се сещам за моментите, в които са правени.Снимките за мен си остават най-живия спомен!

# 28
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Цъ! Обичам да съзерцавам самите любими хора. От снимките ми лъха някакво... не знам, бездушие, що ли...

# 29
  • Мнения: 2 212
Е кой ли не предпочита любимите си хора на живо вместо на снимки, но понякога физическото присъствие ако е невъзможно, снимките са добър заместител...

Общи условия

Активация на акаунт