Premahvane na kosmi za pyrvi pyt

  • 9 509
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Ами всъщност моята се обезкосми без мое знание. И беше действала със самобръсначка. Гворим за 6 клас. Аз я оставих да се оправя както знае. За веждите вече си имахме разговори и за да не ги изтъни много и да не прилича на нищо тази работа я свърших аз първи път. После започна сама. Но иначе препоръчвам Veet. Моята щерка си има епилатор.. Иначе то е по-страшно като се дойде до обезкосмяване на интимните зони. Не че сме говорили за това , но знам че го прави.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 202
Дъщеря ми ще бъде 8 клас. От около 1 година се обезкосмява под мишниците сама с крем. Не е сложно. За краката има епилатор, сама пожела, когато завърши 4 клас.

# 17
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Моята дъщеря за пръв път тази година си махаше космите на краката,но преди това сподели с мен с какво да ги маха,а аз я насочих към крем депилатор или пяна понеже е най-безболезнено.Къде едно дете още в 5-6 клас да го мъчат някакви си козметички.Има много време за това 

# 18
  • София
  • Мнения: 16 038
Не са някакви си козметичките. Имат достатъчно опит с момичета 4-5 кл. могат да предложат метод, с които космите се разреждат след време. Със съвременната кола маска няма мъка и болки. А с пяна и депилатор израстват по-упорити и гъсти.
Но всяка майка си решава.

# 19
За мен недобре варят е кола маска, но аз като бях по малка реших с крем Beet но това не е добре защото,ти порастват се понамесело,се побърза и се по дълги.Затова е недобре  но с  много боли,не знам може би защото сам свикнала с кола маска,или просто не ми  е приятно.

# 20
  • Мнения: 1
Тук никоя козметичка не би се съгласила да направи кола маска, заради лимфните възли на подмишниците. Винаги препоръчват крем или пяна, докато детето стане малко по-голямо. Това естествено не важи за краката.
А на колко години е допустимо да се махат с кола? Благодаря предварително  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 224
Ето тук обсъждахме темата преди време.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261743.0.

# 22
  • Мнения: 13 285
Когато дъщеря ми изяви желание я заведох на козметичка.
Вече ходи сама. Против депилатоара и пяната съм защото растат много бързо и космите стават по твърди.
А с добър козметик и свястна кола не е чак толкова болезнено.

А относно лимфните възли под мишниците ние да не би да ги нямаме.

Общи условия

Активация на акаунт