Борисов почна да дразни ми се струва!!!

  • 1 760
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 462
С неговите мизерни акции да си вдига акциите...Аз харесвам правителството.. той защо говори от мое име ??? Искам неговото уволнение не на Станишев.....
ooooh! #Crazy Shocked

# 16
  • Мнения: 6 993
     Истината е ,че следващите избори ще ги спечели Борисов.Иначе,всеки си има мнение.
Кога са следващите избори - догодина?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 740
      Не се знае със сигурност,защото може и да са предсрочни.А неговия рейтинг не намалява.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 423
todorovibg, я си кажи коя ти е по-голямата болка - че те дразни Борисов, или че Станишев и сие тотално се компрометираха и им свири вятърът под опашките. Въпрос на време е да ги издуха.

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Нито правителството одобрявам, нито Бойко Борисов. Дори си мисля, че той е по-голямото зло.
Бих подкрепила сваляне на правителството, но не от него. Rolling Eyes
абсолютно. човекът иска министър - председател да става и тва си е. чак се епилира и голичък се снима ooooh!
по-див популизъм от неговия не съм виждала, моля, припомнете ми, ако има.
това правителство е некадърно, точно колкото жълтото и горе- долу колкото костовото.
бъдещото такова, също ще е некадърно, така, че не се притеснявайте.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 759
Тодоровибг, уплаши се, че Борисов ще УСПЕЕ, все пак, да измъкне килимчето под краката на БСП и реши да пуснеш цяла тема за това????...
                   Той сигурно и петиция щеше да пусне, ама да види първо накъде духа вятъра  Whistling.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А ти пък коя си?
Сергей Дмитриевич Станишев ли ти е мокър сън?

Между другото, обърна ли внимание на това?

Точка осма, втори ред, леко в дясно от центъра.

# 22
  • Мнения: 2 829
Нито правителството одобрявам, нито Бойко Борисов. Дори си мисля, че той е по-голямото зло.


 Peace

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
чшшш, Тодорови, България, ехо! Къде сте фенки на Сергей.
Няма да захаресвам на стари години ни Бойко, ни Сергей (от една копанка кльопат, в една воденица вода наливат). Обаче вродената или придобита лоботомия не прощава.
Тодорови, много ме замисляте, наистина.

# 24
  • Мнения: 184
Много се забави Б.Б., трябваше по- бързо да стана министър- председател. Мисля, че времето не е съюзник на политиците ни.
А пропо, кой му е пи ар, помня онова лице от Господари на ефира(забравих името му), още ли е той?

# 25
и ти защо би го подкрепила ??? защото ти е мокър сън ли ?
просто ми взе думите... Peace

# 26
  • Мнения: 5 370
чшшш, Тодорови, България, ехо! Къде сте фенки на Сергей.
Няма да захаресвам на стари години ни Бойко, ни Сергей (от една копанка кльопат, в една воденица вода наливат)[/color]. Обаче вродената или придобита лоботомия не прощава.
Тодорови, много ме замисляте, наистина.
Eто, това е ИСТИНАТА!!!!
Тодорови може и да не мислят, важното е, че все още има МИСЛЕЩИ.

# 27
  • Мнения: 690
Вълците се наядоха, идат още по-гладни!

# 28
  • Мнения: 104
От всичките ни политици остана ли поне един да не дразни? Еднакво противни са ми всички, начело с Доган, Станишев и Бойко... и изобщо не виждам от сегашните предлагащи ни се кой може да свърши някаква работа...

Общи условия

Активация на акаунт