Активна гимнастика - ДА или НЕ ?! (анкета)

  • 3 532
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Моето дете има такава, но малко й обръща внимание.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Ние нямахме и не съм усещала нужда от нея. Играеше си предимно с играчки, закачени на шезлонга му.

# 17
  • Мнения: 1 745
Аз взех постелка с дъга с играчки-не й се израдва кой знае колко. Whistling
Сега ползваме само постелката-седи си и си играе на нея! Peace

# 18
  • Мнения: 4 335
Имаме и се забавлява в нея Peace

# 19
  • Мнения: 1 098
Аз съм  " ЗА" активната гимнастика, защото моето дете много се забавляваше и занимаваше с нея. Изобщо в една възраст, в която се чудиш какво да му предложиш, за да го разнообразиш, това е удачен вариант на забавление.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
не съм купувала и не смятам,че съм сгрешила...и без това е скъпа вещ за кратко време

На същото мнение съм.

# 21
  • Мнения: 2 111
Нямам и не смятам да купувам.
На мен в този период много добра работа ми вършеше шезлонга.Дъщеря ми обожаваше да лежи в него и да си разглежда.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не съм купувала, защото интереса към нея ще е краткотраен, като към всичко друго.

# 23
  • Мнения: 1 104
Първа опция. Имаме активна гимнастика.Детето си играеше, но на нея просто много бързо и омръзва всичко.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Едно от най- полезните неща, които съм купувала. Почнах да го слагам там на 2 месеца, а като стана на към 3 - 4 можеше по половин час и повече сам да си играе в нея и да се забавлява много...

ПС. Не помня точно колко струваше, но порядъка беше 30 лв.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние имаме едни активна гимнастика на Чико, Делукс беше или нещо подобно. Трансформира се после за седящо и стоящо дете и може да се използва до 3 г. По-добра играчка не сме имали. Дъщеря ми много рано започна да хваща играчки играчките на 2-2.5 месеца благодарение на нея. И до сега си играе, предполагам и за в бъдеще ще и бъде интересна.  Peace

# 26
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Чудя се дали да взема активна гимнастика на дъщеря си и така и не мога да реша... Дано анкетата ми помогне, че досега едни приятелки ми казват "взимай", а други - точно обратното.  newsm78

По-скоро е въпрос на личен избор! Прецени сама, дали на малката ще й е интересно. Ние мислим да си вземем за малкия. Предполагам, че ще му е изключително интересно. Той има една насекоместа играчка от типа на активните гимнастики - шумулка, дрънка, трака и прочие. Много му е интересно и много си я обича. Понякога може да си играе много време с нея, друг път му омръзва супер бързо, но скоро пак си възмвръща интереса (то така е и със всичките му играчки). Може би трябва да почакаш, че сладуранката ти май още е мъничка и май не порявява още такъв интерес към играчките.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 983
Отговорих с първата опция, но при нас вече е в минало време! Когато беше малък си лежеше на нея, но през повечето време се опитваше да достигне висящите играчки и да ги лапне и много се нервеше, защото не успяваше!

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Гласувах с първа опция. Имаме, но на детето не му е особено интересна.

# 29
  • Мнения: 741
И моето дете много прекара много време на нея и доста се забавляваше.Определено имаше полза от нея

Общи условия

Активация на акаунт